Гримиране – идеи и техники (Тема № 64)

  • 96 560
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 643
Няма тема за четки , а си мислех , че има  newsm78
Взех си четка за фдт ,но само да ви питам , тя мокри ли се преди употреба  Embarassed както бюти блендера , и след всяко ползване се мие нали така

# 46
  • Мнения: X
Не се мокри, разбира се.

# 47
  • Мнения: 31 339
Няма тема за четки , а си мислех , че има  newsm78
Взех си четка за фдт ,но само да ви питам , тя мокри ли се преди употреба  Embarassed както бюти блендера , и след всяко ползване се мие нали така
Има тема за четки. Peace

# 48
  • Мнения: 69
Figs, съгласна съм с теб, даже от шест месеца си пускам веждите, че от години не съм си виждала ествествената форма хаха. Стига да не се прекалява като разни Николети, всичко трябва да е в златната среда Grinning

ПреГрей, четката всъщност може да се мокри, но се покривността на фондьотена намалява. Има го и в съветите на Темпталия

Скрит текст:
I like spritzing either my face or my foundation brush with a bit of water, which helps to sheer out the liquid foundation and give it added slip.  I find that we don’t need nearly as much foundation as we think, so it helps make any foundation sheerer and then enables me to go back over areas that need more coverage with without putting too much on everywhere.

# 49
  • Мнения: 1 436
Успех с пускането! Simple Smile
Мн е хубав съветът на Темпталия, особено последната част от последното изречение.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 611
Четката за фдт може да се мокри без никакъв проблем. Най-често се прави със спрейове, подбни на Фикс Плюс на Мак.



Един грим от преди няколко седмици:

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Момичета,извинявам се,че така нахълтвам,но имам въпрос и понеже винаги сте толкова мили реших да попитам вас Hug bouquet
Имате ли представа дали сенките на марката L.A. Girl са хубави?Харесала съм си една палитра.
И по темата от началната страница-каквито и да са тенденциите аз лично се гримирам най-вече според настроението си.

# 52
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Коя палитра си харесала? Аз бях взела 2 с цветовете на дъгата, доста лъскави, но така и не стигнах до тях ... В Дебенамс имаше тестери на продуктите на марката. Ако има още - през уикенда мога да огледам  Peace

# 53
  • SF
  • Мнения: 21 413
Аз имам NUDES MATT на Douglas и съм много доволна. Особено матовите сенки са фантастични. Много добре пигментирани са. Нанасям ги с блендер и скосена четка за очна линия.

# 54
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Ще се радвам да споделиш гримче  Heart Eyes

# 55
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Ел, отново прекрасен грим.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Коя палитра си харесала? Аз бях взела 2 с цветовете на дъгата, доста лъскави, но така и не стигнах до тях ... В Дебенамс имаше тестери на продуктите на марката. Ако има още - през уикенда мога да огледам  Peace
Харесала съм си тази за опушен грим,може би няма да изтрая до уикенда и ще я взема Whistling
Благодаря за отговорите Hug bouquet

# 57
  • Мнения: 31 339
Ел, отново прекрасен грим.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Просто страхотен. Много ми харесва бялата линия, отваря страшно и стои красиво.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 500
И на мен гримът на Ел ми харесва много. Показвай по-често.  Hug

# 59
  • Варна
  • Мнения: 4 295
А  мен гримът на Ел не може да ме изненада с нищо вече . Освен с цвят може би.  Simple Smile Иначе е перфектно направен и изпипан ,да!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт