Много мина, мъничко остана - скоро всяка НОЕМВРИйка ще е горда мама. - Тема 12

  • 32 655
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 919
Ексълънт, кога ти е датата на секциото? Аз съм на 11- ти, ако не тръгне бебка по-рано.

# 721
  • Мнения: 421
бебчо е добре, днес говорих с личната, било нормално да трепка защото още не му е развита както трябва нервната система, а и от снощи не е трепкал, днес малко повърна но всичко е ок.

иначе днес имах темп 37,3 а в момента нямам, но за сметка на това от вчера ме е схванал врата от едната страна и ходя като робокоп

# 722
  • Мнения: 61
Честити бебчета на всички мами, да са живи и здрави, а на мамите бързо възстановяване   smile3525
 mira_m66 наистина не е лесно с недоносено бебче. Ние се храним през 2,5ч и съответно и аз се цедя на такъв интервал. Пробваме се и на гърда, но е още малък, не може да захапе като хората и бързо се изморява. На моменти ми идва много на нагорнище, но се успокоявам, че това е само период и ще го надраснем.  
 Но стига само оплаквания, да се похваля малко  Grinning Днес ходихме на преглед при неонатолог в болницата, в която родих (полагат ни се два такива прегледа) и малкия дребосък е станал 2 500гр, всичко си му е наред и продължаваме в този дух да си се гледкаме вкъщи и да растем.

# 723
  • Мнения: 64
Аз така и така съм тръгнала с въпроси, да питам, колко време държът в болницата след секцио.
Многи мразя болници и се надявам да е многи малко Praynig

# 724
  • Мнения: 919
Елинце, при секцио се седи пет дни в болницата. Слънчогледке, трета градска ми идва малко далеч, но благодаря все пак.

# 725
  • Мнения: X
Пет дни с приемането, или пет дни от датата на самото секцио?

# 726
  • Мнения: 150
Елинцето и мен това ми е най-големия проблем тук ми казват 6-7 дни направо полудявам, на всичкото отгоре съм единствената родилка в отделението, бяхме 4, 3- те ги изписаха сутринта и сега няма никой  Laughing

# 727
  • Мнения: 919
Теичка, пет дни от приемането. Ако разбира се всичко е наред, иначе може и повече. Ама дай Боже при всички ни да е леко и безпроблемно и всички навреме да ни изписват!

# 728
  • Варна
  • Мнения: 477
Да се включа и аз с моите проблеми Confused
Днес ми излезе МБ и таз пуста кандида си е все още там. Почвам четвърти курс със свещички. Май така ще си родя. Знам, че не се препоръчва нормарно раждане като имаш гъби, но определено ще рискувам.
Момичета радвам се, че бебоците ви са добре Hug.

# 729
  • Мнения: X
Дано всички да родим леко !
Аз не съм пускала мб, няма смисъл щом ще съм секцио. А и ехограф направихме на 26-ти мисля точно за 3 секунди, всичко е ок. Сега само тоновете следим и като гледам за последно ще ида в четвъртък на тонове, за всеки случай.

# 730
  • Мнения: 151
Ексълънт, кога ти е датата на секциото? Аз съм на 11- ти, ако не тръгне бебка по-рано.
Знаех си че ще сме заедно 😊😊😊 ще си лежим в реанимация легло до легло май 😄😄😄  А кой доктор ще те оперира ?

# 731
  • Мнения: 64
Благодаря момичета! Сега остава само да се надявам всичко да мине на ред при всички и да си имам компания  Hug
Маргаритка Слънчева, до колкото знам с гъбична инфекция риска е само, че на бебо може да му се появи конюнктивит, който минава за около 3 дни и не представлява кой знае какъв проблем, така че спокойно, всичко ще е на ред  Hug

# 732
  • София
  • Мнения: 161
Привет, мацки Wink
Днес ходих на очен и няма проблем да родя нормално smile3556 . След 2 дни съм и на преглед при АГ-то и ще му дам документа.
Да ви се оплача - много съм нервна напоследък, а само детето си е вкъщи и все на нея си го изкарвам  Embarassed (ММ е в командировка). В последствие много съжалявам, но във въпросния момент все едно направо откачам - или ме избива на ядене, или на плач, или на крясъци  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Искам да идва края на месеца и хормоните да започват да си влизат в релсите.  Дори и аз не мога да се трая  smile3511

# 733
  • Мнения: 421
като гледам мойте хормони, може и след два три месеца да не са се оправили  hahaha малкия като ревне и аз рева с него  Mr. Green

# 734
  • далече в провинцията
  • Мнения: 115
Добро утро, честито на новообебилите се мами  bouquet и бързо възстановяване.
И аз имам питанка как ще съчетавам метизола за щит. Жлеза с кърменето, док каза да го вземам в най дългия помеждутък на кърменията но то отначало.... Освен да пропускам кърмене newsm78

Общи условия

Активация на акаунт