Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 324

  • 39 423
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 20 905
Здравейте,


Чета и се чудя. newsm78
Още в нощта на наградите честитих наградата на холандеца.След това разбрахме, че феновете в Ню Йорк са поздравили спечелилия статуетката.Никой от групата на ЕА не е организирал присъствието на феновете, а те  сами са се организирали.
Всичко точно, като имам предвид, че няма идеални хора - нито ЕА, нито аз.
Лек и приятен ден.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


Да, писах - всеки може да вярва в каквото си иска. Екипите които създават филми, сериали и т.н., най-малко се нуждаят от моите или нечии други съвети и напътствия. Кой какво и на кого ще предложи за в бъдеще, кой какви контакти е създал - не знаем. И няма как да знаем. Керем Чатай си знае работата, Енгин си знае работата. Ние чакаме следващ проект с участието на Енгин.
Скрит текст:

# 32
  • Мнения: 2 293
Здравейте,


Чета и се чудя. newsm78
Още в нощта на наградите честитих наградата на холандеца.След това разбрахме, че феновете в Ню Йорк са поздравили спечелилия статуетката.Никой от групата на ЕА не е организирал присъствието на феновете, а те  сами са се организирали.
Всичко точно, като имам предвид, че няма идеални хора - нито ЕА, нито аз.
Лек и приятен ден.

Бъркаш. Енгин Акюрек е идеален...

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


Здравейте,


Чета и се чудя. newsm78
Още в нощта на наградите честитих наградата на холандеца.След това разбрахме, че феновете в Ню Йорк са поздравили спечелилия статуетката.Никой от групата на ЕА не е организирал присъствието на феновете, а те  сами са се организирали.
Всичко точно, като имам предвид, че няма идеални хора - нито ЕА, нито аз.
Лек и приятен ден.

Бъркаш. Енгин Акюрек е идеален...
Е, няма идеални хора. Ти бъркаш. Приемам - Уникален.

# 34
  • Мнения: 2 293


Здравейте,


Чета и се чудя. newsm78
Още в нощта на наградите честитих наградата на холандеца.След това разбрахме, че феновете в Ню Йорк са поздравили спечелилия статуетката.Никой от групата на ЕА не е организирал присъствието на феновете, а те  сами са се организирали.
Всичко точно, като имам предвид, че няма идеални хора - нито ЕА, нито аз.
Лек и приятен ден.

Бъркаш. Енгин Акюрек е идеален...
Е, няма идеални хора. Ти бъркаш. Приемам - Уникален.
Дали ти го приемаш за идеален - изобщо не влияе на мнението ми. За мен Енгин е идеален. Това че няма идеални хора кой ти го каза? Прочете ли го някъде? Защото е един изтъркан лаф без каквато и да била стойност, който често се пробутва като сентенция...

Последна редакция: пт, 27 ное 2015, 10:48 от loveofmine

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


В неделя от 21,00 ч. по канал Д. Пеперуди...

# 36
  • Мнения: 20 905
Цитат
Бъркаш. Енгин Акюрек е идеален...
Е, щом е така Wink, защо досега не е спечелил "пеперуди, портокали"?
Да, едва тази година спечели "Кристална мишка".Имам право да си предполагам, че е "забелязан", заради голямата му победа в Сеул. Thinking
Аз, като фенка на ЕА, мисля, че той заслужава наградите в неговата Родина, а не само международните. Grinning

# 37
  • Мнения: 2 293
Цитат
Бъркаш. Енгин Акюрек е идеален...
Е, щом е така Wink, защо досега не е спечелил "пеперуди, портокали"?
Да, едва тази година спечели "Кристална мишка".Имам право да си предполагам, че е "забелязан", заради голямата му победа в Сеул. Thinking
Аз, като фенка на ЕА, мисля, че той заслужава наградите в неговата Родина, а не само международните. Grinning


Това много пъти сме го говорили. Защото тия, които раздават наградите в родината му, не разбират. Надявам се тая година да се поправят, след като видяха как го възприема светът...

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


http://televizyongazetesi.com/engin-akyurek-odul-alamadi-ama-hay … -uzulmemeli/20980

Статия от вчера: Енгин Акюрек не взе наградата, но феновете не трябва да се притесняват. Следващият път...
Коментар на написаното от Месут Яр с фотогалерия.

# 39
  • Мнения: 20 905
Цитат
Бъркаш. Енгин Акюрек е идеален...
Е, щом е така Wink, защо досега не е спечелил "пеперуди, портокали"?
Да, едва тази година спечели "Кристална мишка".Имам право да си предполагам, че е "забелязан", заради голямата му победа в Сеул. Thinking
Аз, като фенка на ЕА, мисля, че той заслужава наградите в неговата Родина, а не само международните. Grinning


Това много пъти сме го говорили. Защото тия, които раздават наградите в родината му, не разбират. Надявам се тая година да се поправят, след като видяха как го възприема светът...

Да.Но какво да се прави, като пак се налага да обясня, защо е такова отношението ми към "пеперуди и протокали"
А относно:
Цитат
Защото е един изтъркан лаф без каквато и да била стойност, който често се пробутва като сентенция...
За мен има стойност, защото животът ми го доказва.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226




Уникален, уникален...

# 41
  • Мнения: 20 905



На каква ли тема ще бъде очакваното есе на ЕА...

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


Успешна 2015 година за Енгин.
............
harmonia_dd, още малко и ще разберем.

# 43
  • Мнения: 20 905




Успешна 2015 година за Енгин.
............

Видях ги на първа страница на темата. newsm10

# 44
  • Мнения: 1 097
Хубав ден момичета. Непрекъснато си задавам  въпроса защо , когато в темата се зароди интелигентна и интересна полемика, веднага следват постове с диаметрално противоположна тематика или възклицания от сорта: УАУ, ВАЙ, ЕВАЛЛА, ИШАЛЛА, подплатена с някоя снимка слагана поне 150 пъти.  Толкова ли е страшно да се обсъждат добронамерено сериозни и интересни въпроси. Винаги е хубаво да се вслуша човек в по-знаещите,защо трябва да се държат някои хора - ще използвам ваш любим термин от КРА като ИНАТЛИВИ КОЗИ.

Общи условия

Активация на акаунт