Ръст на един мъж – важен?

  • 127 535
  • 1 742
  •   1
Отговори
# 1 395
  • София
  • Мнения: 35 059
Дългогодишните двойки не са малко, не са много.
Без значение е, ако човекът ти импонира и го харесваш.
Харесването е различно за всеки.

# 1 396
  • Мнения: X
Моите 3 примера са за дългогодишни връзки с по две деца. И жените и в трите двойки са красиви над средното, с много изобор за партньори, така че моля ви се не обобщавайте. Свят широк, хора разни. И аз съм харесвала мъже високи колкото мен (170) в миналото, сега мъжът ми е висок, ама не съм го избирала по ръста.

# 1 397
  • Мнения: 13
Изключвам думите "ниско самочувствие" и "ръста е важен" от мислите си, но знам, че други неща също са по-важни. Предпочитания много, които са приемливи от жените, защото всеки избира според вкуса си.

Супер искрени и различни мнения. Thanks to all. Simple Smile

# 1 398
  • Мнения: 46 492
Но за момичета с ръст 160 см. ще си направо висок и ще им е по-комфортно с теб, вместо с някой дългуч. За всеки влак си има пътници.
Абсолютно! Аз съм малко над 160 и всичките ми гаджета са били 170-175. Не съм ги подбирала умишлено, просто само такива са ме привличали. Мъжът ми е 170 см, заедно след 23 г. и ми е голямата любов.

Дъщеря ни на 13-14 г. стигна 170 см, скоро не сме проверявали, но се надявам да не расте повече.

# 1 399
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
....не бих го причинила на себе си и децата.

Да разбирам ли, че ако ти си висока 150 см ще се откажеш да имаш деца, защото може да имаш момче и то да наследи ръста ти?
Точно за една такава 150-сантиметрова мацка бях писал преди време в една съседна тема. Излизахме известно време преди доста години. Накрая каза, че се чувства готова да става майка, но се бои детето ѝ да не е твърде ниско заради моя ръст (тя беше 21-22 см по-ниска от мен) Smiley , затова скъсахме и се хвана с един далеч некрасив, но за сметка на това стърчащ около две глави над нея адвокат. Но изтегли късата клечка и сега синът ѝ в горните класове е наследил хем нейния ръст, хем лицето на баща си.

Пълни смешници са мъжете, които казват, че са 1,80 на една жена, като се има предвид, че жените отлично знаят колко са високи, както и височината на токчетата си. Ако е 1,60 и има ток 5 см, и когато се обуе става равна на него, той просто няма как да е 1,80 Mr. Green
Аз имам точно обратния опит. Жените, които съм познавал и които познавам, почти без изключение се мислят за по-високи, отколкото са в действителност. Даже няколко са ме питали дали не съм 180 см, понеже самите те са били по-ниски от мен и са си представяли, че са по 170-175 см, като по тяхната логика в такъв случай трябвало аз да съм поне 5-10 см над това. После не им е било приятно да разберат, че са под 160 см.
 Пресен случай от вчера: Една мацка от Тиндър ми пише, че е 167 см или дори повече и като доказателство щяла да се премери. След минута ми пише, че е размазана, защото се оказала 162 см. И следващото ѝ изречение започна с "Толкова разочарована не съм се чувствала откакто... ".

 Иначе съм чувал, че някои мъже нарочно лъжат жените относно ръста си, но това вече е следствие доколко някой се чувства неловко от ръста си или страхува ли се да загуби женското внимание, ако е честен. Smiley На много жени мъжкият ръст - да го чуят като стойност - им действа чисто психологически някак успокоително, ако е например заветните 180 см. Ако обаче мъжът им каже, че е 178-179 см, такива жени правят нацупени гримаси.


Доста е психарско да ходиш да следиш детето на бившето си гадже, колко е високо и красиво.
Не мислиш ли, че е прибързано да предполагаш и даваш оценки кой какво е вършил, без да си запозната с фактите? Smiley Какво следене, какви 5 лева!? Не ти ли мина пред ума, например, че с въпросната жена може да сме се засичали на улицата понякога, щом си прочела как съм наясно колко е висок синът ѝ в момента? Ако ще се чувстваш по-добре, ще излъжа специално заради теб: Момчето е двуметрово като баща си и красиво в лицето като майка си. Доволна? Innocent

Последна редакция: пн, 01 юни 2020, 13:59 от Не се сърди, човече

# 1 400
  • Мнения: 5 300
Може да е кофти, но аз държа на ръста на мъжа, аз съм 175 см, обичам да нося високи обувки и честно казано не ми е приятно да стърча до него.

# 1 401
  • Мнения: X
Ама много интересни теми за начало на запознанство Grinning, как се запознаваш с някой и започвате да си говорите за сантиметри?
Аз не помня някога да сме се питали с моя мъж колко сме високи, нито като сме се запознали, нито за толкова години съжителство. И до ден днешен не съм сигурна колко е висок, трябва да му проверя личната карта Grinning
Няма ли по-интересни теми?

# 1 402
  • Мнения: 5 300
Е, то няма нужда да се говори, то се вижда. 😂

# 1 403
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Висока жена и нисък мъж изглеждат много нелепо. Нека си се обичат хората, но просто визуално нямат вид на хармонична двойка.

Моя позната е висока 205 см, мъжът и е 180 см, дъщеря им върви много висока-също като майка си.
Вижте и двойките в публичното пространство- например Андрей Арнаудов и жена му Емануела- тя е две глави над него. Странно е.
Убедена ли си, че не преувеличаваш как тя е по-висока от него с две глави? Имай предвид, че това са около 60 см. Scream Не зная какъв ръст имат Андрей Арнаудов и жена му Емануела, но като ги гледам на снимки, на някои той е 2-4 см по-висок от нея; а на една друга снимка тя е не повече от 8-10 см над него, като не се знае тя с какви обувки е на тази снимка. Да не се окаже накрая, че тя е по-ниската? Абсурд е да имат 60 см разлика.

# 1 404
  • Мнения: 18 879
Аз съм ги виждала Андрей и Емануела. По-висока е от него, при все, че тя беше с много равни обувки, а той с маратонки с доста издигната подметка.

# 1 405
  • Мнения: 113
Аз самата съм 1,90 и до ден днешен се чувствам некомфортно от това. Да не мислите, че е лесно да си намериш правилен човек, който да ти пасва освен на характера, ами и на ръста? Защото в България мъже над 2,05 под път и над път, нали?
Бившият ми приятел беше с 15 см по-нисък от мен. Редовно съм търсила снимки на двойки, в които жената е по-висока, за да се почувствам по-добре за това, че съм в такава "неестествена" връзка.

Последна редакция: вт, 02 юни 2020, 15:53 от Не се сърди, човече

# 1 406
  • София
  • Мнения: 11 537
Информацията им за ръста я има и в Интернет, все пак като бивша баскетболистка. Според гуугъл, тя е 181 см, той 172 см.
На мен ми харесват като двойка.

# 1 407
  • Мнения: 140
Среден ръст за жените е 165см, като тенденцията за увеличиние и селерация на новото поколение расте.
Българката не е ниска.

Ръстът няма определящо значение, важно е какво има между двете слепоочия Grinning  Това е все едно да се избира само по опаковката, без оглед на съдържание.
Вече имаше публикувани данни някъде за корелацията от смяната на парадигми (например падането на социализма при нас) и ръстовите колебания. Т.е., при една несигурност със социален и материален характер, имаме резултат по-нисък среден ръст.
От това, което забелязвам, младите българки изобщо не са високи в по-голямата си част.

пп: Помня, че веднъж пътувах с влака и срещу мен седна възрастна двойка. Заговорихме се и те по едно време ми обясняваха, че не можели да видят вече в София високи хора, както едно време Grinning

# 1 408
  • Мнения: X
Виденовата зима има голям спад при ръста на младото поколения в България.

Ръст на студенти и ученици набор 1960-2000 според БАН:
Скрит текст:
Предполагам, че в момента кривата върви нагоре.

Последна редакция: вт, 02 юни 2020, 23:00 от Анонимен

# 1 409
  • Мнения: 1 458
Аз нищо не разбрах от тази диаграма, освен че набор 80-85-та са относително най-високи, ама спрямо кого и кога... 🤔

Общи условия

Активация на акаунт