Бебешката количка - цяла наука за второ висше №32

  • 64 426
  • 723
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 1 475
Играта е, познай 10те разлики Simple Smile

Nunna Mixx



Joye Chrom

# 691
  • Мнения: 1 775
На вид си приличат, да, но колелата на Joie-то са твърда гума без допълнително окачване или е някакво минимално. Сенникът е по-малък, няма част за проветрение. Материята на седалката е по-различна и като цяло количката  в демо-клипчетата има някак евтин вид и все нещо й заяжда - я сенник, я дръжка, я предни колела, я подложката за крачетата... Иначе има по-компактно сгъване.

# 692
  • Мнения: 2 328
 Mr. Green
Тъкмо щях да напиша,че все едно гледам една до друга Стоке и Дсланд

# 693
  • Мнения: 13
И Joie Chrome тежи 14 кг, а Nuna Mixx 11,5 кг  Simple Smile

# 694
  • Мнения: 2 328
кхъ кхъ
http://www.harrods.com/product/book-plus/versace/000000000003383519
Пег Перего Версаче Буук Плюс ... някакви си 2700 паунда.Кво й плащаш  Stop
чантата обаче е убиец-много ми харесва.

# 695
  • Варна
  • Мнения: 1 475
И Joie Chrome тежи 14 кг, а Nuna Mixx 11,5 кг  Simple Smile

Тъй, тъй ама теглото от 11,5 кг не включва сенника и предпазния борд което ще рече че още приблизително  2кг.

Гумите на Chroom като гледам са ги оправили и са си 1:1 от към джанта с Mixx -а

Разликата май само в ципчето на сенника.

# 696
  • Мнения: 27
Момичета, моля ви се да ме светнете по един въпрос, който хич не ми е ясен newsm78
Става дума за Stokke Scoot -> https://bebemax.eu/index.php?section=ITM&itemid=434
Тази количка има ли кош за новородено, който да се сложи, или няма? Не мога да намеря! Намирам само този Бейби порт -> https://bebemax.eu/index.php?section=ITM&itemid=680
За него пише, че служи като олекотена версия на кош за новородено, но това значи ли, че може да се монтира към шасито като истински кош?
Благодаря предварително  bouquet

# 697
  • София
  • Мнения: 7 645
Мисля, че на стокке скуут не може да се сложи кош за новородено, но най-добре питай и в магазина

# 698
  • Мнения: 2 328
Скуут няма кош за новородено.Експлори,Трейлс и Крузи имат.

# 699
  • Мнения: 1 775
Както и другите момичета са казали, Scoot няма кош за новородено. Лятната седалка се поставя в пълно легнало положение и към нея се прикрепя мисля с велкро лепенки и колани бейби порта (soft bag). За лятно бебе някои момичета взимат само подложка против изпотяване, без въпросния soft bag.
На мен Scoot-a много ми харесваше в началото, но не мога да преглътна, че няма опция за регулиране на позицията на крачетата и багажът е на неудобно място.

# 700
  • Мнения: 133
някой ползвал ли е тази джаджа, че се чудя далида си купувам и колко е удобна  Mr. Green



Изглежда супер. Как се нарича това нещо?

buggy bar  Peace

Намерих само това.


panda7

1.Maclaren Techno XLR - аз съм За тази
2. TFK Buggster - ползвала съм за малко с баткото модела - маневрена е, но мисля че е обемна като се сгъне
3. TFK Dot - няма повдигане на крачетата
4.Hauck Spirit - много са ми "Дървени" тия колички
 Mr. Green

Виж и quinny zapp




Благодаря alina_si, май и аз най - вече към Макларъна клоня. Тези дни ще реша и ще пиша скакво се возим. Grinning

# 701
  • Мнения: 27
Благодаря, момичета. Честно ви казвам, че ако още малко чета и гледам колички ще се гръмна! Мъжът ми ми е казал да забравя за количка над 1500-1600лв (общо с всичко) и аз тъкмо да харесам и се оказва с някой кусур-като това за крачетата.
ВИЕ на какво бихте се спрели с този бюджет?

# 702
  • Мнения: 8 942
Благодаря, момичета. Честно ви казвам, че ако още малко чета и гледам колички ще се гръмна! Мъжът ми ми е казал да забравя за количка над 1500-1600лв (общо с всичко) и аз тъкмо да харесам и се оказва с някой кусур-като това за крачетата.
ВИЕ на какво бихте се спрели с този бюджет?

Mutsy Evo
Jané Unlimit
Jane Muum
Jane Nomad
Abc Design  Mamba

# 703
  • Мнения: 1 775
ВИЕ на какво бихте се спрели с този бюджет?
Peg Perego BOOK POP-UP MODULAR, има промоции в момента: 1 и 2
Или Peg Perego BOOK PLUS XL MODULAR, ако предпочиташ твърдия кош, който става и за пътуване в кола в легнало положение, при закупуване на допълнителните колани: 3

# 704
  • Варна
  • Мнения: 1 475

Малко е стара информацията относно Jane Unlimit и Jane Nomad, вече са спрени от производство, същото се отнася и до ABC Design Mamba (заменена от ABC Design Salsa и ABC Design Mamba Plus

Аз пак мога да повторя предния пост Simple Smile
Recaro Citylife с кош за новородено и столче за кола Recaro Privia
и да добавя:
Jane Epic 3в1,
Jane Crosswalk 3в1
Jane Rider Matrix

Общи условия

Активация на акаунт