Домашни любимци - декоративни зайчета 8

  • 81 264
  • 787
  •   1
Отговори
# 270
  • sofia
  • Мнения: 2 105
Какво ти казаха, че му има?

# 271
  • Мнения: 637
Казаха ми най вероятно се е натровил тъй като му мериха и температурата и беше ниска. А при ниска температура най вероятно било натровено

# 272
  • sofia
  • Мнения: 2 105
Е от какво се е натровило какво е яло, какво яде?
Как така най-вероятно, отиди ако може и при друг лекар.
Как са дърадонките? Яде ли? Пие ли вода?
Пипни коремчето , меко ли е твърдо ли е?

# 273
  • Мнения: 637
Е от какво се е натровило какво е яло, какво яде?
Как така най-вероятно, отиди ако може и при друг лекар.
Как са дърадонките? Яде ли? Пие ли вода?
Пипни коремчето , меко ли е твърдо ли е?
ами така ми каза уж е добра ветеринарна клиника не хапва и не пийва давам му сега едно лекарство него го пие. Ами мисля че ще е от морковите мия ги и ги беля дори но само това съм сменила тия дни. Пипах му корема подут е то и лекаря го пипа но нищо не ми каза за корема на зайко.
Допълвам дърадонките му са си обикновенни и няма промяна в цвета на урината дори

# 274
  • Мнения: 3 030
Може да са газове, особено с този подут корем. Според мен не е натровено, особено от моркови. Температурата им наистина пада когато са болни, но не е индикатор само и единствено за натравяне.

# 275
  • Мнения: 637
Може да са газове, особено с този подут корем. Според мен не е натровено, особено от моркови. Температурата им наистина пада когато са болни, но не е индикатор само и единствено за натравяне.
ами тъй като са купени морковите от магазина а всички знаем че ги пръскат и какво ли още не правят на плодовете и зеленчуците много се притеснявам утре пак сме на ветеринар дано се оправи. Аз мога ли да му помогна по някакъв начин ако има газове и в тях е проблема

# 276
  • sofia
  • Мнения: 2 105
Пробвай ако искаш с леки масажни движения, може да го облекчи, ако го боли.
Дано мине бързо, стискаме палци  Hug

# 277
  • Мнения: 637
Пробвай ако искаш с леки масажни движения, може да го облекчи, ако го боли.
Дано мине бързо, стискаме палци  Hug
Благодаря  Hug ще пробвам сега с леки масажи по коремчето много искам да се оправи   Praynig Cry

# 278
  • sofia
  • Мнения: 2 105
Зъбите видяха ли му лекарите на зайко?
Нещо щом дърадионките са ок...как го разбраха, че е отровен - вижте на др лекар
Как е?

# 279
  • Мнения: 637
Зъбите видяха ли му лекарите на зайко?
Нещо щом дърадионките са ок...как го разбраха, че е отровен - вижте на др лекар
Как е?
Да добре са му зъбките. Днес е много по добре скача и бяга имаше разстройство снощи но като казах на ветеринаря ми отвърна че се дължало на лекарството казаха ми добри неща а и видимо е по добре зайчето

# 280
  • sofia
  • Мнения: 2 105
Браво, много се радвам  Hug

# 281
  • Мнения: 107
Поздравления за зайчето!Скорошно оздравяване.

# 282
  • Мнения: 52
Много искам да си купя зайче, от развъдник ли е по добре да го взема или от зоо магазин?

# 283
  • Мнения: X
Здравейте, гледам си зайче от около 5-6 месеца , но от около месец вече лекуваме пододерматит , мажа раничките с риванол паста и мастижет, в клетката е на парцали,  но не минават. Някакви идеи ? Лекарите казаха , че лечението е бавно , но вече доста дълго време е така. Иначе скача, бяга , хапва си добре. Другото което ме притеснява е , че на главичката,  малко над нослето му се появи петанце с оредяла козирка и леко розова коричка. Не съм го водила на лекар , защото много му се събра,в събота беше,  стресира се , жега му е навън и изчаквам малко,  на ще съм благодарна за съвети. Simple Smile Simple Smile

# 284
  • Мнения: 150
Имам въпрос, от 2 седмици съм столичен гражданин вече и в 7 посетени зоомагазина няма насипни гранули на верселе лага за декоративни зайчета, всички ме гледат така сякаш за пръв път чуват. Някъде да ми препоръчате къде има ? Без значение квартала. Ако няма пък, какви да почна да му давам вместо тях? След 2 месеца прави 2 години ако има значение.

Общи условия

Активация на акаунт