Да си разтълкуваме съня - 9

  • 60 929
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 75
Благодаря Фрея. Ето и вчерашният ми сън: У дома съм ( при родителите ми). Бях си купила тест за бременност. Оказа се положителен. Бях в тоалетната по нужда и направих и теста. Момчето от което бях бременна е първата ми любов. Тогава и майка ми разбра, че съм бременна. Аз мислех да задържа детето. Тя се развика, как ще се справя, като имам още 2 и това ще е трето, а самото момче дори не е завършило училище още?
Яко си продължават сънищата свързани с бремеността. Почвам да си мисля, че не е случайност. Защо пък само бременност. Айде 1, 2, 3, пъти съвпадение. Но от скоро са само такива?

# 61
  • Мнения: X
Аз пък сънувам че събирам някакви чорапи по пода и под леглото в къщи, четох че е на хубаво  ooooh!

# 62
  • Мнения: 631
Здравей Фрея,
Отново странен сън помня нищо повече от това освен,че бях  в някакво заведение - явно за обяд,
Скрит текст:
и като се отбих в тоалетната видях, че съм прокървила леко - почудих се дали е просто  цикъл или е като при спонтанен, но се събудих тогава и не помня повече.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Здравей Фрея  Simple Smile  ,
бих желала отново да получа мнението ти по един мой сън. След второто неуспешно инвитро,което приключи септември месец,забременях спонтанно октомври месец. Голяма изненада  Grinning  Преди да забременея сънувах синът ми. Сънувах, че е вече голям мъж на около 30 години и аз съответно вече по-възрастна. Аз стоях на една кухненска маса в домът ми с гръб към стената,а на стената имаше календар. Синът ми стоеше точно зад мен с гръб към моя,гледаше календара и нещо планираше. Искаше да прави нещо и се чудеше на коя дата да го направи. В един момент си избра дата и каза на глас 17.01. Аз като че ли гледах тази сценка отстрани,но усещах удовлетворение,че синът ми е с мен и имах като че ли горда усмивка,доволна на лицето си. Чувствах се спокойна и радостна от присъствието му и от решението му. Събудих се щастлива и изпълнена с вяра. Първоначално си помислих,че може би ще забременея около тази дата. След като ми се случи това щастие си мислех,че ще усетя движенията му. Вчера беше въпросната дата и бях малко притеснена какво може да се случи. Мисля за този сън оттогава. Какво мислиш ти?Какво искаше да ми каже този сън?  Не мисля,че е лош,но просто параноята ме гони. Да се вторачвам ли в датата,която ми каза синът ми? Буквално ли да я приемам? Или просто е искал да ми каже,че вече идва?   Simple Smile 
  П.С за сега лекарката ми казва,че ще е момче.

Последна редакция: пн, 18 яну 2016, 21:40 от Pipppa

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 40 920
Привет и от мен...Снощният сън...бяхме нейде на гости.У приятели.Обаче в един момент се оказа там и брат ми/не се познават с домакините/ и иска да пие тоник  Thinking Аз се поогледах па видях в някаква бутилка малко на дъното и му сипах...беше лимонада-ма му казвам-няма,а ти обичаш и нея.После извиках децата да видят вуйчо че е дошъл,той ги прегръща /имам само 1 дете/ Rolling Eyes А ония домакини в другата стая си седят.

# 65
  • Мнения: 31
Здравейте ! Сънувах че се прибирам и виждам жена която ми се стори доста съмнителна с две деца който познавам и ги кара да дойдат с нея, но аз отивам при тях и им казвам хайде тръгвайте с мене какво правите с тая  Shocked  и по пътя едното изчезва а другото в количка и по едно време си помислих в съня "да не стана аз виновна за нещо" и взех детето от количката а то се оказа кукла  Shocked ?? Доста ми е странно .

# 66
  • Мнения: 32 282
Фрея, сънувах, че съм в къща и е наводнена. Градът също беше наводнен. Видях и самата вълна да идва. По едно време почна да спада нивото. Какво значи това?

# 67
  • Мнения: X
Сънувах че получавам писмо е-майл от бившия си работодател , даже ми се извиняваше , но знам че да получиш писмо е хубаво , като се сънува.  newsm78

# 68
  • Мнения: 1 612
Здравей Фрея, нуждая се от тълкувание на този сън, защото много съм притеснена.
Тази нощ сънувах Ванга.
Преди 4-5 дни разбрах, че съм бременна. Това е дългоочаквано чудо, и тази нощ ми се яви Ванга с този сън.
Сънувам, че с нея сме нещо като в подземен свят. Беше мрачно, призрачно и подтискащо. Имаше два ковчега между нас двете. Тя сочеше единия и каза: "тук вътре има свещи" (в смисъл сложени вътре не запалени). Каза го в смисъл, че не е хубаво това, и че душата не може да се освободи от този свят, защото ковчега, чрез свещите остава отворен с този свят и душата не може да се освободи от тук. Посочи ми и другия ковчег като някак си без думи ми обясни, че пък той е затворен, пломбиран сън железен капак занитен завинаги,и така може душата да се освободи безвъзвратно във вселената, и че това е правилния начин, и че така трябва да бъде. В този момент почувствах студената безкрайност на вселената, тръпки ме побиха, защото не исках да ходя там, и се събудих.
Какво означава този сън?

# 69
  • Мнения: 1 612
Благодаря Фрея. Ето и вчерашният ми сън: У дома съм ( при родителите ми). Бях си купила тест за бременност. Оказа се положителен. Бях в тоалетната по нужда и направих и теста. Момчето от което бях бременна е първата ми любов. Тогава и майка ми разбра, че съм бременна. Аз мислех да задържа детето. Тя се развика, как ще се справя, като имам още 2 и това ще е трето, а самото момче дори не е завършило училище още?
Яко си продължават сънищата свързани с бремеността. Почвам да си мисля, че не е случайност. Защо пък само бременност. Айде 1, 2, 3, пъти съвпадение. Но от скоро са само такива?

Няколко дни преди да разбера, че съм бременна сънувах, че съм гушнала котка като бебе в прегръдките си, и тя наистина се превърна в човешко бебе и знаех, че е мойто  Hug
И след няколко дни до седмица и баам положителен тест. Пожелавам ти го и на теб  Peace

# 70
  • Мнения: 520
Фрея, снощи сънувах, че стените на жилището ми са подпухнали от влага и вода и мазилките се бяха развалили и започнали да се лющят, но виждах само частта откъм тавана. Някакви сини цветове ми се струва че бяха, макар че в нас е бежово.
Не знам какво ще да значи това?
Някакви проблеми в дома ли?  newsm78 #Crazy

# 71
  • Мнения: X
Doli, мисля че сънят е израз на вътрешно желание за мир и разбирателство  Peace

Dados, сънят с влака, бързането и думите на жената са буквално ответните реакции на случващото се в теб. Ти бързаш, искаш веднага резултати, а всичко ти казва да се успокоиш и да спреш. За чорапите - досадни задължения, мъчителна рутина. Писмото е новини, обаждане, информация наяве.

Djenifar-Q, вътрешен конфликт. Думите на майка ти са появилото се съмнение наяве в теб и собствените ти сили да се справиш с нещо. Бременността сама по себе си може да означава много неща. Когато даден образ се появява така в серия от различни сънища, трябва да се разгледат всички сюжети и да се определи някаква връзка, от нея и символиката на дадения образ, която не винаги е статична, а променя значението си понякога заедно със целия сън.

lady_Joy, ако наяве имаш някакви проблеми със забременяване и т.н. то сънят е просто израз на тези ти страхове, опасения и тревоги. Не се притеснявай  Peace Ако ли не, може да означава, че се страхуваш да не загубиш нещо/някого в живота си.

Pipppa, не мога да кажа сънят дали предвещава събитието на тази дата, но ти пожелавам да се случи точно както ти искаш  Hug  Иначе съм склонна да вярвам повече в това, че желанията ни често рисуват сънищата ни и ни карат да се чувстваме добре и уверени в себе си наяве.

mystic woman, някаква алтернатива, която намираш и наяве.

fuckin_insane, разколебаване в иначе моментната ти решителност и наяве, както е било в съня. Тръгнала си с добри намерения, но да опазиш собствената си кожа, както се казва, променяш решението си и залагаш на сигурно.  Peace

Lаnfеar, знак за проблеми, неприятности, тревоги. Може би няма да касаят само теб или ще продължат повече време  Peace

★★★amore★★★, аз тълкувам съня като необходима промяна, вътрешна промяна, някакво осъзнаване наяве. Разбирам думите на Ванга, като съвет да не се оставя "вратичка" при даден избор. Нещо да се приключи, да се откъснеш от нещо/някого, защото няма да ти донесе нужното развитие и покой за в бъдеще. Тоест понякога е добре да скъсаме безвъзвратно връзката си с нещо и да не се обръщаме повече назад  Peace И честито!  Hug

Li13, някакви проблеми у теб. Пренебрегваш свои мисли/чувства и това ти се отразява зле.  Peace

# 72
  • Мнения: 34
Сънувах починалата ми баба с лакирани червени нокти на ръцете , и ми показваше ръцете си демонстративно. Какво означава това? Днес майка ми каза,че е сънувала някой, който ни е дал костюми на снежанки на мен,нея и баща ми + коледни шапки, и ние сме ги облекли и сме били много щастливи... Какво може да означава този сън? Пак червено...не е ли свързан с моя сън?!

# 73
  • Мнения: 1 612
Фрея, благодаря ти много! Много ми хареса тълкуванието. Така е.  Peace Hug

# 74
  • Мнения: 534
Сънувах че малкия казва на баща си честит рожден ден.

Общи условия

Активация на акаунт