да обсъдим и този мъж ...

  • 19 919
  • 246
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 89
Джулая, благодаря!

Наистина и аз съм шокирана от острия завой в темата. Докато бях маниака чистофайник с парцала, в момента, в който разкрих истината, станах мърлата. Абе хора ...?!

Сега по най-вълнуващата тема - космите в банята!

Adelle, колкото пъти пробваш да предположиш нещо в тази тема, то все не излиза вярно. Лошото е, че на базата на предположението ти следват едни постове, едно чудо ...
Мъжът ми е с дълга коса - ходи вързан на опашка Simple Smile) Така по-добре ли е?
Аз, освен че съм с по-къса коса, съм и тази, която като се сресва го прави над плота и си обира космите на секундата. След това даже минавам плота със спирт, какъвто непрекъснато поддържам в наличност. невероятно, но факт Simple Smile
А пък даже и да са мои космите на пода, хич ама хич няма да потъна от срам той да ми ги чисти, както и той не потъва от срам, че аз му пера гащите и чорапите примерно.
Допълнително да осведомя отвратените, че както ви казах по-рано, имаме и друга баня, която можем да ползваме когато "нашата" стане гадна. Иначе тя си е винаги чиста, пазим я за родителите ми да я ползват, когато ни гостуват с преспиване (често). Проблемът е с "бялата баня", заради която останах без кръст да я чистя и затова искам САМО ТОЙ да я чисти нея.
Не знам и аз защо ви се обяснявам в такива подробности.
Сигурно защото само това ви интересува...

А пък дънките - винаги ще си останат на пода Simple Smile Аз дънки всеки ден не пера, сигурна съм, че и вие. Не знам как ги вкарвате в гардеоб или шкаф след като вече сте ги носили. У нас това е абсурд, никой не си го позволява. Столчета, пейки, табуретки пр. мебели в спалнята си нямаме. Имаме само гардероб, легло и под Simple Smile

Нещо неизяснено ако има - кажете. Цвета на стените, марката на паркета? Сигурна съм, че имат отношение по проблема Peace

# 166
  • Мнения: 151
А така кажи им го Санд на тези ПЕРФЕКТНИ СРЕДНОСТАТИСТИЧЕСКИ ФОРУМКИ

# 167
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
 Joy Joy Joy
Баф и таа баня.
Кажи му на тоа да оди да заработи за един стол, че да имаш къде да си туриш дънката. hahaha hahaha hahaha

# 168
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Има нещо неизяснено, определено.
Аз мисли не чета, естествено че се хващам на нещо, което ти си написала и излагам предположения върху него.
Както и да е, ти за пореден път направи едно и също нещо. Нито знам, че мъжа ти е с дълга коса, нито ме вълнуваше особено. Виж, ако и той не си чисти космите, разбирам защо се дразниш.
Относно дънките и пода-нищо няма да кажа. Явно на теб ти е по-приятно да обуеш нещо, което е стояло на пода и си сритвала, отколкото да ги изпереш (или сгънеш, сложиш на закачалка, или нещо друго).
Може би проблема е в моя телевизор и не възприемам за нормално поведението ти.

# 169
  • Мнения: 89
Сгънати са дънките, мила Simple Smile
Не ги сритвам, спокойно.

# 170
  • Мнения: 2 695
korn_val, като те чета и ми се струва, че никак няма да й е лесно на една жена с теб Whistling

Ако е мърла и си хвърля дънките по пода и космите навсякъкде по банята... да няма да и е лесно. Ако пък е нормална жена ... пей сърце.
Не е лесно един мъж да иска да му е чисто ли?

А за авторката... наистина един стол да си слагаш дънките е много по-добро решение от това да ги х върляш на пода. Ама то акъл требе малко.
Да беше споменала по-отрано, че така минаваш със спирта.... значи минаваш със спирта старателно, а един моп отгоре отгоре не може да удариш профилактично да обереш косморляка. Някак не ги връзвам твоите обяснения...


# 171
  • Мнения: 151
Добре бе хора , наистина е гадно да живееш с някой които те дразни , а е напълно възможно да те дразни без основателна причина или причина за някой незначителна .Моя ме дразни като си хвърли мократа хавлия на спалнята,като си има място за мокри хавлии

# 172
  • Nice
  • Мнения: 946
От заглавието на темата личи каква е целта и след многобройните ти постове чак сега схванах.
''да обсъдим и този мъж ...'' ти искаш да обсъждаме мъжа ти, да те успокоим, че той е виновен, че се чувстваш нещастна и общо взето...че за всичко е виновен той.
Щом стане въпрос за тебе обаче и някой реши да изкаже критика веднага се тръшкаш. Първо те изкараха манияк по чистотата, ти започна да се оправдаваш, че изобщо не си чистофайница и започна да даваш разни примери с бани и дънки. После ти казаха, че в такъв случай си мърлява и ти сега се оправдаваш, че всъщност си чистофайница и по цял ден лъскаш банята та чак кръста те боли и минаваш плота със спирт всеки път. И последно?
Противоречиш си и според мен няма вече смисъл да се коментира защото каквото и да се каже ти казваш обратното. Както казах, целта е да изкараме мъжа ти черен, а тебе света вода и мъченица  Thinking

Последна редакция: вт, 10 ное 2015, 15:39 от nikaia

# 173
  • Мнения: 2 695
Точно нещо такова се получава.
Май иска да пробва друг мъж просто, да види как е. Нейния и е омръзнал.
Но никой не и дава толкова краен съвет.

# 174
  • Мнения: 851
Начертай му маршрута към някой курорт и го принуди да ти поръча вечеря на свещи и СПА. Скарайте се, сдобрете се и си наместете семейните чакри.
Идва момент, в който така или иначе човек остарява и се разболява. Като дойде, е хубаво да си наясно, че е неизбежно(не да обвиняваш най- близкия, защото именно на него можеш да разчиташ) и върху него биха паднали задължения, от които хабер си няма. Преглътни достойнството си и го въведи в женското тайнство на чистене и готвене.
Подозирам, че човекът те боготвори и би ти угодил на всичко. Започни да прокарваш идеята за споделяне на отговорностите, но внимавай да не постигнеш всичко, което желаеш. Например, аз не смятам, че работата му е проблем и ако го натиснеш в тази посока, може резултатът да не ти хареса. Не е лошо и да вземеш пример от хобито му и да се замислиш за някакъв спорт за разтоварване.

# 175
  • Мнения: 89
korn_val, като те чета и ми се струва, че никак няма да й е лесно на една жена с теб Whistling

Ако е мърла и си хвърля дънките по пода и космите навсякъкде по банята... да няма да и е лесно. Ако пък е нормална жена ... пей сърце.
Не е лесно един мъж да иска да му е чисто ли?

А за авторката... наистина един стол да си слагаш дънките е много по-добро решение от това да ги х върляш на пода. Ама то акъл требе малко.
Да беше споменала по-отрано, че така минаваш със спирта.... значи минаваш със спирта старателно, а един моп отгоре отгоре не може да удариш профилактично да обереш косморляка. Някак не ги връзвам твоите обяснения...



като пораснеш още малко много хубаво ще ги вържеш. иначе за акъл на другите говориш ...
боли ме кръста та не мога да се занимавам с чистенето и на пода. чукай на дърво по-добре.

столчета не искаме и двамата с мъжа ми. дизайн, разбираш ли, та дори и с моите дънки по земята - много е cosy Wink (има го даже по списанията това, ама на корн_вал му избодаха очите)

# 176
  • Мнения: 151
айде бе , тя ако иска да пробва друг ,ще чака на вас да и кажете , глупости ...
жената е споделила нещо,което и на вас скъпи перфектни съпруги ,домакини и съфорумки ви се е случвало - мъжа ви да ви дразни, но не на всеки му стиска да си го каже

# 177
  • Мнения: 30 802
Разбира се, че се дразня на моменти, но се питам- мога ли да реша въпроса с прагматични похвати, вместо да набивам канчето на мъжа. В повечето случаи искам решение на проблема, а не повече контрол върху партньора.

# 178
  • София
  • Мнения: 24 839
Добре бе хора , наистина е гадно да живееш с някой които те дразни , а е напълно възможно да те дразни без основателна причина или причина за някой незначителна .Моя ме дразни като си хвърли мократа хавлия на спалнята,като си има място за мокри хавлии
Мъжете и жените се различават по толкова много неща. В следващите няколко реда, ще намерите най-големите разлики в поведението на двата пола, класирани по категории. Всичките са специално подбрани и сме сигурни, че освен да ви развеселят, те ще ви покажат и някои големи истини....

11. В ресторанта
Когато сметката дойде, Ивайло, Никола и Владимир ще хвърлят по 20 лева на масата, въпреки че цялата сметка не надвишава 40 лева.  Никой от тях няма да признае, че иска да получи някакво ресто.

Когато момичетата получат сметката, започват и сметките с калкулаторите.

 10. Пари
Мъж ще даде 2 лева за нещо, което струва 1 лев, но му е необходимо.

Жена ще плати 1 лев за нещо, което струва 2 лева и което не й е необходимо, но просто е на промоция.

9. В банята
Един мъж има 6 неща в банята, които му принадлежат : четка за зъби, самобръсначка, пяна за бръснене, шампоан, душгел (понякога те двете са едно) и хавлия.

Средностатистическата жена разполага с приблизително 337 предмета в банята. Мъжът е неспособен да идентифицира дори 20 от тях...

 8. Аргументиране
Жената има винаги последната дума.

Всяко нещо, което мъжа каже след това всъщност е началото на нов спор...

7. Бъдеще
Жената се тревожи за бъдещето си до момента, в който се ожени.

Мъжа започва да се тревожи за бъдещето след като се ожени.

6. Успех
Успешен е този мъж, който изкарва повече пари, отколкото жена му може да изхарчи.

Успешна е тази жена, която може да си намери такъв мъж...

5. Брак
Жена се омъжва надявайки се мъжа до нея да се промени, но той така и не се променя.

Мъж се жени, надявайки се жената да си остане същата, но тя се променя...

4. Облекло
Жената ще се издокара, когато отива да пазарува, полива цветята, чете книга, изхвърля боклука, проверява за поща и т.н.

Мъж ще се издокара за сватби или погребения...

3. Визия
Мъжът се събужда така както е изглеждал преди да си легне.

Незнайно как жената изглежда коренно различно, когато се събуди сутрин.

2. Семейство
Жената е наясно с всичко, което се случва около децата й. Тя познава техните любими храни, знае кои са най-добрите им приятели, познава техните скрити страхове, усеща тревогите им...

Мъжът е наясно че има няколко малки на ръст човека, които се разхождат из къщата му...

1. Памет
Мъжът бързо забравя за грешките, които е допуснал в миналото си...

Добре че е жена му постоянно да му напомня за тях ...

# 179
  • Мнения: 2 695
като пораснеш още малко много хубаво ще ги вържеш. иначе за акъл на другите говориш ...
боли ме кръста та не мога да се занимавам с чистенето и на пода. чукай на дърво по-добре.

столчета не искаме и двамата с мъжа ми. дизайн, разбираш ли, та дори и с моите дънки по земята - много е cosy Wink (има го даже по списанията това, ама на корн_вал му избодаха очите)

Моповете са с телескопична дръжка, изобщо не трябва да се навеждаш ако ме питаш Wink Ама нали съм малък, такова нещо не съм виждал, ти така с изправен кръст как изобщо ги виждаш тея косми Simple Smile

Щом пък ви било кози да са ви дънките по земята, браво. За първи път разбирам, че и това вече било станало кози. Ама нормално... не съм дорасъл още.

Общи условия

Активация на акаунт