Много мина, мъничко остана - скоро всяка НОЕМВРИйка ще е горда мама. - Тема 12

  • 32 642
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 919
Аз лично ходя все така на жк и ще си ходя до края. 45-дневния го получих на 5-ти  окт. Но аз съм с платен пакет и не знам при  жк по зк как е. Ама си мисля, че е редно да се ходи до края, все пак трябва да се следи как е бебето.

# 46
  • Мнения: 766
И да питам мамите, които пишат и на двете места- това значи ли, че ние, които не пишем там и не сме част от групата, биваме обсъждани и излиза ли информация от тук без наше съгласие.Сигурна съм, че много оттам изобщо не влизат тук

# 47
  • Мнения: 574
И мен ме вика през две седмици последните два пъти. Тази седмица пак трябва да отида, чудя се сряда или четвъртък. Обикновенно ходя в четвъртък, но тази седмица мисля в сряда да отида. Последните пъти все има нещо в четвъртък съвет, операция и чакам доста, та мисля да пробвам в сряда.
Да се похваля днес много хубаво се наспах, последните дни не можах да спя много и ми дойде соста добре. Мъжът ми заведе детето на градина и ме оставиха да се наспя.
Киви, аз наскоро се включих във ФБ групата, там не се обсъждат неща от форума. Повечето неща се повтарят, каквото е публикувано там това е копирано и тук. Някои неща липсват, предполагам майките които не пишат тук във форума.

# 48
  • Мнения: 844
На мен ЖК ми каза да не ходя, а и няма какво да следя при нея .... Киви, изобщо никой не обсъжда мамите от форума, темите са си съвсем от друго естество ... както тук се обсъждат бебешки неща, така и там .... а и няма причина някой от тук да бъде обсъждан там. Аз например някои неща, които споделям тук там изобщо не съм ги писала.
Да, доста не влизат..... явно така са преценили, но на мен ми е ок и на двете места ... там се отговаря много по - бързо ако имаш питане  Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 8 131
И да питам мамите, които пишат и на двете места- това значи ли, че ние, които не пишем там и не сме част от групата, биваме обсъждани и излиза ли информация от тук без наше съгласие.Сигурна съм, че много оттам изобщо не влизат тук
Киви, какво си мислиш, че може да се обсъжда във ФБ групата?  newsm78
Обсъждат се бебешки и лични въпроси, а не потребителки.
Освен това всички бяха поканени да членуват и изборът беше техен.
Аз лично смятам, че всеки има право да решава какво и къде да пише и не дължи обяснения за това.  Peace

# 50
  • Мнения: 4 954
Аз ще повторя за хиляден път това, което казах и в групата преди да я напусна - нищо, публикувано в интернет, независимо дали в анонимен форум или в тайна група, където си с името си, не може да бъде на 100% защитена информация. Затова всеки си решава какво и къде да споделя сам. Съгласна съм с Киви, че момичета, които не пишат тук от началото няма защо да бъдат оповестявани, освен ако това не е тяхното желание.

# 51
  • София
  • Мнения: 8 131
Аз ще повторя за хиляден път това, което казах и в групата преди да я напусна - нищо, публикувано в интернет, независимо дали в анонимен форум или в тайна група, където си с името си, не може да бъде на 100% защитена информация. Затова всеки си решава какво и къде да споделя сам. Съгласна съм с Киви, че момичета, които не пишат тук от началото няма защо да бъдат оповестявани, освен ако това не е тяхното желание.
Абсолютно! Няма никакъв смисъл!

# 52
  • Мнения: 766
Веси,да то е до лична преценка дали да информираш за някой или да обсъждаш  някой ,който не е част от дадена група.Знам,че пиша ли тук може и на плакат да излезна някъде..просто ми се иска да се спазва етика,ама само ми се иска....нека всеки да прави каквото прецени ...



# 53
  • Варна
  • Мнения: 249
Киви не ме изкарвай клюкарка. Записах се в новата тема и казах, че бебевалежа набира скорост, ти сама предположи, че на някоя мама са изтекли водите, а аз наивно съм решила че се радваш за да кажа че си имаме две бебенца. И съм писала "имаме", защото не правя разлика от едната и другата група, щото фб сме същите които бяхме и сме тук - ноемврийки, дори ни има на начална страница. Във ФБ не сме клюкарки както и тук не виждам никой да клюкари, единствено ако има бебе се казва с радост, че имаме бебе.

# 54
  • Мнения: 726
Айде, почна се! Таман вчера с изненада си мислех, че в тази група ще пропуснем бременното мерене на хормони и няма да се дърляме за глупости, но уви... Прибързала съм с извода. Някой съвсем добронамерено сподели, че имаме две нови бебета на път, което е възможно най-прекрасната новина още повече, имайки предвид каква е целта на групата, а тук вместо да се радваме за тях, се хванахме за косите.

# 55
  • далече в провинцията
  • Мнения: 115
Днес реших да заведа каката за първи път на зъболекар, т.е да и работят зъбче  Whistling дано мине спокойно

# 56
  • Мнения: 234
А аз имам чувството, че имам един и то голям кариес, ама не смея да отида - не мога да стоя в легнало положение по гръб за повече от 2 мин, та за сега ще карам така.

# 57
  • Мнения: 421
И аз бях във ФБ групата, но напуснах! Като пиша тук ми е много по-спокойно Peace

след малко отивам на втори запис на тонове за днес, защото от час някъде имам гадно присвиване в корема все едно ми се ходи до тоалетна по голяма нужда, премина вече в менструални болки и сега и кръста ме боли + стяга ми се стомаха ...

# 58
  • Мнения: 919
Доре, успех със зъбчетата на момата!
Ина, и аз имам да правя кариеси, ама след раждането мисля. Че си е кофти. Вече ходих заради счупена пломба.
Буболинче, стискам палци всичко да е наред!

# 59
  • Мнения: 971
Добър де!

Прибрах се от тонове. В норма са.На връщане минах през магазин за платове и си купих плат за чаршафчета, които сестра ми ще ми ушие Simple Smile.

Снощи така ми се измести корема на една страна, че чак пъпа ми хлътна. После имах чувството, че малкия се е завъртял пак с дупето към изхода и малко се стреснах. Днес като че ли пак си е с главата надолу защото крака му се подава под гърдите ми Simple Smile

Сега пуснах пералня с дрешки, за да използвам слънцето. Дано да изсъхнат до довечера.

Общи условия

Активация на акаунт