Бургаски мами-раждане през 2016г.

  • 98 188
  • 517
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 48
Здравейте и от мен.
Аз също мисля да раждам в Девата. Д-р Татарова ми води бременността и съм доволна. Имам странен въпрос, но искам да ви попитам, ако искам да родя при определен доктор, трябва ли задължително да заплатя избор на акушер-гинеколог или мога да се уговоря когато той е на смяна? И има ли някъде график на докторите кой кога е на смяна?  Embarassed Благодаря предварително.

# 196
  • Мнения: 9 652
Здравейте и от мен.
Аз също мисля да раждам в Девата. Д-р Татарова ми води бременността и съм доволна. Имам странен въпрос, но искам да ви попитам, ако искам да родя при определен доктор, трябва ли задължително да заплатя избор на акушер-гинеколог или мога да се уговоря когато той е на смяна? И има ли някъде график на докторите кой кога е на смяна?  Embarassed Благодаря предварително.

Секцио ли ще раждаш? Защото уговорка за нормално раждане по време на определена смяна ще стане трудно.  Laughing

Сега сериозно - виж темата за Девата (дала съм я малко по-назад) и питай директно там.
Но аз си мисля, че все пак биха ти взели парите за избор на екип.  Peace

# 197
  • Мнения: 48
Здравейте и от мен.
Аз също мисля да раждам в Девата. Д-р Татарова ми води бременността и съм доволна. Имам странен въпрос, но искам да ви попитам, ако искам да родя при определен доктор, трябва ли задължително да заплатя избор на акушер-гинеколог или мога да се уговоря когато той е на смяна? И има ли някъде график на докторите кой кога е на смяна?  Embarassed Благодаря предварително.

Секцио ли ще раждаш? Защото уговорка за нормално раждане по време на определена смяна ще стане трудно.  Laughing

Сега сериозно - виж темата за Девата (дала съм я малко по-назад) и питай директно там.
Но аз си мисля, че все пак биха ти взели парите за избор на екип.  Peace

Хихи, да, за секцио имах предвид.
Е, то е ясно, че парите няма да ги върнат Wink , но реших да питам дали мога и да ги спестя Simple Smile Благодаря ти за отговора. Ще потърся в темата за Девата.

# 198
  • Бургас
  • Мнения: 449
Здравейте, мами.                                                   Търся мнения за д-р Ирмов.Предстои ми преглед за установяване на бременност. Доста трудно си вземам час за прегледа. Днес имах запазен в Св.София, отложиха ми го за другата седмица, а и малко ми е притеснено.Благодаря ви!
Аз си водя ЖК при него, много съм доволна Wink

# 199
  • Мнения: 77
Някоя от вас да знае цените за раждане в окръжна ?  newsm78 , че все се каня да проверя и не ми остава време.

# 200
  • Мнения: 7
Някоя от вас да знае цените за раждане в окръжна ?  newsm78 , че все се каня да проверя и не ми остава време.
  Безплатно е без избор.Само ако искаш избор на лекар при нормално раждане е 350 лева,а за екип при секцио е 550 лв.

# 201
  • Мнения: 77
Някоя от вас да знае цените за раждане в окръжна ?  newsm78 , че все се каня да проверя и не ми остава време.
  Безплатно е без избор.Само ако искаш избор на лекар при нормално раждане е 350 лева,а за екип при секцио е 550 лв.

Мерсиии  bouquet

# 202
  • Мнения: 65
Здравейте, моля да ми препоръчате гинеколог за ЖК в болницата в меден рудник по ЗК. Благодаря

# 203
  • Мнения: 256
д-р Николова МЦ3

# 204
  • Мнения: 284
До момичетата, които се следят при д-р Кироваков - регистрира ме вече за ЖК и ми  предстои ранния скрининг в 12 г.с. само че не знам дали се заплаща отделно или минава по ЗК. Каза ми, че след това ще ме праща и на кръвен тест за Даун, за който знам че се заплаща, но за самия преглед не попитах.. Дано някой ме ориентира  bouquet

# 205
  • Мнения: 5
До момичетата, които се следят при д-р Кироваков - регистрира ме вече за ЖК и ми  предстои ранния скрининг в 12 г.с. само че не знам дали се заплаща отделно или минава по ЗК. Каза ми, че след това ще ме праща и на кръвен тест за Даун, за който знам че се заплаща, но за самия преглед не попитах.. Дано някой ме ориентира  bouquet
и аз съм при него ранния скрининг е по ЗК както и кръвна група , хив сифилис , а синдрома на даун се заплаща мисля че беше 45лв

# 206
  • Мнения: 9 652
Без значение при кой лекар ходите, по ЗК или на частно - в РЗИ правят безплатни изследвания за ХИВ, сифилис и хепатит.  Peace

# 207
  • Мнения: 284
Благодаря ви, момичета  bouquet  За останалите изследвания знам, че минават по касата, но за скрининга не бях сигурна. Леко бременеене на всички  Hug

# 208
  • Мнения: 48
Здравейте,
може ли някой да ми даде инфо как се процедира, когато няма брак между бъдещите родители. Как се припознава бебето. Преди или след раждането се прави. Знам, че се попълва някаква декларация, но къде точно се прави това? Предполагам при нотариус, но ... Ако някой има скорошен опит моля да сподели кога, къде, колко струва и т.н.
Благодаря ви.

# 209
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Здравейте,
може ли някой да ми даде инфо как се процедира, когато няма брак между бъдещите родители. Как се припознава бебето. Преди или след раждането се прави. Знам, че се попълва някаква декларация, но къде точно се прави това? Предполагам при нотариус, но ... Ако някой има скорошен опит моля да сподели кога, къде, колко струва и т.н.
Благодаря ви.
Бащата припознава детето с нотариално заверена декларация. Ние я правихме преди раждането, носиш я с документите в болницата. Заверката е 6 лв.

Общи условия

Активация на акаунт