Много мина, мъничко остана - скоро всяка НОЕМВРИйка ще е горда мама. - Тема 12

  • 32 641
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 234
Ексълънт, кога ти е датата на секциото? Аз съм на 11- ти, ако не тръгне бебка по-рано.
Знаех си че ще сме заедно 😊😊😊 ще си лежим в реанимация легло до легло май 😄😄😄  А кой доктор ще те оперира ?

И аз съм на вашата дата, ако разбира се не тръгне бебе по-рано Simple Smile Ако някой се подвизава в Надежда по това време, аз би трябвало да съм там.
Mama_zaek, на мен също ми е изнервено и аз имам чувството, че не обръщам достатъчно внимание на Софи...

# 736
  • Мнения: 996
Добро утро от мен!  ☕ И аз броя дните до секциото и се надявам да остискам,периодично ме прихващат някакви нерви-на приливи и отливи  съм!

# 737
  • Мнения: 14
Здравейте, момичета. Честито на всички станали майки и леко раждане на нас останалите. Аз ви следя редовно, но едва сега се престраших да пиша.
Ina_Ina_Ina, на мен термина ми е 07.11, но тъй като няма никакви индикации за сега има вероятност около 11 и аз да съм по Надежда

# 738
  • Мнения: 339
Добро утро!
 Това с нервите явно е при всички. Вече искам да раждам и се надявам, че ще се стегна. Макар, че една приятелка, която роди скоро, каза че хормоните си бошуват доста след раждането. Ама когато реши девойката тогава, а и имам още две седмици до термин.
 Да видим днес ще имали нови бебчета!? Simple Smile

# 739
  • Мнения: 50
Хей момичета като ви чета вече на всички им наближават датите за раждане ,а аз ще си остана самичка защотото моят термин е на 29.11 и едва ли ще родя кой знае колко по рано . А така ми се иска ,вече се чуствам толкова нервна и неподвижна ,детето си е в къщи че нещо е настинал и се гледаме с него. Има ли някоя мама с моят термин и да е решила да ражда в ТК .😊

# 740
  • София
  • Мнения: 126
ааа и аз съм накрая на месеца, точно ми е термина на 29.11 и ще раждам в ТК, но ще съмм секцио и ще съм няколко дни по-рано там, може би около 23-25, не знам още точно кога, ако си чака младежа ми де.....
иначе и мен яко ме тресат нервите, всички ме дразнят и всичко ме боли, само се филмирам и си търся някакви симптоми за тръгнало раждане....... Shocked Shocked Rolling Eyes

# 741
  • София
  • Мнения: 161
Хей момичета като ви чета вече на всички им наближават датите за раждане ,а аз ще си остана самичка защотото моят термин е на 29.11 и едва ли ще родя кой знае колко по рано . А така ми се иска ,вече се чуствам толкова нервна и неподвижна ,детето си е в къщи че нещо е настинал и се гледаме с него. Има ли някоя мама с моят термин и да е решила да ражда в ТК .😊
Ааа, Миме аз съм на 30.11.
Споко, няма да си сама. Още повече, че съм решила да стискам до 23.11 и да влезем в стрелеца Wink
Е, тя беболинката може друго да е решила, но аз да си кажа  Mr. Green

# 742
  • Мнения: 726
Хаха, Мама_заек, и аз така съм решила, ама твоето е по-реалистично. Моят термин нали е за 15ти, та плановете ми най-вероятно ще излязат без кръчмар, ама много ми се иска да го устискам до стрелец. Иначе за сега индикации, че иска да се разделяме няма, та не е невъзможно.

# 743
  • Мнения: 726
Момичета, заповядайте в НОВАТА ТЕМА!

# 744
  • Мнения: 919
Аз много исках да устискам до скорпион, да не тръгва по-рано. И стана. Сега само живи и здрави да сме и дано да си дочакаме датата на секциото. То Божа работа де.

Общи условия

Активация на акаунт