От коя диета/режим на хранене сте доволни и препоръчвате?

  • 31 144
  • 263
  •   1
Отговори
# 255
  • SA
  • Мнения: 3 196
Момичета, оказа се, че и инсулинът ми и кръвната захар на гладно са с перфектни стойности.....Явно не е от това дебелеенето ми........Аз сега пак минах на дюканска, обаче с мнооооого бавни темпове свалям. Като гледам резултатите на другите, чак ми се преревава...

Алина, а какви са все пак стойностите? Изчислиха ли ти HOMA- индекса на базата на тях?
Как ти е щитовидната жлеза?

# 256
  • Мнения: 14 716
Момичета, оказа се, че и инсулинът ми и кръвната захар на гладно са с перфектни стойности.....Явно не е от това дебелеенето ми........Аз сега пак минах на дюканска, обаче с мнооооого бавни темпове свалям. Като гледам резултатите на другите, чак ми се преревава...
И аз зяпам тук за някакъв режим.Качих кг.от нищо.Не мога да се отърва въпреки ограниченията на всички вредности,което е мн.дразнещо.Имам голям проблем с Хашимото.Пия еутирокс.За помощно в отслабването ми изписаха ''метфогама''.Не ми понесе.Изобщо не можах да вдигна до препоръчаната доза.На всичкото отгоре нямам никакъв проблем с ИР.Всички мислеха,че там е ключа.Да,ама не.Изследванията ми са отлични.Др.седмица съм на ендокринолог ще видя дали може да препоръча нещо по-различно,но се съмнявам.
Какво е това НОМА?

# 257
  • Мнения: 5 459
Момичета, оказа се, че и инсулинът ми и кръвната захар на гладно са с перфектни стойности.....Явно не е от това дебелеенето ми........Аз сега пак минах на дюканска, обаче с мнооооого бавни темпове свалям. Като гледам резултатите на другите, чак ми се преревава...

Алина, а какви са все пак стойностите? Изчислиха ли ти HOMA- индекса на базата на тях?
Как ти е щитовидната жлеза?

Ами нормални са ми стойностите на щитовидната, но не ги пазя а захар на гладно 4,3 , а инсулин 9,4, нома 2,02

# 258
  • SA
  • Мнения: 3 196
Алина, наистина не са ти лоши резултатите. Все пак на твое място бих внимавала с въглехидратите.  Hug

# 259
  • Мнения: 5 459
Ами аз сега съм на дюканска диета и не ям въглехидрати...

# 260
  • Мнения: 1 390
Момичета, оказа се, че и инсулинът ми и кръвната захар на гладно са с перфектни стойности.....Явно не е от това дебелеенето ми........Аз сега пак минах на дюканска, обаче с мнооооого бавни темпове свалям. Като гледам резултатите на другите, чак ми се преревава...

alinnna трябвало е да ти направят профил. Моите стойности бяха сутрин на горна граница, на обяд преди ядене в норма, след обяд пак в норма и вечерта много високи. Чак сестрата ме пита дали не съм пила една кола преди да отида. Е не бях. Тогава професорката отсече- ИР.

# 261
  • Мнения: 5 459
Момичета, оказа се, че и инсулинът ми и кръвната захар на гладно са с перфектни стойности.....Явно не е от това дебелеенето ми........Аз сега пак минах на дюканска, обаче с мнооооого бавни темпове свалям. Като гледам резултатите на другите, чак ми се преревава...

alinnna трябвало е да ти направят профил. Моите стойности бяха сутрин на горна граница, на обяд преди ядене в норма, след обяд пак в норма и вечерта много високи. Чак сестрата ме пита дали не съм пила една кола преди да отида. Е не бях. Тогава професорката отсече- ИР.

взех си направление за ендокринолог и ще отида да ме разгледат по-обстойно...

# 262
  • София
  • Мнения: 2 045
Та отивам аз при Гайдурков да ми предпише режим - и той пише - 1 месец чай с мед и плодове  Shocked Да не ви казвам, че 2 дни издържах на този режим, много зле ми беше. Сега си мисля - това направо е подсъдно. Как може да се предписва такъв режим на човек, когото виждаш за пръв път през живота си и не си направил каквото и да е изследване?!?!
На мен преди да ми изготви програма ми искаше изследвания,не помня какви обаче.

# 263
  • Мнения: 15
Аз лично съм изключително доволен от ротацията на въглехидратите, като имам само 1 зареждащ ден.

Общи условия

Активация на акаунт