Отговори
# 720
  • Мнения: 44
Mен в 15г.с. ме гледаха на 4Д и ми казаха че чакам момченце  Simple Smile, а сега   на 23-ти съм на ФМ дано се потвърди че дори и синя количка купих  Laughing Според вас дали е възможно да се обърка пола   Thinking

Оооо,моето дете до осмия месец,всички доктори които ме гледаха казваха че е момиче.В началото на 9-ия се установи че е момче......винаги може да се сбърка.Имам и позната която през цялата бременност знае за момче и на раждането чува:Честито,имате дъщеря!

Да са ни здрави бебетата,това се иска!

Последна редакция: пт, 18 мар 2016, 17:45 от XRISpi

# 721
  • Мнения: 161
 Shocked Shocked Shocked
лелеее....значи за сега ще се откажа от боядисването на детската стая

# 722
  • Мнения: 228
Или карай с неутрални цветове. Жълто, оранжево има хубави детски нюанси Simple Smile

# 723
  • Мнения: 376
охх ама вие вече пазарувате ли ? моята свекърва само ме строява ,че рано било а  нямам търпение ....

# 724
  • Мнения: 161
охх ама вие вече пазарувате ли ? моята свекърва само ме строява ,че рано било а  нямам търпение ....
и мен всички ме строяваха но аз не се стърпях  Simple Smile

# 725
  • Мнения: 376
охх ама вие вече пазарувате ли ? моята свекърва само ме строява ,че рано било а  нямам търпение ....
и мен всички ме строяваха но аз не се стърпях  Simple Smile
значи купувам и си трая  Flutter

# 726
  • Мнения: 825
охх ама вие вече пазарувате ли ? моята свекърва само ме строява ,че рано било а  нямам търпение ....
и мен всички ме строяваха но аз не се стърпях  Simple Smile
значи купувам и си трая  Flutter

Разбира се. Никой няма право да ти казва кога и какво да купуваш. Мен лично това ме дразни. После да купуват/подаряват каквото си пожелаят.....

# 727
  • Мнения: 92
охх ама вие вече пазарувате ли ? моята свекърва само ме строява ,че рано било а  нямам търпение ....
Малеее,ако моята се опита дори да си изкаже мнението съм способна да я глътна  #2gunfire Laughing

# 728
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
НОВА ТЕМА момичета  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт