Много мина, мъничко остана - скоро всяка НОЕМВРИйка ще е горда мама. - Тема 12

  • 32 656
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 61
Буболинче, стискам палци всичко да е ок  Да не си правим компания скоро  Hug

# 61
  • Мнения: 844
Ох, къде това слънце ... тук е толкова мрачно и гаднооо.
Буболинче, стис палчета  Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 8 131
Ох, къде това слънце ... тук е толкова мрачно и гаднооо.
Буболинче, стис палчета  Peace
В София!  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 339
И при мен е едно хубаво слънчице! Simple Smile
 Буболинче, и от мен имаш стиснати палчета! Пиши като можеш!
 Снощи усетих контракции. Менструална болка и стягане на корема. Дали не са били, защото бях яхнала метлата и ме друсаха нервите?! Иначе до термин имам месец.

# 64
  • Мнения: 590
Буболинче, стискам палци всичко да е наред. И аз вчера пуснах пералня с 2  олекотени завивки и едно одеалце, да използвам слънцето. Другите дрешки са при мама. Изпрала ги е, но не ги е гладила още, като наближи момента, тогава.
Благодаря за отговорите за консултациите. Аз  ще ходя всяка седмица на тонове при лекарката, при която ще раждам, затова попитах дали трябва да се посещава ЖК. Иначе и аз до момента ходя на 2 седмици.
Аз не различавам крачета и ръчички, вие как разбирате с какво бутат?

# 65
  • Мнения: 844
Идваммм към София, хем и един пазар да спретна ... хаха, да бе само за път съм, вчера мислех, че раждам вече от скитосване  Joy

# 66
  • Мнения: 1 679
то слънце днес тук у Софето, ама утре не се знае какво ще е нали дъжд ще идва Whistling
Правят н и външната изолация натуткахме се , та съм със свито сърце дали ще я довършат преди да текне дъжда утре, май не ooooh!
Ами аз лично крачета различавам по по-силните ритници дето изведнъж казвам "ауч" примерно..Ръчичките са по-лекичко махане като, че ли а и аз знам как е разположена моята бебка, едва ли се е завъртяла  newsm78

# 67
  • Мнения: 105
Мойто секцио пък ще бъде този петък  Crazy В лека паника съм, но се надявам поне като имам яснота за нещата, да се поуспокоя...може пък и кръвното да се нормализира Mr. Green

# 68
  • Мнения: 421
Буболинче, стискам палци всичко да е ок  Да не си правим компания скоро  Hug

и аз така си помислих Grinning

Не е дошло времето за раждане, просто подготвителни контракции и явно бебо затиска черва и от там и болката. абе днес си походих напред назад  Mr. Green

# 69
  • Варна
  • Мнения: 477
Мойто секцио пък ще бъде този петък  Crazy В лека паника съм, но се надявам поне като имам яснота за нещата, да се поуспокоя...може пък и кръвното да се нормализира Mr. Green
По-спокойно я давай и пий ментов чай за нервите, ще ти стискам палци.
Аз си мисля, че по- добре, че не знам точно кога ще родя, щото сигурно щях да изперкам. Брат ми вчера пък се вайка, че не можело така (дето не знам точна дата) да си пусне отпуска, за да дойде до Варна Sunglasses
Днес нямахме ток и отлагам прането за утре Crossing Arms. Дано отново да е слънчево.

# 70
  • Мнения: 919
Мойто секцио пък ще бъде този петък  Crazy В лека паника съм, но се надявам поне като имам яснота за нещата, да се поуспокоя...може пък и кръвното да се нормализира Mr. Green

Стискам палци, Мушмула!

Мен лично ме успокоявя, че съм с планово секцио. Обичам да знам какво точно ме чака. Дано бебка изчака тази дата!

# 71
  • София
  • Мнения: 161
Днес наистина времето беше приятно. Поскитосвах доста, но утре като трябва да ходя на контролен и до НОИ, а после и на кафе  newsm47, нищо не може да ме спре.
Относно отчетната тема и групата във фейсбук  Peace
Скрит текст:
Много се бяха размили нещата още от самото началото. Говоря малко като страничен наблюдател, защото се включих към средата. Правейки сравнение с предишната си отчетна - там група във фейса се направи след като родихме и всички си бяхме доста близки в отчетната. Имахме 3-4 вестителки, които съобщаваха на всички останали добрата новина за всяка една от нас. Както бях писала в един от предните си постове - дори си направихме подаръци за Коледа, изпращахме си и картички, пускахме си общи поръчки към няколко сайта. Беше интересно и вълнуващо - като работа в екип. Но всъщност това няма никакво значение, защото времената се менят, хората - също. В крайна сметка всеки е направил избора за себе си и пише, където реши.  Peace

Днес вече си купих два сутиена за кърмене и така да се каже открих сезона на покупките  Laughing

Пожелавам на всички много здраве, спокойна и щастлива седмица!  Hug

# 72
  • Варна
  • Мнения: 477
Оффф, чета темата за варненските педиатри и искам да се гръмна #Crazy
Трябва до края на месеца да го избера. Доволна съм от моя ЛЛ, но той е само по 2 часа в града и не ми върши работа за бебето. Този избор на педиатър ме притеснява повече и от раждането ooooh!
Оплаках се.

# 73
  • Мнения: 151
Мойто секцио пък ще бъде този петък  Crazy В лека паника съм, но се надявам поне като имам яснота за нещата, да се поуспокоя...може пък и кръвното да се нормализира Mr. Green
леле Мушмула 😁😁😁😁 как се чувстваш ? Много ми е странно и на мен как ли ще се чувствам и въпреки че имам едно дете вече пак ми е мн странно и едно такова напрегнато 😅😅 .Стискаме ти палци всичко да е наред 👍🏽 а къде ще раждаш ? Предния ден ли ще те приемат ?

# 74
  • Мнения: 105
Маргаритка, Бебоче  Hug
Екселент мен ме приеха още в петък вечер в Майчин дом, заради високо кръвно, а и малкия буксува и не ще да расте. Тук ще си раждам. Странно ми Shocked Трябва да се настроя, че ще ставам мама...по-скоро от колкото мислехме  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт