Случи ми се нещо странно XIII

  • 162 009
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Dr.Who,интересно съвпадение Thinking

# 16
  • София
  • Мнения: 8 111
А някой спомена за тези крясъци, които понякога човек чува. На мен ми се случи само веднъж. Бях си вкъщи, даже си спомням какво правих. Изведнъж чух много силно, сякаш някой извика в ухото ми. И това беше, нищо повече. Дали има някакво обяснение това?

# 17
  • Мнения: 729
Dr.Who,интересно съвпадение Thinking

Да, и на мен ми се стори странно съвпадение, въпреки че си падам скептик, по отношение на мистериите. Но историята е хубава и интересна, поне за моето семейство. Simple Smile

# 18
  • Мнения: X
Dr.Who,интересно съвпадение Thinking

Да, и на мен ми се стори странно съвпадение, въпреки че си падам скептик, по отношение на мистериите. Но историята е хубава и интересна, поне за моето семейство. Simple Smile
Наистина е такава . Аз също съм скептик , на който постоянно му се случват странни и нелогични неща . Историята ми хареса .

# 19
  • София
  • Мнения: 9 534
Аз също често сънувам, че летя, или се издигам с асансьор над нивото на сградата. Понякога пък слизам много етажи под мазето с асансьор. Досега не ми е хрумвало, че е нещо различно от обикновен сън.

# 20
  • Мнения: 767
Записвам се при вас,не съм скептик и вярвам че Ън е намерила начин да управлява енергията,която всички ние притежаваме.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Dr.Who,интересно съвпадение Thinking

Да, и на мен ми се стори странно съвпадение, въпреки че си падам скептик, по отношение на мистериите. Но историята е хубава и интересна, поне за моето семейство. Simple Smile
Сетих се за подобно съвпадение/случайност..... преди 8год./след загубата на баща ми/,аз се заех да търся автобусен транспорт под наем за извозване на хората от църквата до гробния парк,търсих по интернет,не ми допадна нищо,случайно ми попадна един стар каталог и на случаен принцип си избрах една фирма...договорихме се по тел.,но го дадох и на сестра ми за допълнителна информация...тя се обади и от дума на дума се оказа,че собственик на фирмата е нейна приятелка от детството,която издирва от дълги години...

# 22
  • Мнения: 729
Dr.Who,интересно съвпадение Thinking

Да, и на мен ми се стори странно съвпадение, въпреки че си падам скептик, по отношение на мистериите. Но историята е хубава и интересна, поне за моето семейство. Simple Smile
Сетих се за подобно съвпадение/случайност..... преди 8год./след загубата на баща ми/,аз се заех да търся автобусен транспорт под наем за извозване на хората от църквата до гробния парк,търсих по интернет,не ми допадна нищо,случайно ми попадна един стар каталог и на случаен принцип си избрах една фирма...договорихме се по тел.,но го дадох и на сестра ми за допълнителна информация...тя се обади и от дума на дума се оказа,че собственик на фирмата е нейна приятелка от детството,която издирва от дълги години...

Наистина е много интересно как едно събитие води до ред други и завършва с неочакван край.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
ох,тогава се случваха много странни неща...неща в които не съм вярвала Sad бях чувала,че гаргите са вестители за най-лошо...когато баща ми почина в същия момент от липата с/у прозореца заграчи и отлетя огромно ято черни гарвани,беше слънчев и спокоен ден. след малко се чу силен гръм и заваля проливен дъжд/а в прогнозата нямаше/,след 2ч.утихна и грейна слънце,когато дойдоха от агенцията да го взимат... Cry

# 24
  • Мнения: 729
ох,тогава се случваха много странни неща...неща в които не съм вярвала Sad бях чувала,че гаргите са вестители за най-лошо...когато баща ми почина в същия момент от липата с/у прозореца заграчи и отлетя огромно ято черни гарвани,беше слънчев и спокоен ден. след малко се чу силен гръм и заваля проливен дъжд/а в прогнозата нямаше/,след 2ч.утихна и грейна слънце,когато дойдоха от агенцията да го взимат... Cry

Мисля си, че подобни съвпадения (като при теб и мен), понякога съвсем дребни, се случват често, но на човек му правят впечатление и ги запомня, когато ситуацията е наистина важна за него. Иначе, може би, не им обръщаме толкова много внимание.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
така е,права си Peace

# 26
  • Мнения: 2 616
А усещали ли сте някога ангелско присъствие около себе си и мислите ли, че има ангели хранители?!  Rolling Eyes

Eдно интересно филмче за това:

Сенсационные свидетельства существования ангелов  Rolling Eyes

Ето още нещо интересно и страшничко:

тук

 Shocked

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Усещала съм някаква невидима закрила понякога,не знам дали е ангел или нещо друго...понякога като вътрешен глас го чувствам Rolling Eyes или е интуиция Thinking

# 28
  • София
  • Мнения: 11 471
Така е, да.

# 29
  • Мнения: 5 215
Убедена съм, че има. Няколко пъти животът ми е бил на косъм, но нещо все ме спасяваше.  Laughing
Примерно, един път усетих как нещо здраво ме блъсна по гърба. Може би 1-2 секунди след това чух силен трясък зад гърба си. Беше паднала част от тавана и ако нещо не ме блъснало щях да съм умряла, защото бях точно отдолу. Shocked

Общи условия

Активация на акаунт