Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-222 тема

  • 61 314
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 41 949
След гледане на волейбола Германия-Полша,минавам да видя има ли новини?Peace

Баги HugВичи HugНадин Hug,за споделеното! bouquet

Чета обикновено коментарите за сериалите,които следя в руските сайтове! Peace За другите-за какво да се ядосвам! Laughing

Хайде да видим до вечера Текин ще го убият ли? newsm78





# 31
  • Мнения: 10 034


Знаех си, че има нещо в числото 222, хубаво, че Баги  Hug ни показа този сайт.  Peace
Да я изпишем с кеф тази тема, както и да ни дойде новина в нея, че ще имаме ново дизи на есен.  Praynig Praynig Praynig
Видях в ТТ публикации, че ЕА също започва ново дизи, да са им на късмет неговото и на МЙ дизито, нали са ни любимите красиви партньори.  Peace
На ДЕ, доколкото разбирам, защото не виждам публикации за спирането му, дизито върви без грешка.  Peace Историята на "Завръщане в Рая" сигурно е интересна за комшиите, както беше интересна навремето и на нас. Дано си го довърши.  Peace
Не зная какво правят БИ и ИА. Ако някой знае, нека сподели, моля...
И след снимката от "Аси", една от "КРА"



и от истинския живот... Laughing



Приятна вечер и по едно топло чайче до камината!  Wink

# 32
  • Мнения: 4 251
Здравейте Запленени дружки в неделя привечер

Баги  Heart Eyes чудех се защо ми харесва тази цифра на темата ни, а то защото било ангелско число
А колкото до нездравословните  болнави а-ла Текин коментари след излизането на нова снимка на Туба Вичи Hug е сложила хубавото проучване на глупостта на Карло Чипола и известната сентенция на Айнщайн
И аз слагам няколко сентенции за глупостта на известни хора Peace
Скрит текст:
– Да разсъждаваш с глупци е все едно да палиш свещи за слепци.
П. Буас

– Мислите на някои са толкова плитки, че не стигат до главите им.
Станислав Йежи Лец

– Начетеният дръвник е най-досадната разновидност на глупака.
Дж. Теилър


– В основата на повечето безумства лежи глупостта.
Шамфор

– Хората слушат не този, който е по-умен от другите, а този, който говори по-високо.
Шекспир



Надин hahaha уникален коментар на тази фенка

Злати Hug то и в руските сайтове има някои, където са с болна фантазия по отношение на Туба и Енгин

Линка Hug много хубави са снимките. Аз си избрах тази Peace
Скрит текст:

Цвети, Баги  Hug Hug докато не завъртях снимката мислех, че момиченцето със зайчето е Топрак, понеже косичката е светла. Но като ги врътнах видях, че това е Майчето, а Топрак е отгоре Peace

Сега да кажа няколко думи за Повествованието в сериала е стегнато, няма много излишни "вратички", играта на всички актьори е много добра. И на мен  като на Баги Peace в 12 серия много силна беше играта на брата и сестрата, както и на Онур и Гьокче. Енгин Йоз.на моменти ми издишаше. Колкото до изстрела: не вярвам да убият Текин  no. Не може да си отиде просто  ей така без да е получил някакво възмездие за всичките си постъпки  Sunglasses Освен това погледа му, с който гледаше Гонюл ме навежда на мисълта, че може да е предполагал такова развитие, т.е че Гюнюл си е спомнила и вече не е с амнезия Peace И може да е взел някакви предохранителни мерки  Rolling Eyes Добре , че не е убиец. Но за него най-голямото наказание ще е да е доживотно в психично заведение със строг режим  yes  И на мен ми направи впечатление повтарянето няколко пъти на "нашата земя", "нашия град". Може би това е била една от "вратичките" за разтегляне на сценария, ако е трябвало да има още епизоди Rolling Eyes Както и за майката на Гюнюл (ако в таз вечерния епизод не покажат коя е )Peace

Понеже днес Линка и Вичи  Peace са ни показали ГБП, ето един колаж от мен на тази тема  като поздрав за ятото  newsm03



Хайде, до по-късно  love001

Последна редакция: нд, 10 яну 2016, 18:30 от kanti

# 33
  • Мнения: 2 195

Туба отметила в Инстаграм...
      

Днес  е финалната серия  "Спомни си Гьонюл",ще видим кой кого,
явно насилието им се видя в повече,та го финализираха.
Вичи  Hug
От сутринта гледам снимката, която Онур е пуснал в истаграма си и си мисля, че това е сянката на Туба newsm78  А снимката със сенките е придружена с текст "ние все още сме объркващи неща" (гуги) newsm78

Днес зърнах няколко кадъра от последния епизод - Текин на системи, другите - доста розови, а Г. много нагласена. Дано не са представителни кадри за целия епизод. Нормално нещата да се оправят и "правдата да възтържествува", ама нещо ми се скърши ентусиазмът - няма да е моят. Не обичам край пресилено приповдигнат. Дано ме опровергаят.

И снимка е излязла, дали ще гледат заедно newsm78


Злати, Надин, благодаря ви за информацията за Ибрахим Ч., ако сложите и линк цена няма да имате Laughing Тази молба се отнася за всички, които говорите за току що гледан филм Praynig
Не знам дали ще погледна сериала му. Той ми допада, но не съм убедена, че толкова, за да си наруша навиците - дизи оn line, само с Туба. Нали съм още в отпуска, та гледах малко по-съсредоточено Ифет. Мъка ми беше партньорката му Peace  А тя като капак на всичко в клипа на Надин. Странно, почти не съм я срещала в подобни клипове и класации.
Гледам фотосесиите и си мисля, че и там актрисите се представят по начина, по който съм си ги представяла - коя превзето; коя изкуствено лъчезарна; коя студено усмихната; коя облечена в стил на излъчването й; коя влязла в роля, така че друго лице не виждаш... Най се зарадвах на Мерием Й. - разходи ме из Берлин Laughing А и в нея са ми надеждите - да стане новата героиня във фенското дизи. Не е най-доброто решение, но поне няма да се намесват деца Peace А това са жени, и то на възраст,  които в друг разговор едва ли бихте помисли, че имат някакъв дефицит Peace

Аз снощи, като тръгнах да си търся филм, попаднах на един документален, без конкретен сюжет, сниман 13 години. но така направен, че те връща към кръговрата на природата, кара те да чуеш музиката на природата, гледайки в очите на слона...стига да отидеш при четеца (гласът е подобен на нашия Глас) на място, където минутите стават часове, часовете - дни, дните - цял живот, където ти си прашинка. А той те примамва зад кадър да станеш свидетел на танца на природата... Това е усещането, такъв е текстът. Невероятни кадри. Спокойно можете да го погледнате с мишка, няма да изпуснете нишката, ама после ще се връщате за изпуснати кадри. Спирам, ето линк към "Пепел и сняг" http://ffilms.org/ashes-and-snow-2005/


Линка, чак пък хубавци да са МЙ и ЕА, но им пожелавам успех на тях и колегите им!

И от мене Туба с ятото:

Последна редакция: нд, 10 яну 2016, 19:35 от Bagi

# 34
  • Мнения: 4 535
За Баги и всички, които искат да погледнат новия сериал Гордиев възел с руски субтитри:

http://www.vbox7.com/play:e409bd836a - 1ва част
http://www.vbox7.com/play:b33f6ffd9b     - 2ра част

# 35
  • Мнения: 41 949
Вече сме на финал на Докато върви озета наминавам! Hug



Цитат
Злати, Надин, благодаря ви за информацията за Ибрахим Ч., ако сложите и линк цена няма да имате Laughing Тази молба се отнася за всички, които говорите за току що гледан филм Praynig
Баги Hug,Надин Hug вече е пуснала линк за В бокса! Wink
А това е руския сайт за повече инфо и снимки!Тук първо го качват преведен епизода! Peace
https://vk.com/kordu_gum



# 36
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Вечерен привет и от мен!  Hug

Днес, както гледам денят ни е разнообразен - едни са били на разходка, други на спортни събития, трети гледат и четат интересни и любопитни неща, някои - може и сериали нови и стари да превъртат, а аз...  Wink си почивах по-активно (  hahaha у дома и с телевизора  Laughing)

А тук виждам се е появила и нова снимка на СС, явно ще гледат финала на СГ заедно в компания, това е хубаво  Simple Smile. Още повече, защото се надявам да излязат и още снимки - по-ясни от първата.  Peace



И докато ги чакаме -  Wink колаж  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 41 949


Е какво изпълнение на Текин/Онур. newsm10 Превъплащава се от лекар-във фармацевт-и накрая рибар!Същински граф Монте Кристо! Laughing Много се учудих,когато дадоха че се самоубива!И изненада  Laughing Текин жив и се занимава с риболов! Peace И др.изненада е,че детето на Гьонюл е от Текин!Когато лъже прави жест с ръката към ухото!  Peace

Онур е качил снимката си като Текин!


Когато приятелят на Юсуф правеше тази снимка,отзад се вижда Текин! Peace


Вече има БГ превод на Гордиев възел! Peace
Гордиев възел * Kördüğüm
http://vbox7.com/playlist:2174899




# 38
  • Мнения: 4 251
По снимката сложена от Баги Hug изглежда, че Туба и Онур са гледали заедно епизода тази вечер yes

И снимка е излязла, дали ще гледат заедно newsm78


Цвети  Peace  и аз се надявам да се появи още някоя снимка
Злати  Hug мерси за информацията за финалния епизод на HG
Сега кротко ще изчакам превода Peace
Аз предпочетох да изгледам един филм на европейското кино - френския  Преди зимата 2013 с Даниел Отьой
Скрит текст:
Avant l'hiver / Преди зимата (2013)


Даниел Отьой и Кристин Скот Томас изпълняват главните роли на семейната двойка Пол и Луси, които са олицетворение на изискаността и буржоазията. Пол е уважаван и известен в лекарските среди неврохирург, а Луси е неповторима когато стане дума за приготвяне на вкусни домашни ястия и грижа за градината. Въпреки че всичко в ежедневието му е подредено и спокойно Пол не може да устои на ново изкушение в лицето на мистериозна млада жена. Дали няколкото срещи помежду им са плод на случайността или зад отношенията им се крие нещо злокобно и опасно?

http://kinofen.net/filmi/drami/6627-avant-lhiver-predi-zimata-2013.html#_

Така, че който има време може да го погледне Peace

За сутринта с кафето на Вичи Hug /може и на някоя и друга дружка да е Whistling/ ви слагам няколко неща Peace

Дърво, което  илюстрира  връзките между езиците
Скрит текст:
Това дърво илюстрира по красив начин връзките между езиците

Финладско-шведската илюстраторка Мина Съндберг избира дървото като основен начин да изобрази връзката между езиците по поетични и прагматични причини.
Крайният резултат е наистина майсторски.
Всички езици тук произлизат от субкатегории или от индоевропейски, или уралски произход. Ако се загледате по-внимателно, със сигурност ще откриете множество забележителни връзки.

http://www.obekti.bg/chovek/tova-drvo-ilyustrira-po-krasiv-nachi … te-mezhdu-ezicite


Понеже все още е месец януари и най-вероятно отново ще има сняг ви предлагам да видите
колко красиви са снежинките. Нали знаете, че няма две еднакви  Flutter


Скрит текст:



Руският любител фотограф Алексей Клятов е авторът на тази възхитителната колекция кадри на снежинки. С помощта на ръчно изработен „професионален фотоапарат“ Алексей снима снежинките на своята тераса, подлагайки своя пуловер за фон, но по-често ги снима върху стъкло, светейки отдолу с фенер. Резултатът е цяла серия с неповторими снежинки – всяка уникална по своему и всяка наистина съвършена.

Ако ви се гледат още- това е линка

http://www.momichetataotgrada.com/article/snezhinki-prez-obektiv … ge=6#.VpLhnraLTIW

Не съм забравила и за притча Heart Eyes

Скрит текст:
Какво е душа …


Един ден внукът отишъл при дядо си и го попитал:
- Какво е душа?
Дядото му разказал история, която чул преди много време от неговия дядо:
- Казват, че в човека живеят три “Аз”, които го  подкрепят и го водят през целия му живот.

Първият “Аз” е най-студен. Той се  вижда от всички хора около теб.

Вторият “Аз” е най-топъл. Той се вижда само от твоите близки. Първият и вторият винаги се карат за власт над човека, а техните караници събуждат у  нас съмнения и страхове.

И само третият “Аз” може да помири и да намери компромис между първите две. Той не се вижда от никого. Понякога дори не подозираме за съществуването му, но той е винаги с нас.
- Никога не съм чувал за тях – казал внукът.

Дядото се усмихнал и отговорил:
- Първият “Аз” – това е Разумът. Ако той надделеe над втория, човек става пресметлив и студен.
Вторият “Аз” – е сърцето. Ако победи, ние ставаме наивни. После лесно могат да ни нараняват и мамят.
Третият е Душата. Само тя е в състояние да установи хармония в нас.




Сега се оттеглям към царството на Морфей. Пожелавам ви спорна и успешна нова седмица!

Лека нощ!

Последна редакция: пн, 11 яну 2016, 01:52 от kanti

# 39
  • Мнения: 5 765
Здравейте Hug
Поздрави Hug на нощната смяна.Канти Hug за всичко.

Днес 11. 01. 16 е денят на думата "Благодаря!"
Думите на благодарност са словесни ласки, стоплящи човешката душа!

Първо: горещо да благодарим, че сме живи и здрави и нашите близки и приятели,
 да благодарим, че всяка сутрин започваме заедно с чашка кафе и пожелания, и така завършваме деня....
Нека винаги и за всичко, което имаме да Благодарим!



                         

Злати HugБлагодаря ти за СГ,чакам превода на рускините.

  За начало на седмицата 

Международен Ден на думата "Благодаря!"!

Днешният ден е една идея по-различен. Защото носи топлината на Световният ден на думата "Благодаря".
 Това е и една от най-хубавите думи в нашия речник, означава "дарявам благо, добрина, добро".
 Цял един прекрасен ден, в който можем да благодарим с усмивка. Вярвам, че всеки от нас има поне един човек, на когото иска да каже с лично отношение “Благодаря”! И никога не забравяйте, че „Добрата дума отваря железни врати!“. Нека помним, че добрата дума е като блага билка в днешния ни забързан и динамичен свят. Нека да си припомним значението на тази кратка думичка "Благодаря“.

Аз ще започна първа: Благодаря ви приятели, че ви има, за да добавяте цвят, усмивка и добрина във всеки нов ден. Хубавите думи променят деня. Вашия и на тези, около вас. Всеки нов ден ни предлага причина за благодарност и ние трябва да търсим тези специални моменти и да ги помним.

Хубав ден и Благодаря ви за всичко. bouquet bouquet

# 40
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Прекрасен нов ден и да е успешна и щастлива цялата седмица!  Peace



Снощи не дочакахме нови снимки, ама... дано пък днес ни огрее  Peace

Канти  Hug интересни четива си намерила пак  bouquet



Един нов вариант за партньор да сложа преди да поема към реала.  Simple Smile

п.п. Вичи  Hug БЛАГОДАРЯ!  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 10 034
Добро утро!  Hug



Я да проверя, има ли нещо ново тук... Simple Smile)))

О, пълно е с интересни неща! Супер!  Hug



Много хубава снимка на екипа +Туба на СГ! Баги  Hug
И снимката на Онур е трепач!  Laughing Злати  Hug
Отначало го помислих за Исус Христос



но на другите снимки ми прилича повече на Граф Монте Кристо, бягащ от остров Иф!  Joy Joy Joy



Ще го гледам, поне знам вече, че краят е отворен за нови предизвикателства!  Laughing
Раздадоха ли поне правосъдие типично за дизи?  Mr. Green



Канти  Hug тази сутрин, само на твоя пост отделих 3 часа...  ooooh!
Много и интересно инфо, а се отплеснах да гледам и предлаганите филми, в линка, който си пуснала...
За който линк, и за всичко, което си сложила, горещо БЛАГОДАРЯ!  Heart Eyes



Ние не пропускаме да си благодарим, но днес имаме и повод - Вичи  Hug - да си кажем тази магическа дума!  Peace
Благодаря, момичета, на всички вас, които отделяте време да драснете по някой ред в тази тема!  Heart Eyes
Вие настина сте моето виртуално семейство, моята утеха, занимавка и забавление! Благодаря ви за това!  Hug
Благодаря ви, че сте позитивни, интелигентни и забавни! От вас научавам много, виждам много красоти, сблъсквам се и с други гледни точки, не точно противоположни, но различни, които ме карат да мисля, да приемам и друго мнение, да бъда толерантна и по-разкрепостена. Странно е, като се замисля, колко много ми давате!  Rolling Eyes Дано и аз се вписвам добре в палитрата на темата... Дано и аз ви забавлявам по някакъв начин! Бъдете винаги здрави и весели, скъпи приятелки!  Heart Eyes



Снощи изгледах първи епизод на дизито "Гордиев възел", дето Надин  Hug ни пусна на руски, а после и Злати  Hug на български. Гледах го на руски, то за мен няма значение. И, мога да кажа, заинтригува ме!  Simple Smile Но от един епизод няма как да преценя много, много...
ГГ-й не е красавец, дори не ми е чаровен, поне до сега. Хладен е и статичен. Хубавото е, че не е емотиконест и не се криви излишно. Спокоен и хладен. Аз харесвам това, но тук е твърде много, ако ме разбирате... Mr. Green
Двете ГГ-ни са негова противоположност - припряни,  преиграващи, особено едната. За щастие, в края на епизода тя се гръмна, ама може и да я спасят и т.н., да стане типично дизи... И сигурно така ще стане и ще ми писне. Cry
Играят нашата Несрин - Айда Аксел. Аз съм я гледала в няколко игрални филма, две дизита и навсякъде беше една и съща. Ама точ в точ!  Crossing Arms
Обаче тук е различна и много ми хареса! Да не кажа, че като игра от дамите тя беше най-добра!  Peace
Играе и нашата Сюхейля, забравих й истинското име. Тук е млада, и различна, едвам я познах. Не беше зле!  Peace
Историята засега е интригуваща.
За съжаление очаквам как ще се развие, т.е. предвидима е. Все пак, ще изгледам няколко епизода, може би... Mr. Green и ако ме изненадат, ще продължа.  Laughing



Приятен ден и успешна нова седмица ви желая!  Hug

# 42
  • Мнения: 885
Ринка за поредната тема bouquet

Добро утро момичета Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Благоадаря ви за всичко.Както Лина е написала вие сте и моето виртуално семейство.
Не пиша често вече,но ви следя редовно.
Благодарение на тази тема научих страшно много за една от малките актриси,които харесвам във всяко нейно дизи.

"Гордиев възел" и аз изгледах 1ви епизод.Ако ми хареса,но най-важното ми е бг.превод иначе не схващам доста неща на руски ще го гледам,но сега друг сериал ме е пленил и чакам следващият епизод в сряда с нетърпение.
Лека и успешна седмица bouquet

# 43
  • Мнения: 41 949
Добро късно утро! Hug Hug Hug



Днес започнах да пиша,изчезна нета,ставах,шетах и окъснях! Laughing

Канти Hug,БЛАГОДАРЯ за интересното инфо!  bouquet

Вичи HugЦвети HugКлари Hug,БЛАГОДАРЯ! bouquet bouquet bouquet

Линка Hug,БЛАГОДАРЯ!Имаш лайк! bouquet

Цитат
Играе и нашата Сюхейля, забравих й истинското име. Тук е млада, и различна, едвам я познах. Не беше зле!  Peace
Линка, аз,когато дадох инфо за Гордиев възел писах за артистите,които участват,но ти не ги знаеш по именно! Wink Споменах името Тюлай Гюнал(Сюхейля) Laughing!

На всички мои реални и виртуални приятелки-БЛАГОДАРЯ,ЧЕ ВИ ИМА! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug



Приятен ден и щастлива нова седмица! Hug Hug Hug



# 44
  • Мнения: 4 535
Привет, привет! Grinning Hug Аз съм една от най-малко благодарящите видимо в темата, ама вие си знаете...обичам си ви и ви БЛАГОДАРЯ ! Grinning

И аз не гледах снощи финала, искам си го с думички, макар и на руски / и за мен няма значение, понякога даже не знам на какъв език съм гледала епизод- руски или български/  Rolling Eyes

Показвам ви един нов клип от часове с ръцете на Елиф и Йомер Wink Баги е по ръцете, помня колажите и с такива от ПС.





Цвети ме изненада тази сутрин с това фенско колажче. Ако наистина стане, може да се каже, че ще настъпи и моят час Joy Joy Много готин е този Баръш Калъч!
И ако не сте гледали този филм с него, веднага си поправете грешката :
http://www.vbox7.com/play:52a119ec74?p=playlist&id=1816911&order=date 1 част
http://www.vbox7.com/play:caed8438aa?p=playlist&id=1816911&order=date 2 част

Обичам те, любими мой Seni Seviyorum Adamim

Общи условия

Активация на акаунт