Шеста тема на чакащите

  • 506 197
  • 5 029
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 36
Здравейте:)Simple SmileSimple Smile От много отдавна не съм писала в темата. Но я четях редовно и много се вълнувах като имаше писъмца . Ние влезнахме в регистрите в началото на месец май 2015 година.. Вчера се замислих и реших да вдигна възрастовата граница, написах писмото и започнах да се обличам към обяд да отида до пощата и да го пусна до социалните, защото кандидаствахме по постоянен и адрес и там ни  писаха и доклада. Тъкмо си обувах обувките и се звънна на вратата-беше пощальонката и ми носеше не едно, а две писма от различни градове. Щях да падна , 9 месеца чаках 1 , а то 2 накуп в един и същи ден, толкова се шокирах че като ги отворих прочетох само малките имена на децата и това беше. Та така, предлагат ни момиченце на 2 г. и момченце на 1 г.Момиченцето е в приемно семейство, а момченцето в дом. Доста изненадващ развойна нещата, просто не сме очаквали ,че можем да получим две покани, а това че са в един ден.....просто нямам думи. В петък е първата ни среща, като се обадих и насрочиха веднага срещата с момиченцето, а за другата среща, ми казаха ,че няма дата и че ще се обадят. Много се вълнувам. Мислите ли ,че е удачно да занеса нещо на момиченцето в петък-играчка например?

Последна редакция: чт, 04 фев 2016, 09:58 от silvi5341

# 76
  • Мнения: 37
ние занесохме подарък на детенцето въпреки че не беше нашето детенце според мен занесете ако желаете,браво за двете писъмца дано откриете в тях вашето дете Hug bouquet

# 77
  • Мнения: 36
Благодаря ти:) Силно се надявам. Малко съм превъзбудена в  момента. И нетърпелива, предполгам че е нормално.Simple Smile

# 78
  • Мнения: 37
така е мила аз имах хиляди въпроси в главата си не спах през нощта не можех да си събера акъла след срещата пак бях така жалко че не бяха прочели профила ни и това не беше нашето детенце но при вас едното ще е със сигурност  браво ако желаеш сподели нещо след срещата стискам ти палци Hug

# 79
  • Мнения: 36
Разбира се, ще разкажа. Simple SmileSimple SmileSimple Smile Радвам се,че едната среща е скоро, защото иначе не знам как щях да устискам.

# 80
  • Мнения: 436
silvi5341, честити ви 2 писъмца. Стиснала съм палци да си изберете детенце. Успех  Peace.

# 81
  • Мнения: 36
Пипи Мипи, благодаря. Честито, тези дни изчетох темичката и видях хубавата новина, че осиновявате момченце:)Simple SmileSimple Smile Надявам се и при нас да се получат нещата.

# 82
  • Мнения: 32
Силви и от мен късмет. Бъди спокойна, всичко ще бъде наред. Чакам в петък да ни зарадваш.

# 83
  • Шумен
  • Мнения: 206
Силви, какви са ви критериите?

# 84
  • Мнения: 256
Здравейте:)Simple SmileSimple Smile От много отдавна не съм писала в темата. Но я четях редовно и много се вълнувах като имаше писъмца . Ние влезнахме в регистрите в началото на месец май 2015 година.. Вчера се замислих и реших да вдигна възрастовата граница, написах писмото и започнах да се обличам към обяд да отида до пощата и да го пусна до социалните, защото кандидаствахме по постоянен и адрес и там ни  писаха и доклада. Тъкмо си обувах обувките и се звънна на вратата-беше пощальонката и ми носеше не едно, а две писма от различни градове. Щях да падна , 9 месеца чаках 1 , а то 2 накуп в един и същи ден, толкова се шокирах че като ги отворих прочетох само малките имена на децата и това беше. Та така, предлагат ни момиченце на 2 г. и момченце на 1 г. Момиченцето е в приемно семейство, а момченцето в дом. Доста изненадващ развойна нещата, просто не сме очаквали ,че можем да получим две покани, а това че са в един ден.....просто нямам думи. В петък е първата ни среща, като се обадих и насрочиха веднага срещата с момиченцето, а за другата среща, ми казаха ,че няма дата и че ще се обадят. Много се вълнувам. Мислите ли ,че е удачно да занеса нещо на момиченцето в петък-играчка например?

Силви, стискам ти палци! Дано да се харесате с детенцето! Най-вече бъди спокойна. Каквото има да става, ще стане!  Hug

# 85
  • София
  • Мнения: 138
Здравейте:)Simple SmileSimple Smile От много отдавна не съм писала в темата. Но я четях редовно и много се вълнувах като имаше писъмца . Ние влезнахме в регистрите в началото на месец май 2015 година.. Вчера се замислих и реших да вдигна възрастовата граница, написах писмото и започнах да се обличам към обяд да отида до пощата и да го пусна до социалните, защото кандидаствахме по постоянен и адрес и там ни  писаха и доклада. Тъкмо си обувах обувките и се звънна на вратата-беше пощальонката и ми носеше не едно, а две писма от различни градове. Щях да падна , 9 месеца чаках 1 , а то 2 накуп в един и същи ден, толкова се шокирах че като ги отворих прочетох само малките имена на децата и това беше. Та така, предлагат ни момиченце на 2 г. и момченце на 1 г. Момиченцето е в приемно семейство, а момченцето в дом. Доста изненадващ развойна нещата, просто не сме очаквали ,че можем да получим две покани, а това че са в един ден.....просто нямам думи. В петък е първата ни среща, като се обадих и насрочиха веднага срещата с момиченцето, а за другата среща, ми казаха ,че няма дата и че ще се обадят. Много се вълнувам. Мислите ли ,че е удачно да занеса нещо на момиченцето в петък-играчка например?

Браво на теб нека и късмета да ти е умножен по две . Що се отнася до подаръци ние също занесохме играчка на детето .стискам палци

# 86
  • Мнения: 436
Silvi, хей го къде е петък  Grinning - утре. Успокой се и се наслаждавай на срещата. Дано е твоето момиченце   Praynig . Какви са ви изискванията?

Последна редакция: чт, 04 фев 2016, 22:01 от Пипи Мипи

# 87
  • Мнения: 37
Успех Силви чакаме с нетърпение добри новини Hug  късмет и на другите чакащи като мен дано и ние скоро се запишем с добри новини радвам се за всяка една сбъдната мечта

# 88
  • Мнения: 36
Здравейте:)Simple SmileSimple Smile Много съм развълнувана, срещата мина страхотно. Това е нашето детенце , няма и грам съмнение.
Благодаря на всички за страхотните пожелания:) От все сърце желая на всички , които чакат да им се случи, това което се случи днес на нас.

# 89
  • Мнения: 256
Здравейте:)Simple SmileSimple Smile Много съм развълнувана, срещата мина страхотно. Това е нашето детенце , няма и грам съмнение.
Благодаря на всички за страхотните пожелания:) От все сърце желая на всички , които чакат да им се случи, това което се случи днес на нас.

Честито, Мамче! Пожелавам ви всичко най-хубаво! Много прекрасни моменти с детенце!

Общи условия

Активация на акаунт