Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 324

  • 39 425
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226




Вече са си купили списанието: İçimdeki Çocuk/Детето в мен. А може и да има друг начин за превод....
Чилийски поздрави  в спойлерите.
Направо съм шашардъ - не от поздравите.
Скрит текст:











Скрит текст:






Последна редакция: пт, 27 ное 2015, 13:24 от mariana51

# 46
  • Мнения: 2 293
Хубав ден момичета. Непрекъснато си задавам  въпроса защо , когато в темата се зароди интелигентна и интересна полемика, веднага следват постове с диаметрално противоположна тематика или възклицания от сорта: УАУ, ВАЙ, ЕВАЛЛА, ИШАЛЛА, подплатена с някоя снимка слагана поне 150 пъти.  Толкова ли е страшно да се обсъждат добронамерено сериозни и интересни въпроси. Винаги е хубаво да се вслуша човек в по-знаещите,защо трябва да се държат някои хора - ще използвам ваш любим термин от КРА като ИНАТЛИВИ КОЗИ.
newsm51
Ами понеже никой не уважи поста ти, да ти отговоря аз, Миле. Сигурно защото е по-лесно да викаме "УАУ!" Нали американците на това ни научиха...Е, аз пък си обичам словото...Слава Богу, Енгин пак ни е заразвал в списанието...Чакам с нетърпение Барисеа да го преведе, за да се насладим за пореден път на изящна лексика, която Енгин владее прекрасно......

Последна редакция: пт, 27 ное 2015, 13:27 от loveofmine

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226
Хубав ден момичета. Непрекъснато си задавам  въпроса защо , когато в темата се зароди интелигентна и интересна полемика, веднага следват постове с диаметрално противоположна тематика или възклицания от сорта: УАУ, ВАЙ, ЕВАЛЛА, ИШАЛЛА, подплатена с някоя снимка слагана поне 150 пъти.  Толкова ли е страшно да се обсъждат добронамерено сериозни и интересни въпроси. Винаги е хубаво да се вслуша човек в по-знаещите,защо трябва да се държат някои хора - ще използвам ваш любим термин от КРА като ИНАТЛИВИ КОЗИ.
newsm51
Ами понеже никой не уважи поста ти, да ти отговоря аз, Миле. Сигурно защото е по-лесно да викаме "УАУ!" Нали американците на това ни научиха...Е, аз пък си обичам словото...Слава Богу, Енгин пак ни е заразвал в списанието...

Аз се научих от Сеул да викам "Уаууу".

# 48
  • Мнения: 2 293
Хубав ден момичета. Непрекъснато си задавам  въпроса защо , когато в темата се зароди интелигентна и интересна полемика, веднага следват постове с диаметрално противоположна тематика или възклицания от сорта: УАУ, ВАЙ, ЕВАЛЛА, ИШАЛЛА, подплатена с някоя снимка слагана поне 150 пъти.  Толкова ли е страшно да се обсъждат добронамерено сериозни и интересни въпроси. Винаги е хубаво да се вслуша човек в по-знаещите,защо трябва да се държат някои хора - ще използвам ваш любим термин от КРА като ИНАТЛИВИ КОЗИ.
newsm51
Ами понеже никой не уважи поста ти, да ти отговоря аз, Миле. Сигурно защото е по-лесно да викаме "УАУ!" Нали американците на това ни научиха...Е, аз пък си обичам словото...Слава Богу, Енгин пак ни е заразвал в списанието...

Аз се научих от Сеул да викам "Уаууу".
Но не е сеулско,  т.е. корейско, а американско..А на червеното изобщо няма да обърна внимание...То е ясно, че грешката е техническа, а не смислова...Извинявам се, че съм те затруднила с разгадаването на смисъла на тази дума. Но и като "заразил" да си го прочела, пак ще бъде вярно....

Последна редакция: пт, 27 ное 2015, 13:44 от loveofmine

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


Уаууу, хубав колаж.
Заразвал, заразил ли е! Може да е нова дума. "Винаги е хубаво да се вслуша човек в по-знаещите...."

# 50
  • Мнения: 23 353


Здравейте момичета  Two Hearts

Първо -  много съм доволна, че поредния брой на списание "Kafasina gore"  вече е на пазара, да се надяваме на момичетата от ФБ и да преведат разказа на Енгин... повод за усмивка.

Второ -  идват поредните награди. Енгин е номиниран за "Златна пеперуда" - дали ще вземе тази статуетка - не се наемам да гадая. Ако я вземе - хубаво... повод за усмивка. Ако пък не я вземе - ще погледна отново записите от Сеул и Ню Йорк... повод за още по-голяма усмивка.

Я, колко поводи за усмивка имам / който иска нека се присъедини и ще се усмихваме заедно/ - за него... Енгин.



Трето - да взема да отговоря на поста на milkaradeva  Two Hearts Мислех да не го правя, но реших  да  изкажа честно и открито мнението си  като една "inatçı keçi" както тя мило ни е нарекла в поста си. Предполагам, че сигурно не визира тези които са "по-знаещи, водещи интелигентни и интересни полемики" с това обръщение  - "ИНАТЛИВИ КОЗИ".

Цитат
Хубав ден момичета. Непрекъснато си задавам  въпроса защо , когато в темата се зароди интелигентна и интересна полемика, веднага следват постове с диаметрално противоположна тематика или възклицания от сорта: УАУ, ВАЙ, ЕВАЛЛА, ИШАЛЛА, подплатена с някоя снимка слагана поне 150 пъти.  Толкова ли е страшно да се обсъждат добронамерено сериозни и интересни въпроси. Винаги е хубаво да се вслуша човек в по-знаещите,защо трябва да се държат някои хора - ще използвам ваш любим термин от КРА като ИНАТЛИВИ КОЗИ.

Да направим един прочит и разбор  на поста.
Първо изречение - Явно не е предназначен за инатливите кози т.е  мога да го прескоча. А, липсва му една запетайка... ама няма да издребнявам.
Второ изречение - тъй като не видях след поста с интересната и интелигентна полемика - изброените и то "крещейки" възклицания - то приемам всичко за написана явна клевета т.е не ме интересува и пак го прескачам.
Трето изречение - въобще не е трудно, даже е много приятно да се обсъждат добронамерено много въпроси, освен сериозните  и интересните. Бих прибавила също така  по- щекотливи или по-леки  въпроси, но с единствената уговорка да има  взаимно уважение между събеседващите. А не едните сме умни, пък вие сте инатливи кози - някак си няма как да  тръгне... приказката. Значи пак го прескачам.
И накрая - разделението в четвъртото изречение - преднамерено обидно  написаното - цитат "ще използвам ваш любим термин от КРА като ИНАТЛИВИ КОЗИ".  
Наш-ваш, ние-вие...  Задължително  прескачам също и това.
Е-е, че то не остана какво да отговаря... значи. Аз прескочих всичко... ooooh!
.................................................................................
И последно...  Joy Joy Joy


Скрит текст:


И ще натисне копчето...  newsm53

# 51
  • Мнения: 20 905

Цитат
Вече са си купили списанието: İçimdeki Çocuk/Детето в мен. А може и да има друг начин за превод...
smile3525
В очакване сме....

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


Радвам се като Йомер. Чета, гледам, вслушвам се.... Чакам "Детето в мен" от Енгин.

# 53
  • Мнения: 23 353


Много усмивки, много снимки... 

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


Колаж на фенка от Индонезия. За какво говорим.

# 55
  • Мнения: 20 905

И като Йомер... Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 23 353


"Altin kelebek" как се даваше - от жури, от фенски пристрастия или пък от някакви анкети...

Помня, че доста отдавна гласувах чрез някаква регистрация...

Все едно се чуди... дали Енгин ще вземе статуетка ?

А Йомер Демир търси доказателство...



Engin Akyurek Fans Pakistan пък актуализирали снимката си на профила...



 newsm81   за снимката

# 57
  • Мнения: 20 905

"Продължавай да се усмихваш".

# 58
  • Мнения: 4 966
Не знам кой ги решава тия неща в келебеците, но номинираните са следните:

Скрит текст:
İşte ödülün televizyon adayları:

En İyi Dizi

    Poyraz Karayel - Kanal D
    Paramparça - Star Tv
    MedCezir - Star Tv
    Karadayı - ATV
    Aşk Yeniden - Fox Tv

En İyi Kadın Oyuncu

    Nurgül Yeşilçay - Paramparça
    Burçin Terzioğlu - Poyraz Karayel
    Bergüzar Korel - Karadayı
    Serenay Sarıkaya - MedCezir
    Tuba Büyüküstün - Kara Para Aşk

En İyi Erkek Oyuncu

    Erkan Petekkaya - Paramparça
    Kenan İmirzalıoğlu - Karadayı
    Engin Akyürek - Kara Para Aşk
    İlker Kaleli - Poyraz Karayel
    Çağatay Ulusoy - MedCezir

http://www.beyazperde.com/haberler/diziler/haberler-68852/

Само това си копнах... другите им категории изобщо не ме интересуват... та... с анкета или със жури, кой знае защо, КРА никъде не фигурира... само имената на изпълнителите на главните роли в него са влезли в "представителната извадка", наречена номинация. Сигурно сценарият е бил прекалено авангарден, за да бъде приет от зрители и жури като достоен за номинация. Simple Smile))

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


Маман от американския форум се сеща за още моменти и споделя:

* Актрисата от Бразилия. Въртяхме я на шиш, след като тя слезе в края на церемонията. Къде е Енгин? Как беше Енгин? Още ли е на горния етаж? Кога ще слезе? Бедната, не знаеше какво да прави, всички я питахме за Енгин, забравихме да попитаме нещо за нея, защо бе там.

* Момичета, това бе една вълшебна нощ. Енгин имаше много фенове от всички краища на Америка и света. Дамата от Турция, му казваше откъде сме дошли първоначално и къде живеем в Америка. Той бе толкова благосклонен, очарователен, щастлив. Изпращаше ни въздушни целувки след целувки, правихме селфита, клипчета, снимки....

* Боже мой! Показах снимката на вечерята на Деня на благодарността. Дори тези които нямаха представа кой е той, смятат че е прекрасен/очарователен, че поздравява мен, а това е толкова ценно. Искам да кажа, това е Енгин! Нима това е сън?

Последна редакция: пт, 27 ное 2015, 18:06 от mariana51

Общи условия

Активация на акаунт