Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 ян. 2016, 09:53 ч.

Домашни любимци - декоративни зайчета 8

• 64 501
  • 770
  •   1
Отговори
# 765
  • на брега на морето
ноо прави ми впечатление че от време на време тръска главичка и понякога тича малко на едно страна.
Тича ли в кръг около себе си с наклонена главичка? Погледнете очите - ако се движат бързо нагоре-надолу или надясно-наляво непременно отидете на лекар.

# 766
ноо прави ми впечатление че от време на време тръска главичка и понякога тича малко на едно страна.
Тича ли в кръг около себе си с наклонена главичка? Погледнете очите - ако се движат бързо нагоре-надолу или надясно-наляво непременно отидете на лекар.
Здравейтеее. Водих я на преглед. Здрава е.. изписаха ни малко витаминки на капки Simple Smile Доктора каза, че така правят от радост, но може да има и малко липса на витамини, та затова ще капкаме във водата известно време Simple Smile

# 767
Момичета, на зайката ми често й се събира ако на дупето... подстригвам и чистя, но каква е причината? Мързи я да се чисти?

# 768
От храната е, вероятно е прекалено питателна.  Обикновено зайчета си изяждат цекотрофи (меките гроздовидни изпражнения). Оставете само сено и вода за един ден. После постепенно добавете храна на Верселе Лага, без никакви царевици и други ненужни боядисани неща, никакви солни камъчета и крекери.

Тази храна много е коментирана, според моят опит е най-добрата  -
https://shop-cdn-m.shpp.ext.zooplus.io/bilder/verselelaga/cuni/a … lt_complete_3.jpg ,

има същата и за малки зайчета.

Друга причина - наличие на вътрешни паразити, тогава е за ветеринар.

# 769
  • sofia
И при нас така се случваше от повечко храна, намалихме дажбата по препоръка на ветеринар.Отслабнахме малко и нещата са под контрол!

# 770
  • на брега на морето

Общи условия

Активация на акаунт