Лято в Албена 2016 г. - (Тема 1)

  • 97 769
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 506

mandy2, преди 6години за първи път ходихме в Албена, точно в Добротица.Тогава ми хареса много. Да, имаше дребни забележки, старичка са хотелите, но пък беше чистичко, храната ни хареса /ММ много обичаше пресните пържолки вън на бербекюто/, но  най-вече ни спечели с плажа и местоположението Peace Но тогава пък цените не бяха толкова високи-още си спомням платихме по 86лв на човек, средата на август с две деца на 8г и 2г почивахме 7 дни за 1200лв. Бях супер доволна Peace
След това през 2013г ходихме в Лагуна бийч-повече ми хареса хотелът, но пък храната на Добротица беше по-вкусна.  Peace
Това лято решихме да отидем отново в Албена, питах за Лагуна бийч, работил основно с французи, за нас няма места в пика на сезона.И понеже исках хотел на пясъка и в същото време до центъра, резервирах в Добротица-нещо познато Wink
Имах оферта и за Арабела, обаче понеже нямаше достатъчно информация тук за хотела- малко мнения, повечето негативни и реших да не рискувам.Но определено догодина ще го пробваме и него Simple Smile

# 736
  • Мнения: 57
А как стои въпросът с плажа на Оазис? Притеснява ме, че според картата на Албена този плаж е за общо 5 хотела, което ми се струва множко.  Shocked Дали е голяма навалица?  newsm78
Иначе си направих резервация за последните дни на август и първите на септември, дано не е студено вече тогава.  Praynig
Плажът на Оазис е до плажа  Добротица. Ползва се и от Магнолия и Орхидея. Доста голям е този сектор и се пълни. Лично мен това винаги ме спира да резервирам там-не обичам навалицата на плажа.

# 737
  • Мнения: 9 865
Ако може да се вярва на далечните прогнози, за края на август го дават доста хубаво времето.

# 738
# 739
  • Мнения: 115
Мамекс, миналата година в края на август бяхме във вилите на Вита парк и си изкарахме чудесно, тъй като те са на 5 мин. пеш до Аквапарка. Вътре са на теракот, не са лукс, но при добра настройка и компания стават. Simple Smile
  Дарми много благодаря !Ние смятаме основно в Аквапарка да стоим,не търся лукс,дано случим на време.А стаите много ли са малки?В тази с двете легла ще имат и кошара,ще остане ли място въобще?А в хола ще спи дете също.Само пътечки да минаваме ще останат,нали?Телевизор предполагам има само в хола.
Здравей! Стаите не са големи, но ще се смести кошара все пак. В хола се спи на разтегателен диван, а телевизор има в хола и в стаята със спалня т.е. два са! Иначе, ние също предпочитахме Аквапарка!

Информацията за двата телевизора ще се хареса на децата ми със сигурност, благодаря  bouquet  Дано и мен зарадваш, като ми кажеш, че във вилите има два климатика Simple Smile
Честно, не си спомням за климатиците, тъй като в края на август нямаше нужда от тях

# 740
  • велико търново
  • Мнения: 588
Здравейте от Албена хотел Вита парк.Като цяло хотела е с подобрено обслужване в сравнено от миналата година когато идвахме.Аквапарка е същият без промяна в пързалките чисто и приятно за децата ми.На плажа не съм доволна от ресторант рай грубо и арогантно отношение от портиерът (дядо)Мръстно и не подържат хигиена.Вода не може да си налее ш и да я пиеш на шезлонга.Снощи по центъра беше пълно явно курортът е пълен.Харесва ми Албена за семейство с две деца е идеално.Поздрави на всички от Албена!😃😃😃

Общи условия

Активация на акаунт