Дядо Коледа да знай, че за нас ще идва пак през МАЙ! Тема5

  • 27 657
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 510
Не знам точно, не можах да го накарам да ми обясни, той не е от приказливите, само повтаряше, "абе нещо на сърцето...", "нещо не го виждам както трябва", " за всеки случай...", "не се тревожи, ама ще те пратя да те види и детски кардиохирург...". Последно, като му казах, че е хубаво да зная за какво иде реч, за да съм подготвена за различните варианти, спомена - порок на сърцето..... И пак, "нека да те види, може и да не е....", но мен като ми кажат "не се тревожи, ама ..." и вече полудявам от тревога. Принципно, знам че, ако наистина нещо не му беше направило впечатление, изобщо нямаше да спомене, наистина не говори излишно, от темерутестите лекари е. И до 19ти.....

# 691
  • Мнения: 13 929
Карагогова, аз също смятам да правя фетална ехокардиография, но защото ми е включена в пакета. Стискам палци всичко да е наред при вас  Praynig

# 692
  • Мнения: 604
Уфф много ги ,,обичам,, такива разговорливи доктори. Само дето и моя е от тоя тип. Но все пак е важно да е добър специалист. И доколкото знам ти си доволна от него, обаче силно се надявам този път да е сбъркал. Hug

# 693
  • Мнения: 116
Карагогова, стискам палци всичко да е наред! Представям си колко бавно ще ти минава времето до 19ти...

# 694
  • Мнения: 111
Karagogova -  мила не се притеснявяи все пак са предположения имаи търпение до 19 стискам палци всичко да е наред с бебчо ☺

# 695
  • Мнения: 177
Карагогова,това Балев ли е??

# 696
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Карагова стискам палци и се надявам всичко да е наред Hug

# 697
  • Мнения: 1 109
Karagogova, стискам палци и аз всичко да е наред със сърчицето! Опитай се тези 10  дни да не мислиш само за това, за да не си вредиш с притеснения! Мисли си хубави мисли и как бебчето ти е здраво и расте Simple Smile

# 698
  • Мнения: 111
И Аз вчера се бях панирала че 2 дена бебо не мърдаше или поне не така както исках.   днес Моето малко щастие си мърдаше и многооо ме зарадва  Heart Eyes Heart Eyes Laughing

# 699
  • Мнения: 1 256
Карагогова, дано е фалшива тревога и всичко да е наред с бебчо. При Яков ли беше прегледа?

# 700
  • Мнения: 741
Добро утро!

Карагогова и тук да ти кажа,имаш моите силно стиснати палци,всичко ще бъде наред. Hug

Карина честити сини гащета! bouquet

Пуснете по един линк да ги видя тези раници.Честно казано чувала съм ги,но не съм ги виждала.
Снощи все пак след разговори с ММ и пак оглед на количките,четене на описания стигнахме до някакъв консенсус,от което съм много доволна.Сега следващото ни е да постигнем консенсус и с името,защото аз съм казала,че за него съм твърда и няма да отстъпя.Имаме си и резервен вариант за момче,ако все пак имаме изненади. Mr. Green

# 701
  • Мнения: 57
Карагогова, стискам и аз палци да е фалшива тревога и да му няма нищо на мъничето  Hug

аз много се бях замислила за слинг/раница като тази,която показвате, докато една позната не ми каза "ти не видя ли ____ как се е изкривила от носенето на малкия,прегърбена е цялата", и малко се ошашавих. иначе само хубави отзиви чувам,а и е доста удобно за кратки разходки до магазина и т.н, без да трябва да се мъкне цялата количка ... при нас има 10на стъпала,които трябва да се минат, (не са много,ама си е мъкнене) и си мисля,че бих си ги спестявала поне на 1во време, не знам.
Мамите с повече опит да кажат за разпределянето на тежестта, че на мен не ми е много ясно Grinning
Някой беше споменал преди време и за боцканията в корема,при мен са от онзи ден, леки,ама дразнещи и то само в дясно, при вас има ли ги?

# 702
  • Мнения: 139
Карагогова, стискам силно палци всичко да е ок!  Предполагам Яков те е гледал, а къде те праща, при кого?
karelia123, как си?

Да си кажа - кафе си пия, кофеиново, по едно на ден, сутрин, с мнооого мляко. С него не ми се пуши, но през цялото останало време - зверски  Tired Даже две вечери се будя към 2-3 с мисълта колко много ми се пуши!  Shocked ooooh! отвратително е!
И да ви питам нещо - има ли някоя от вас, която да е с гел-лак или изграден маникюр? Аз 10 години си изграждам ноктите (от 5 насам - сама), а откакто разбрах за бебчо ги свалих и до сега си ходих без (с цел да не ми се налага поддръжка на някой нокът или на всички през първото тримесечие, че знам ли), ама се чудя дали да не си ги изградя пак сега, късички? Много ми е терсене без нокти  Confused

# 703
  • Мнения: 741
Амани какво по-точно те притеснява в гел-лака или изграждането?Аз съм ходила може би 3 пъти откакто съм бременна на гел лак и дори мисля по-другата седмица да отида отново,че да съм готова за празниците.

И моля ви,давайте предложения за заглавие,защото трябва и да се гласува,а не останаха много страници...само 2.
Честно казано в повече ми идва и да измислям заглавия и да правя теми!

# 704
  • Мнения: 510
Яков, да. Праща ме при Христов.

Роси, аз два дена си пъна мозъка, ама хич ме няма в стихотворните ритми...Измислих само:
Коремчето на мама расте, времето бързо минава, месец май все по-близо става (или наближава)...както ти допада повече.

Общи условия

Активация на акаунт