Математически турнири - 36

  • 125 019
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Sumen, Shumen, Bulgaria
  • Мнения: 834
Здравейте,
аз да си отговоря сама за Летния математически семинар "Черноризец Храбър"- на дадения от мен линк става записването, явно имаше проблем с формата.
Пропуснахме зимния лагер, ходили деца обаче са доволни, ако някой има опит и наблюдения за летния  ще съм  благодарна да сподели.

Не е същото  като на зимния, моят син ходи веднъж, раздвоен беше в оценката си

# 706
  • Мнения: 38
Дъщеря ми ходи и на трите лагера миналата година. Много и хареса. Тази година само заради лагерите се яви на Черноризец Храбър.
За съжаление летния лагер съвпада с курса по английски и няма да може да отиде.

# 707
  • София
  • Мнения: 12 278
На каква възраст са вашите деца, които посещават тези лагери на Черноризец?

# 708
  • Мнения: 38
На каква възраст са вашите деца, които посещават тези лагери на Черноризец?
Сега е 5-ти клас

# 709
# 710
  • Sofia
  • Мнения: 4 536
Учителката днес казала какви са резултатите на децата от нейния клас. Моят син, както беше решил всички задачи, така се оказа, че не ги е решил Crossing Arms

# 711
  • София
  • Мнения: 530
Учителката днес казала какви са резултатите на децата от нейния клас. Моят син, както беше решил всички задачи, така се оказа, че не ги е решил Crossing Arms
Ако споделите и за кой град и кое училище става дума, ще сме по-информирани! Wink

# 712
  • Sofia
  • Мнения: 4 536
Учителката днес казала какви са резултатите на децата от нейния клас. Моят син, както беше решил всички задачи, така се оказа, че не ги е решил Crossing Arms
Ако споделите и за кой град и кое училище става дума, ще сме по-информирани! Wink

 Mr. Green 145 ОУ в София.

# 713
  • Мнения: 48 061
138 бяха закачили сутринта резултати на вратата, но не знам защо не са ги качили на сайта си
Ние се явихме в СМГ, а те май доста бавно изнасят резултати, та...

# 714
  • София
  • Мнения: 3 044
Здравейте,

А може ли линк към задачите за първи клас за Европейско Кенгуру?

Благодаря!

# 715
  • София
  • Мнения: 530
Здравейте,

А може ли линк към задачите за първи клас за Европейско Кенгуру?

Благодаря!

След около месец и това ще е възможно. Simple Smile

# 716
  • София
  • Мнения: 1 522
През няколко поста едно и също  Laughing

# 717
  • Мнения: 125
Здравейте, имате ли представа кога горе-долу са записванията по училищата след 7 клас?

# 718
  • Мнения: X
Здравейте, имате ли представа кога горе-долу са записванията по училищата след 7 клас?
Какви записвания след седми клас?

# 719
  • Мнения: 125
За училище. Май въпросът не е за тук, но така или иначе вися в темата и чакам новини за Кенгуру и реших да попитам. Правим планове за лятото, но имаме и седмокласник Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт