Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за частните детски ясли „Аз съм българче“?
Какви са впечатленията от частните детски ясли „Чебурка“?
Какви са впечатленията за частните детски ясли „Цветни песъчинки“?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за частните детски ясли „Аз съм българче“?
-
Какви са впечатленията от частните детски ясли „Чебурка“?
-
Какви са впечатленията за частните детски ясли „Цветни песъчинки“?
-
Какви са мненията за детския клуб "Монтесори"?
-
Какви са мненията и отзивите за двете частни детски градини - „Аз съм българче“ и „Морско конче“?
ще изчакам още седмица - две и отново ще поставя въпроса на директорката.
От страна на ДГ съответно тяма никакъв проблем. За пореден път се убеждавам, че като си пращаш всичко е позволено, но от страна на другите родители дали е ок особено за животно. 
или ,ако може да даде добри отзиви за някоя друга градина.