Звездни компромати- 269 част

  • 90 807
  • 729
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 487
Не знаех, че Ан Хатуей е бременна. 
Сладка е,  Heart Eyes

# 346
  • Мнения: 4 765
Тцъ, с Джейк не. С Том Стъридж помня, че бяха гаджета преди той да се осъзнае и прехвърли на далеч по-апетитната Сиена Милър. А тя сега е омъжена за един точно толкова умрял като нея рокаджия, някакъв Мъмфорд от брадърите ли бяха, синовете ли.
А, добре..значи не я мразя  Laughing

# 347
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
О, аз не я трая заради дългите часове кино-досада, които ми е осигурила през годините, но сега заради Еди трупна още черни точки Mr. Green

# 348
  • Пловдив
  • Мнения: 15 112
Някой знае ли кога е родена малката дъщерята на Орхан Мурад, защото ако наистина е на 12 и пуши пури публично и ходи с деколте до пъпа... много харесвам баща ѝ, жалко, че дъщеря му не се държи като за годините си Stop

2003 година е родена Сузито, не съм я виждала да пуши.

# 349
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Радост не е ли някаква друга миска, която я пращат за мис Вселена, тъй като Мис България не беше проведен, а втората отива на Вселена, а първата на Свят?

# 350
  • Мнения: 1 363
Боже:shock:
Пак ще се изкажа като стара чанта, ама какво не им е наред на днешните деца?!

Радост не е ли някаква друга миска, която я пращат за мис Вселена, тъй като Мис България не беше проведен, а втората отива на Вселена, а първата на Свят?
Радост отиде на Вселена, Марина ще е на Свят.

# 351
  • DE
  • Мнения: 9 068
Цитат
Боже:shock:
Чие е това дете с големите обувки  newsm78

# 352
  • Мнения: 17 542
На колко годинки, казвате, е на Орхан Мурад човечето?! Shocked

# 353
  • Мнения: 2 487
И защо е с такъв сутиен,  #Crazy???

# 354
  • Пловдив
  • Мнения: 15 112
Боже:shock:
Пак ще се изкажа като стара чанта, ама какво не им е наред на днешните деца?!

Щях да питам дали е сигурно, че на първата снимка е тя, но видях във фейса,че маникюрът е същия. Не знам какво е, ученичка ми беше, но винаги е била умно и хубаво дете. Малко поразглезено, но те повечето са си такива днес. Може би е искала да се покаже пораснала и независима, знам ли и аз Sad

# 355
  • Мнения: 1 363
Инстаграма й е доста... неудобен. Дано да е само период Tired

# 356
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Има нещо странно на главата, доста голямо чело

# 357
  • Мнения: 5 890
Инстаграма й е доста... неудобен. Дано да е само период Tired
Дайте линк  Whistling

# 358
  • София
  • Мнения: 749
Инстаграма й е доста... неудобен. Дано да е само период Tired
Дайте линк  Whistling
Може да звучи цинично, но .... май в този случай добре е, че баща й е сляп...

# 359
  • Варна
  • Мнения: 556
Инстаграма й е доста... неудобен. Дано да е само период Tired
Дайте линк  Whistling
https://www.instagram.com/suzygalmrd/ Но е private  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт