Искам да кажа ... (66)

  • 42 169
  • 737
  •   1
Отговори
# 495
  • Някъде там
  • Мнения: 16 164
Искам да кажа че ме чакат зелник и сърмички да правя... Grinning
а ми се спи. Grinning

# 496
  • Мнения: 10 567
Искам да кажа, че заредих бензин Mr. Green нали коментирахме преди няколко теми кой зарежда и кой не. Мъжът ми сутринта заръча да мина, защото видял, че е на привършване, а днес, утре ще са опашки по бензиностанциите и ме убеди та минах през бензиностанцията и един супер услужлив младеж свърши всичко без много въпроси. Предложи ми и течност за чистачки и аз му казах - "Не, само бензин ми е поръчано", той започна да се смее, изчисти стъклата, след това пожела Весели празници и така. Не е нещо непреодолимо  Simple Smile

# 497
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Искам да кажа, че обичам баница със зеле. На това ли се казва зелник?

# 498
  • София
  • Мнения: 10 825
блеккет, ние всички минаваме през бензиностанцията.  Laughing Въпросът беше за физическото хващане на маркуча и наливане в резервоара на колата.  Wink Аз иначе редовно си комуникирам с услужливите младежи - хем бензин ми сипват и ми мият стъклата, хем гумите ми помпат. Но аз самата никога не съм наливала бензина.
Моите деца днес всичките са си вкъщи. Големият спи, а малките не ме слушат и тичат по пижами вместо да закусват  Crossing Arms След малко ще се скарам, защото Емма и инхалация я чака.
Ох, от сега мисля спирането на инхалациите след 10 дни, то не остана време направо и ми е много притеснено какво ще се случи след това Praynig

# 499
  • Мнения: 22 036
Май на такава със зелен лук или праз  newsm78. Аз никога не съм яла баница със зеле или с месо Sad. В нас се правеха само традиционните със сирене и яйца и с пресен лук и спанак. Бих опитала със зеле, с кайма и пататник.

Онна, тук няма такива екстри и винаги сама съм зареждала, но с гумите имам проблем и не съм ги проверявала от поне  месеца. Ще трябва да правя мили очи на някой на бензиностанцията.

# 500
  • София
  • Мнения: 10 825
Зелник не е ли баница със зелении, каквито и да са зелении newsm78

# 501
  • Мнения: X
Обичам класическата баница със сирене. И с тиква също. Опитвала съм с праз, и не беше лоша.
Мама ще прави за Коледа с тиква и нямам търпение. Simple Smile

# 502
  • София
  • Мнения: 23 109
Даун, пататника няма нищо общо с баницата, освен че се прави с кори.
Аз си обичам традиционната баница. Всякакви добавки като кайма и разните му там други за мен са извращения и не ми харесват.  Wink

Довечера трябва да понапазаруваме и се страхувам, че в магазините (хранителните вериги) ще е фрашкано с народ. Снощи не остана време, понеже ходихме да слагат шините на Кати, а след това седнахме да ядем в KFC, като през цялото време ми се налагаше да гледам киселата мутра на мъжа ми, който е против това детето да се храни на подобни места. Като че ли от един път в месеца ще й стане нещо.

# 503
  • София
  • Мнения: 10 825
Ох, аз след малко трябва да отида да пазарувам. Направо ме втриса, че ще е препълнено с народ, а за довечера не ми се мисли направо какво ще е. Обикновено преди празници пазаруват така сякаш от утре вече няма никога да се продава храна.  Tired Мисля да взема само дребосъчко с мен, защото е пленена аудитория и ще седи в количката, другите не мога да ги следя къде ще щукнат из магазина

# 504
  • Мнения: 22 036
Тонка, знам, ама то за мен и тиквеник и зелник нямат общо с класическата баница. Обичам обаче някои вариации със зелен лук и спанак и с праз). Искам да опитам и "извращенията" Simple Smile, но надали ще си ги направя за себе си. Може с пататника да се пробвам в мнимални количества.

# 505
  • Мнения: 10 567
Онче, значи пак бързам да се хваля, не съм го хващала все още маркуча, нали мирише  Simple Smile, но докато чаках за колонката си мислех, че ако се наложи ще се жертвам в името на форума  bowuu

Зелник не съм опитвала никога, ако може някой да пусне рецепта  Simple Smile може и в скрит текст, че съвсем ще оттегчим аудиторията с тия рецепти, ма всичко е заради предстоящите празници  Heart Eyes
Баба ми правеше месник или месеница не знам точно как се нарича, с накълцано на дребно месо, запържено и овкусено с подправки и увито в тесто, някой слагат и лук, е много вкусно беше.

# 506
  • София
  • Мнения: 3 440
Тонка, как се чувства детето?

# 507
  • София
  • Мнения: 23 109
Тони, нормално приема шината. Всъщност вчера като за пръв път трябваше да я носи само 1 час. Днес 2 часа, а от утре ще спи с нея. Малко й е трудно да говори, но ще свикне. Днес ще трябва да търся едни таблетки, които се разтварят във вода и шините се киснат в чаша 2 пъти в седмицата. Само не ми стана ясно с какъв сапун се мият. Ти имаш ли идея? И докъде стигнахте вие всъщност?

# 508
  • Мнения: 1 972
Искам да кажа, че заредих бензин Mr. Green нали коментирахме преди няколко теми кой зарежда и кой не. Мъжът ми сутринта заръча да мина, защото видял, че е на привършване, а днес, утре ще са опашки по бензиностанциите и ме убеди та минах през бензиностанцията и един супер услужлив младеж свърши всичко без много въпроси. Предложи ми и течност за чистачки и аз му казах - "Не, само бензин ми е поръчано", той започна да се смее, изчисти стъклата, след това пожела Весели празници и така. Не е нещо непреодолимо  Simple Smile

Тук където живея има само касиери на бензиностанцията и беше шоО докато свикна да си наливам бензин сама Crazy Първият път извиках касиерката, която пък се оказа майка на дете с което работех и умрях от срам....поне да не я познавах. Сега нямам дерт bowuu Даже не влизам до вътре, плащам с карта на терминала който е на колонката.

# 509
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 199
Тони, нормално приема шината. Всъщност вчера като за пръв път трябваше да я носи само 1 час. Днес 2 часа, а от утре ще спи с нея. Малко й е трудно да говори, но ще свикне. Днес ще трябва да търся едни таблетки, които се разтварят във вода и шините се киснат в чаша 2 пъти в седмицата. Само не ми стана ясно с какъв сапун се мият. Ти имаш ли идея? И докъде стигнахте вие всъщност?


Тонка, аз мия шините с паста и четка за зъби, не със сапун. Таблетките, които ползвам са "Корега" има ги във всяка аптека.

Общи условия

Активация на акаунт