СЕДМИ клас - 3

  • 79 905
  • 773
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 510
Това "представление" на Корпуса за бързо гърмене, какви пари струва?
И аз се интересувам от цената. На сайта няма инфо.
Безплатно е заразяването с химия Simple Smile
може би един цикъл е 15 до 30 минути
А къде се провежда?

# 706
  • София
  • Мнения: 5 205
Днес по случай деня на водата се провежда в Музея Земята и хората, едновременно и с други приложни занимания, рисуване и тн
Бях приложила линк.
За други техни участия следете на тяхната страница.
Днес се радвам, че детето забрави, че е вторник , защото пак искаше да ходи Simple Smile

# 707
  • Мнения: 1 510
Благодаря! Ще ги посетим днес!

# 708
  • София
  • Мнения: 5 205
Каси, моето дете учи в училище без кабинети и никога не са правили химични опити...

Като ходите използвайте и микроскопа!!!
Носете си нещо живо - цъфнала джанка, листа , ...тъкани от дрехите... Ние бързо се наситихме да разглеждаме минералите и преминахме на гореизброените.

# 709
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 944
Синът ми беше в природоматематическа паралелка до 7 клас и от училище ги бяха завели на вероятно същото "представление" в Химическия факултет. Беше много впечатлен, каза че било "по-яко от цирк"  Wink. От сайта оставам с впечатление, че е само за организирани посещения? Бих изпратила девойката, ако може да се отиде свободно.

ом, не разбрах съвсем въпроса за оценките. Имат си в училище оценки, стандартно, от изпитвания, контролни. На ПИ девойката ходи само в школата си. Добре се справя засега.

Последна редакция: вт, 22 мар 2016, 09:30 от Айяла

# 710
  • София
  • Мнения: 5 205
моето дете отиде само,
 останалите са били по класове , нямало е никакъв проблем
но на място в Химическия сигурно е много по-богато представено

# 711
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
ом, не разбрах съвсем въпроса за оценките. Имат си в училище оценки, стандартно, от изпитвания, контролни. На ПИ девойката ходи само в школата си. Добре се справя засега.

Вероятно си разбрала, но не си повярвала... то не е за вярване, съгласна съм - 2-3 оценки за втори срок общо.
Затова питам как е при вашите деца.

ПП При нас сега започват свободните пробни, а школа детето няма.

# 712
  • България, София
  • Мнения: 638
Вероятно си разбрала, но не си повярвала... то не е за вярване, съгласна съм - 2-3 оценки за втори срок общо.
Затова питам как е при вашите деца.
Същото, само дето аз не вярвам на младежа.

# 713
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 699
Ние сме зарити от оценки.
В момента всички препускат през материала и им дават тестове.
Днес взимат " Заточеници" и веднага ще им даде и тест и минавали нататък, че били доста назад.
По биология са накрая на учебника и т.н.


# 714
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Вероятно си разбрала, но не си повярвала... то не е за вярване, съгласна съм - 2-3 оценки за втори срок общо.
Затова питам как е при вашите деца.
Същото, само дето аз не вярвам на младежа.

Там е работата, че предни години и дневник съм гледала и същата работа - та няма.
Отделно, че не им пишат оценките в бележника е друга неприятност.

# 715
  • София
  • Мнения: 571
И моят син си има оценки почти по всички предмети. Не е чак заринат - по една-две оценки на предмет. От началото на март постоянно правят някакви контролни.
Syn, ако при вас са назад по литература, при моя младеж направо са изостанали - още са на Алеко  Simple Smile По български обаче не зная докъде са я докарали.
По математика приключват неравенствата, по история - елинизма, по география започват Австралия, по другите предмети - не зная докъде са стигнали.
ом, и при моето дете рядко нанасят оценките в бележника (там има само три оценки от втория срок), но явно в днешно време си е практика; в електронния дневник - малко по-често, но пак не са всички оценки (например по математика няма нито една нанесена оценка от началото на годината); той ми ги казва в повечето случаи (е, понякога пропуска), също така веднъж на срок класната събира бележниците и нанася всички оценки.

# 716
  • София
  • Мнения: 5 573
И при нас децата имат много оценки - по 2-3 по всеки предмет. Постоянно имат контролни, а и устно ги изпитват. Класната им събира бележниците веднъж месечно и донанася каквото има.  Mr. Green По БЕЛ сме на "Неразделни", по математика - към края на неравенства. Според мен съвсем нормално се движат.

# 717
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 699
Учителката им по литература предполагам, че иска да приключат по бързо и да наблегне на преразказите. Снощи на бързо учих и аз "Заточеници"  Joy

# 718
  • София
  • Мнения: 571
Syn  Laughing - ами, ако си оказала помощ, няма как да не го научиш.
Всички стихотворения ли иска да ги учат наизуст?
Моят човек досега е учил само Опълченците и понеже го поизпитах, и аз го научих половината  Grinning
А това, че ще правят преразкази е хубаво. Тази година учителката на моя син не им е давала преразказ, дори и за домашно. Няколко пъти писа съчинение разсъждение. Тя отсъства две седмици и може би затова са по-назад (това са си 10 часа, само в един от които имаха заместник).
Има ли я все още тази програма "Без свободен час" (или както се казва)?

# 719
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
МГ Варна са публикували резултатите от пробните, проведени на 13.03.2016
http://www.mgberon.com/html/page.php?id=39

Общи условия

Активация на акаунт