Великобритания - тема 62 Зимно Великденска

  • 65 090
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 316
Зимата я обичам само ако има ски, иначе все ми е студено  Twisted Evil

За мартеничките прежда имам, да видим кога ще имам и настроение да изплета Wink

# 16
  • UK
  • Мнения: 3 959
Искам да завали сняг, за да имам няколко спокойни дни на работа, че не смогвам. Ама не се очертава.

# 17
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Искам да завали сняг, за да имам няколко спокойни дни на работа, че не смогвам. Ама не се очертава.
Ако падне сняг аз не мога да отида на работа  Crazy

# 18
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ако завали, на мен не ми пречи хич, ще си седя в магазина, днес даже открих как да си пускам отоплението, ще си вадя неща в магазина, малко по малко ще свърша един куп работа, Сега само разглеждането на даренията ми е работа на пълен работен ден, нямам никакво време за нищо друго, а получавам повече, отколкото мога да прегледам на ден...

# 19
  • UK
  • Мнения: 4 311
Не искам сняг, тук са много неподготвени в подобни ситуации. 
Наистина ли? Тук едва тази вечер препръска за първи път сняг, а снегорини виждаме всяка вечер да минават да ръсят пясък против заледяване.

# 20
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Не искам сняг, тук са много неподготвени в подобни ситуации.  
Наистина ли? Тук едва тази вечер препръска за първи път сняг, а снегорини виждаме всяка вечер да минават да ръсят пясък против заледяване.
Да,  това го правят,  но най вече по първостепенни пътища А roads. Много малко хора сменят на зимни гуми и 15 см сняг предизвикват бедствено положение, заради катастрофи и коли закъсали по пътя. Градския транспорт ако пътува е сведен до мин,  влаковете ако пътуват са с часови закъснения. Преди 4-5 години като падна по-големият сняг (20см) не можах да изкарам колата 2 седмици на пътя,  един колега ни събираше с дискъварито си всеки ден  Simple Smile
Ако ще се радвам на сняг предпочитам да съм в отпуск и в Пирин-я  Simple Smile

Последна редакция: нд, 17 яну 2016, 00:38 от her_76

# 21
  • UK
  • Мнения: 4 311
Аз пред нас гледам, че минават всяка вечер. А ние сме и на добър баир, може би заради това.

# 22
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
Хелоу  Simple Smile
 Това ли е арктическия студ на англичаните? Онзи ден прехвърчаха няколко снежинки,децата тъкмо се зарадваха на снега и той взе,че спря
Хаха, това е  Laughing И повечето не знаят за съществуването на зимни гуми. При нас една снежинка не падна, само дъжд вали и замръзва по колата. Много е трудно да се почистят обледените стъкла после  Crazy

За детските столчета, четете краш тестоветe. Имаше една независима организация, която ги правеше и публикуваше, ние така избирахме нашите, когато имахме малки деца. На следващия етап от отглеждането на децата се четат краш тестовете на каските за мотор  Laughing  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 11 634
При нас е побеляло - куче и дете са много щастливи! Има дори и за снежен човек  Joy

# 24
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Мъничко е при нас снегът, но желанието на детето за навън е голямо Mr. Green Докато се наканя да излезнем, ще се доразтопи.

# 25
  • Мнения: 11 634
То и според моите разбирания за сняг - снега е малко  Joy но пък беше лоша комбинация дъжд, лед, сняг... Сутринта канселираха футболния мач, че другия отбор е от ниското/при наводненията/ и са се отказали да се качват при нас на високото. Не съм излизала до обществения път, но предполагам след толкова много сол да няма проблем. Иначе ми е студено - -3гр. е  hahaha

# 26
  • Манчестър
  • Мнения: 2 487
Хелоу  Simple Smile
 Това ли е арктическия студ на англичаните? Онзи ден прехвърчаха няколко снежинки,децата тъкмо се зарадваха на снега и той взе,че спря
Хаха, това е  Laughing И повечето не знаят за съществуването на зимни гуми. При нас една снежинка не падна, само дъжд вали и замръзва по колата. Много е трудно да се почистят обледените стъкла после  Crazy

За детските столчета, четете краш тестоветe. Имаше една независима организация, която ги правеше и публикуваше, ние така избирахме нашите, когато имахме малки деца. На следващия етап от отглеждането на децата се четат краш тестовете на каските за мотор  Laughing  Mr. Green

Мери, оплаках се на мъжа ми ,че ми отнема време сутрин да чистя стъкла и той ме открехна да сложа вестници. Ами работи......махнах ги сутринта , стъклото чисто. Каза обаче,че ще е проблем ако ги навали и замръзне, и сега ще пробвам с тези сенниците от БГ за слънце какво ще стане.

# 27
  • UK
  • Мнения: 4 311
И при нас понатрупа, децата правиха снежен човек, много са щастливи Simple Smile

# 28
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Момичета къде сте,  че имате сняг?  Ние в Worcestershire  нямаме нищо засега слава Богу  Simple Smile +3 'C 

# 29
  • York
  • Мнения: 826
Снощи валя много хубаво при нас и споделих с клиенти, че искам да има бяла сутрин със сняг и те направо полудяха - ти луда ли си, за какво ти е този сняг, не можем да караме коли в снега и т.н. Питах ги знаят ли, че има и зимни гуми, и един клиент каза, че е чувал че в някои части на Европа хората ползвали летни и зимни гуми. Много им се смях  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт