Свръхактивен пикочен мехур

  • 74 709
  • 410
  •   1
Отговори
# 150
# 151
  • Мнения: 1 355
ДХ3, благодаря ти. Рецептата е много добра, но походила съм по аптеките - тук няма това, а там няма онова, а иначе успокоява мехура. Просто съм се чувствала добре. Този професор е починал, а трансплантирал бъбреците..., много е кадърен.

# 152
  • Мнения: X
Някой пробвал ли е монурал?антибиотик е за уро инфекции,изписвали са ми  го преди много време,отчаях се и мисля да изпия едно саше. Макар че изследването от
урината ми показва че няма бактерии..... но мисля да пробвам. Все се надявам че  проблема ще мога да го излекувам с едно лекарство,пьлно отчаяние вече.
 
https://apteka.framar.bg/30012751/%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1%83%D1%80 … -3-%D0%B3%D1%80-1

# 153
  • Мнения: 23 193
Аз съм го пила няколко пъти при цистит.Не видях да влияе на нашите проблеми.

# 154
  • Мнения: 1 355
При нашата болест няма бактерии, инфекции, възпаление....Има някакво нарушение в гладката мускулатура на пикочен мехур...нещо като нервен пикочен мехур.

# 155
  • Мнения: X
много полезна тема

https://www.lekar.bg/36209/%d1%87%d0%b5%d1%81%d1%82%d0%be-%d1%83 … 0%b0%d0%bd%d0%b5/

Да знам просто се отчаях вече ....в понеделник сьм на гинеколог защото в моя случай по скоро миомата притиска,4 см е и близо до мехура.....ще трябва да се махне оперативно.Днес почнах магнезий с вит б и екстракт от златен корен за нервите.При мен става комбинация от нервна почва и миомата....страх ме е понеже уринирам на големи количества и много често и се обезводнявам

Последна редакция: пн, 16 дек 2019, 15:11 от Анонимен

# 156
  • Мнения: 1 355
При теб е съвсем различно...При мен нощни позиви за уриниране, които не ми дават да мигна...
А и уринирам често по 3 капки....А ти щом отделяш много урина - това, за мен, не е свърхактивен пикочен мехур... Големи количества отделят при захарен диабет...., бъбречни заболявания....надбъбречната жлеза....Но какво при теб, не знам...Ако миомата притиска мехура, обемът му ще е намален и ще пикаеш често на малки порции...

# 157
  • Мнения: X
Не е диабет правила сьм си всякакви  изследвания, подозираха лекарите за това но не е това...зависи кьде е разположена миомата при мен е на предната стена на матката точно до мехкра,питах други жени с миоми и при тях било така.Не знам ужасно е постоянно имам позиви не  устисквам и половин час да не ходя и откьде излиза всичката тая вода не знам....и в двата случая си е ужасно....може и спм да е като се притесня повече на пет мин ходя не знам....ще ходя по лекари пак

# 158
  • Мнения: 1 355
Не, при СПМ са лъжовни позиви за уринирането, тоест ти се пикае често и лесно да се сетиш, че няма откъде да се намери толкова много урина, че да се уринираш по много...Ти си писала че дори се страхуваш да не се обезводниш...Не се страхуваме тук от това, а от тормоз и неудобство.

# 159
  • Мнения: X
И аз сьм в постоянен тормоз и неудобство.Постоянно да си в тоалетната и да уринираш литри по 20 пьти на ден не е ли тормоз?

Последна редакция: сб, 14 дек 2019, 20:58 от Анонимен

# 160
  • Мнения: 1 355
Те тези големи количества урина говорят за определено заболяване, но не знам какво...Ако отидеш при професор и ще кажеш, че отделяш много урина, ще ти каже, какво е това...Но, за съжаление, обикновените лекари не знаят...На мен дори не са казали за СПМ..., викат, че някаква гъбичка може да е и разни глупости...

# 161
  • Мнения: X
Ако не пиеш много вода, не е нормално да уринираш често огромни количества. Виж си хубаво бъбреците.

Мен 1 капка да има и ме дразни, напъвам се да излезе. Няма облекчение.
Аз пия мн вода, все има какво да излезе.

# 162
  • Мнения: 1 355
При мен е същото! Професор е казал, че това е проблем с някакви нейрони в мускулатурата на пикочен мехур и ми е дал тази рецепта, която съфорумката е публикувала горе... Това се казва Нервен пикочен мехур.

# 163
  • Мнения: X
При мен се оказа че миомата притиска мехура и се е деформирал даже от миомата. Ще ми правят операция ...така че се радвайте  на нервния си мехур в моя случай е по гадно 😁 затова уринирам на често миомата притиска пикочния  мехур.

# 164
  • Мнения: 1 355
При мен се оказа че миомата притиска мехура и се е деформирал даже от миомата. Ще ми правят операция ...така че се радвайте  на нервния си мехур в моя случай е по гадно 😁 затова уринирам на често миомата притиска пикочния  мехур.
Дано с операцията да мине.... Нашето не се лекува...30 г. страдам.

Общи условия

Активация на акаунт