Топло есенно слънце още пече, а мамите от ИБ се оглеждат за коледни играчки вече

  • 28 277
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • NE
  • Мнения: 10 999
Диди Добре дошли с Калоян! Пожелавам му да е здрав, силен и щастлив. Ти успя,мамче!
Магнитче Съчувствам ти защото и ние сме в подобна ситуация. Може цял ден да не се е сетил за кърма, но види ли ме и се почва. Способен е да се съдере от рев за едната цица. Четох, питах и нищо не работи. Явно и на вас не ви е дошло времето. Това което реших да направя е да спя в удобна за мен поза, а той да се нагождава както иска. А такова смучене само при зъби ми ги прави. При дългокърмещите мами четох, че едва след кучешките почва да се ядва положението.
Меци Аз продължавам да му мия косата всеки ден с малко шампоан за да не изтерясва при къпане. Падането ни е редовен номер.
Поспаланчо Честито диванче. bouquet
Кокосче Жива съм, ама скоро това няма да да си го причиня.

# 721
  • София
  • Мнения: 5 193
Хей,Диди, честито! Да ви е жив и здрав малкият мъж с царско име! Много се радвам за теб! bouquet

# 722
  • Мнения: 6 395
Аз както винаги не мога да се оплача от детето или аз съм дебил и не ме впечатлява кой знае колко или детето е образцово,но нямаме проблем с пътуване, пицарии, снощи гости имахме, доста прилично си играха с детето, на годинка/най-вече не се караха ми всяко със собствена програма  Laughing Mr. Green/. И по пицарии ходим, яде играе си, без особено сцени  Praynig дано вървим все така, явно сме от късметлиите

Ето и една промоцийка от тази вечер от пицарията, докато чакат с Бащата да ни вземат поръчката  Heart Eyes Heart Eyes
Скрит текст:

Диди, да ти е честита рожбата , да расте Калоян здрав и много щастлив. На теб бързо възстановяване желая  bouquet bouquet bouquet Калоян ми беше фаворит за име за момченце, много харесвам това име  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Има мен ден на Ивановден , пак на едно с Ивейнката , живот и здраве ако ни се случи някога момченце, това е името  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 29 дек 2015, 20:00 от Звезден^Прах

# 723
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
deedeetu Добре дошла Simple Smile

Ема я къпя с крокс за баня, за косата реве защото не желае да й влиза в очите и се опитвам да не й влиза вода в очите...

# 724
  • Варна
  • Мнения: 909
Прах, ама много чаровно дете бее, Лиян има същите Маша и Мечок, с тях играе в банята, редовно ги дави в кофата си  Joy

# 725
  • Северозапада
  • Мнения: 5 472
И ние имаме същите Маша и Мечока.  Mr. Green Преди носеше Маша навсякъде. И София беше такова кротко дете до скоро. Сега е лудница. Послесните месеци ходихме 2 пъти на ресторант по повод. Няма такова тичане. Кротува докато хапне и започва обикаляне из заведението, закача се с хората, крещи.......На мен ми е става неудобно, но не мога да я озаптя.

# 726
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Диди добре дошла тук. Да ви е жив и здрав Калоян и много да ви радва,а вие да го слушкате  Mr. Green bouquet
Хм при нас имаше един много кратък период, в който мрънкаше или ревваше за кратко когато му миехме косата, но не беше повече от 2 седмици и тогава се пазареше да не мием коса. Продължихме си миенето всяка вечер и той спря, но се научи да си затваря очите като му теква вода по лицето hahaha Днес например сам ме закрънка от обяд да го къпя, защото бяхме на фризьор. Беше много разочарован,че му отказах заради Бубето Laughing

# 727
  • София
  • Мнения: 4 122
 hahaha hahaha и ние имаме същите Маша и мечо. И ние ги къпем в банята.
Диди, добре дошли. Да е жив и здрав Калоян. Бързо възстановяване.
Меци честито християнче.

Малката си е вкъщи. Ние работим. Утре последен ден на работа за 2015 г.

# 728
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
НОВАТА ТЕМА
Позволих си да я направя с коледен дизайн, защото така и не изписахме навреме сегашната, а някак не ми се иска да отминаваме набързо през празниците. Ако ви писне по някое време казвате и и сменям фасона. Тук поне мога да променям по всяко време и да я обновявам Whistling

Общи условия

Активация на акаунт