Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-222 тема

  • 61 305
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 762
Здравейте Hug

Харесва ми как си тръгват гордите и красиви жени, надменно и стремително, потропвайки с токчета и тръшкайки вратата. После могат да се свлекат от обратната ѝ страна и горко да заплачат, но си тръгват забележително!
/Ерих Мария Ремарк/


                 
 
                            За следобед
 и малко музичка

Последна редакция: сб, 09 яну 2016, 16:15 от vdleri Вичона

# 16
  • Мнения: 41 928
Привет! Hug Hug Hug

Видях,че има нова снимка,но Линка Hug вече е пуснала!Ще я пусна пак без цитат,че скоро сме нямали нова снимка! Wink



Вичи Hug

Нямам сериали за гледане и май и аз ще подхвана филмите!Отвикнах да гледам! Laughing





# 17
  • Мнения: 10 033
Злати  Hug и аз намерих няколко красиви колажа на Туба и МЙ.  Simple Smile Големи са майсторки!  Laughing




Не, че няма и на Туба с ЕА




И други... Wink






Скрит текст:


Последна редакция: сб, 09 яну 2016, 17:26 от Lina_4

# 18
  • Мнения: 4 535
Аз от снощи съм на новият американски сериал "Хрониките на Шанара" Вече минаха четири епизода от 10 за първи сезон. Ако обичате класно фентъзи, за вас е Grinning Аз съм във възторг! Grinning

Скрит текст:
Трейлър:  




Злати, вече има руски превод на първи епизод на "Гордеев възел" Обръщам внимание и на Баги, защото знам, че тя харесва  Ибрахим Челиккол .

Последна редакция: сб, 09 яну 2016, 17:19 от nadine1111

# 19
  • Мнения: 41 928
Цитат
Злати, вече има руски превод на първи епизод на "Гордеев възел" Обръщам внимание и на Баги, защото знам, че тя харесва  Ибрахим Челиккол .
Надин Hug благодаря! В темата на "Иффет'' писаха,че ще се превежда на български,предполагам след като излезе на руски!Ще изчакам до четвъртък има време!В последно време повечето ги гледам на руски-Парампарча,Карагюл,СГ,Любов на заем!Единствено Кара севда са бързи с превода на бълг.eз.! Peace За Баги Hug и аз знам! Laughing Белчин Билгин играе предимно в игр.филми,но този път се е съгласила за сериал! Peace

Последна редакция: сб, 09 яну 2016, 18:30 от Zlatina3

# 20
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте момичета!  Hug

Днес всеки си е подхванал някаква занимавка - едни гледат филми, други сериали, трети  Wink пък бяхме малко в движение, та... явяваме се една по една  Wink

Но пък новата снимка на Туба не сте пропуснали  smile3501



Аз я хванах изрязана и увеличена  Wink, ама...  newsm78 къде ли е снимана? В Истанбул или другаде?  newsm78

п.п. Малеее, яко сте зачезнали, та...  Wink редакция

Я вижте кой се появи  Laughing

Последна редакция: нд, 10 яну 2016, 00:50 от Cveti67

# 21
  • Мнения: 4 248
Здравейте по нощна доба, момичета

Днешния ден го посветих на  филм препоръчани от Надин Hug  /запазен от преди време/ и последните 2 преведени епизода на HG Peace (най-накрая ви достигнах bowuu) Тъкмо влязох с идеята да споделя нещичко за сериала, ноооо снимката сложена от Цвети  newsm51 ме остави без думи. Ще я сложа отново без цитат, така че да им се насладим на мама и двете принцеси Heart Eyes

Цитат
Я вижте кой се появи  Laughing



Чудя се зайчето на коя от двете е Wink
И понеже като гледах снимката ми се наложи да си извивам врата, за да видя по-добре Топрачето, реших да направя този колаж newsm03



А днес въпреки, че и вие сте се били отдали на забавления в реала сте хванали още една нова снимка на Туба с фенове  Линка,Злати Hug Hug



Към сутрешното кафе на Вичи Hug с мъдрите слова ви слагам нещо и от мен като добавка Peace
10 МЪДРИ МИСЛИ НА ПЕТЪР ДЪНОВ ЗА ВСЕКИ ДЕН

Скрит текст:


Здравето на човека зависи от следните четири неща: от силата на неговия дух, от добротата на неговата душа, от светлината на неговия ум и от мекотата на неговото сърце.

Ако имаш един човек , който да те обича, ти струваш повече от най-богатият цар. Ако имаш един човек, на когото във всички случаи да разчиташ, това е повече от всяко богатство.

Следвайте това правило:
Сърце, чисто като кристал.
Ум, светъл като слънцето.
Душа, обширна като Вселената.
Дух, мощен като Бога и едно с Бога!

Вие не обичате някого, но Бог го обича. Какво ще правите тогава? Понякога казвате: "Той има много недостатъци." Престане да мислите за недостатъците на хората. Търсете доброто у хората- у тях има една Божествена страна. Дръжте нея в ума си!

Не разваляй това, което природата е наредила. Не й давай съвети какво да прави. С нея на състезание не ходи и нищо насила от нея не вземай.

Любовта сама по себе си е чиста, но съдовете, в които се излива, не са еднакво чисти, вследствие на което тя намалява.

Мъдрецът намира щастието навсякъде и във всичко, а обикновеният човек – само в специфични неща и места. Глупакът пък намира нещастието навсякъде и във всичко.

Любов, която не може да издържи на всички изпитания в живота, не е истинска любов.

Има едно знание, което не търпи да се говори за него, Аз го наричам Радост.

Искате ли да знаете, дали даден човек ви обича, спрете се в съзнанието си. Ако мисълта за този човек никога не изчезва от съзнанието ви, ще знаете,че той ви обича. Ако и вие не изчезвате от съзнанието му, и двамата се обичате.

Е, сега спокойно мога да ви пожелая Лека нощ!  sleepuu

Последна редакция: нд, 10 яну 2016, 02:55 от kanti

# 22
  • Мнения: 5 762
Здравейте Hug
Поздрави  Hugна нощната смяна.
Цвети Hugза уловената снимка. newsm10
Канти Hug за Дънов. newsm10,за най новия колаж.

 Радвайте се на хубавите неща, подминавайте с усмивка недоброжелателите
 и запазете доброто си настроение,независимо от студеното време навън.
 Красотата съществува само докато я виждаме с очите си.
 Добротата, красива днес, си остава красива и утре.

                  
 

За начало на деня.

Светът е огледало. Получаваме от живота не това, което искаме, а това, което сме. В живота ни се редуват сезони и болезнените моменти никога не продължават дълго. Вярвайте, че зимата на тъгата ще отстъпи място на лятото на радостта, също както след най-тъмната част на нощта винаги идват ярките лъчи на слънцето.
Робин Шарма

Хубав ден,дами bouquet

# 23
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Канти  Hug сладурки са и тричките, нали?  Simple Smile
Хубаво си направила това развъртане на снимката - така от друг ъгъл се виждат и по-добре  Peace
И аз ще повторя  Wink без цитат  Simple Smile



Вичи  Hug двете с Канти все намирате интересни нещица за четене  bouquet

# 24
  • Мнения: 4 535
Хубава неделя желая на всички! Grinning Hug

Един клип с 10-те най-популярни турски актриси пред обективите на модните фотографи Peace
Няма да ви казвам на коя минута е Туба, защото си заслужава всички да ги видите Grinning



# 25
  • Мнения: 10 033
Добро утро!  Hug

Нощес сме имали нова снимка. Е, няма да се успокоим, докато всички не я сложим най-малко по веднъж, а може и по повече пъти... Mr. Green

Но аз си харесах друга  - колаж!



И още един колаж, хареса ми, защото ми заприлича на дъга...



И двата са от колекцията на Баги  Hug Гледам, че тя не пише, така че спокойно си слагам от нейните снимки!  Mr. Green

А това е колаж от най-харесваните през 2015 снимки на бате



И един сравнителен колаж на сходни положения в различни емоционални състояния - много ги харесвам такива, но рядко се намират!  Peace



И накрая нещо забавно - 50 -те най-добри снимки на 2015, според класацията на един сайт.

http://www.highviewart.com/50-ot-nay-dobrite-snimki-na-2015-a-4524.html/page/1

Една взех за себе си

Скрит текст:

А на вас подарявам тази...

Скрит текст:

Приятен неделен ден!  Hug

# 26
  • Мнения: 41 928
Добро утро! Hug Hug Hug

Влизам и виждам нова снимка с нашите принцеси-Туба,Мая и Топрак!Цвети Hug като почива днес е била нощна смяна и я уловила! Laughing А Канти Hug е спретнала страхотен колаж! Laughing

Вичи HugНадин HugЛинка Hug,за споделеното! bouquet  bouquet bouquet

Днес е финала на Спомни си Гьонюл! Peace

А и аз изгледах вчера игр.филм от предложените! Simple Smile





Приятна неделя на всички! bouquet

Днес Тони Димитрова има рожден ден,та  ви поздравявам с песента за кафето... Wink

ЧАША КАФЕ - Тони Димитрова и Пламен Ставрев


https://youtu.be/yEtiQGN62jk

# 27
  • Мнения: 2 195
Здравейте Hug

Докато се наканя да пиша (а доста неща ми се искаше да изкоментирам и споделя), сте подхвнали и нова тема и то каква - 222та! Много ми се искаше да я започнем с новата година, но пък трябваше да се пришпорим с писането. Да, но тук не сме на състезание, не сме да се доказваме, а да се забавляваме и наслаждаваме, да любопитстваме и споделяме, та затова не писах препоръчително за идеята си. Да може всичко да си върви с естествения си ход.
Според едни числата са понятия, чрез които представяме идеите си за ред и количество. Други ги разглеждат и като символи и специални знаци, които ни насочват и са си създали наука. Та там числото 222 не е просто цяло, реално число, по-голямо от и по-малко  от,  а е ангелски знак, който ми допадна. Естествено, пречупен през реалностите в темата:
Скрит текст:
222 - Вашите ново посадени идеи са започнали да растат в реалността. Поливайте ги и ги подхранвайте, и скоро те ще изскочат от почвата, така че вие ще можете да видите доказателствата на вашето проявление. С други думи, не губете и пет минути пред чудото. Вашата проява скоро ще бъде очевидна за вас. Запазете духа си за добрата работа! Поддържайте положителни мисли, поддържайте потвърждения и продължете да визуализирате.
Ако ви е интересно, ето линк https://www.facebook.com/Protect.bg/posts/267313010114230 И Айнщайн е любопитствал:
Та да се върна в темата 222 - да видим какво ще поникне. При всяко положение, ще е нещо красиво, нали затова сме преминали запленено през толкова много теми и все още сме тук newsm47 Благодаря на всички създатели, писали и пишещи в темата newsm51 Привет и на четящите Hug
Най-малкото е новата снимка на ТМТ. И аз да я повторя, ама по съвета на Канти завъртяна:
И това много не помогна при идентифицирането на близначките, а уж те били толкова различни, а ние - захласнати техни лели и баби Wink Може би  момиченцето със зайчето е Мая  newsm78  
Ние се чудим коя коя е, а някои са познали ръката на МЙ Rolling Eyes Ама според заглавието на един бг сайт "за мозъка грим няма" Mr. Green

Линка, радвам се, когато някой слага тук кадри и колажи, които и на мене са ми направили впечатление  Laughing Нали отворените колекции са затова да се радваме на снимки и материали, тематично подрени. Щом е в нета, значи е за споделяне.

Сега и аз да повторя колаж от миналата тема, ама много си го харесвам. Една от любимите ми визии на Филиз и сцени също. Така и не открих кое е това кафе Embarassed Била съм в едно подобно, но тогава въобще не ме вълнуваше рубриката по стъпките на Туба, само гледката Wink Не че сега не е така, просто Туба ми е още един повод да откривам нови места.

 

И още един. Мислех да се включа към споделянето на колажи с бивши партньори, ама след налудничавите коментари под хубавите снимки от сорта на "ръката на МЙ" и  "Туба излизала на улицата, когато МЙ не бил в Истамбул", малко го поорязах Peace Ами търпимост, па камоли толерантност - нулева. С натрапчивата глупост - никакъв шанс, колкото и да ме съветват да гледам на нея като на природно бедствие Mr. Green


И един музикален англески поздрав за всички, разписали се в ангелската 222 тема:



Стана дълго. Като изскочи друг пост още Wink

Последна редакция: нд, 10 яну 2016, 15:57 от Bagi

# 28
  • Мнения: 5 762
Здравейте Hug



Туба отметила в Инстаграм...
       

Днес  е финалната серия  "Спомни си Гьонюл",ще видим кой кого,
явно насилието им се видя в повече,та го финализираха.

Стотици варненци излязоха на неделна разходка в Морската
 градина днес,радвайки се на голямото ято.Красивите птици са
 един от символите на зимна Варна.

                     

Баги Hug Благодаря ,за всичко  написано.

"Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен.
 Оказва се, че глупостта е много по-опасна, отколкото сме свикнали да мислим."
Алберт Айнщайн
По повод написанато от теб за натрапчивата глупост,
 нулевата толерантност,луд умора няма.

Италианският икономист и историк Карло Чипола изпитвал огромен интерес към глупостта. Дългите години научна работа му помогнали да формулира пет универсални закона, които важат за всеки и във всяко общество.
Скрит текст:
1.Винаги подценяваме броя на идиотите, които ни заобикалят
2.Вероятността един човек да е глупав не зависи от останалите му качества
3.Глупакът е човек, чиито действия водят до загуби за някой друг и при това не носят ползи на действащия – даже могат да се обърнат срещу него
4.Не-глупаците винаги подценяват разрушителния потенциал на глупаците
5.Глупакът е най-опасният човек

За голямо съжаление има фенове с много болни фантазии,изключват  факта,че могат да наранят и своя любимец и  всички други.

 Кафенце и малко музика.


# 29
  • Мнения: 4 535
Баги, и аз чета понякога коментари след филмите, които гледам. Има всякакви, както казваше Хриси в другата тема: "Всеки се излага както може" Wink Скоро в руски сайт гледах "Повелителят на кухнята", както го нарече Сабинката- "готварския" филм на Брадли Купър. Та една потребителка беше написала/по памет/ : "Как искам да съм камбала в ръцете на Брадли, и да ме пържи, пържи..." Joy Joy На това му викам коментар, никого не обижда, макар че, показва лично отношение към актьора от филма Wink  Joy Joy



Omer&Elif Happy New Year

Общи условия

Активация на акаунт