Къде в Пловдив? - 62 тема

  • 83 675
  • 751
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 310
Rumya, куфари има е Халите, на малката главна, на самата главна преди дюнерите.


Любезна, трябва да е готово преди 15 и примерно утре или вдруги ден да го харесам и поръчам, защото работя на график и се съобразяван с почивките си.

Звънни в Сара Трейд, дали не могат да ти го направят.

# 691
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
аз питах няколко страници напред, но отново да питам - и аз търся семеен ресторант, който да посещаваме с около 4-5 годишни деца
нещо от типа на гладиатори преди ремонта

Хубав ресторант с добър детски кът е Южен полъх (на полиграфия).
Това ресторанта бившата "Буба Мара" ли е? Не съм родом от тук и някои ориентири още не са ми познати Simple Smile Какво представлява детския кът? Ако е същия - не харесахме детския кът. Да питам и аз - точно нещо от типа на Гладиатори ми трябва, децата в компанията са на възраст 2-3 години, детски кът отделна стая не ни устройва...

# 692
  • Мнения: 4 310
То и в Гладиатори вече не са в една стая, а детския кът е отделен. Има камери и се виждат децата. Има хостеси 1-2.

Буба Мара е, детския кът е на същото място, само че има сравнително ново съоръжение - от тези модули с топките, катерушки и мрежи. Не знам как се казват.

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 137
Куфари има и във Форума в Тракия.

# 694
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Познати скоро са ходили в Гладиатори, детето не иска да стои без майка си в детския кът. Като си познавам щерката - и аз ще трябва да стоя там. То това е проблема при по-малките деца - не винаги са в "настроение" да се забавляват самостоятелно

# 695
  • Мнения: 4 310
Да, но детската зала е отделена със стена и врата към нея и няма визуален контакт между детето и майката, ако тя е на маса. И вече детският кът се заплаща. Майката вижда играта през мониторите.
Не е като преди да е в една зала и маси в същото помещение.

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 360
От къде в Пловдив мога да купа микровълнова втора употреба или с транспортен дефект? Предпочитам магазини,а не обяви от физически лица.
Дано да не ти е късно,наскоро попаднах в такъв магазин на входа на Покрития мост откъм Новотела от дясната страна-преди беше магазин за хранителни стоки мисля.Пълно е с всякакви неща  Peace

# 697
  • Мнения: 5 609
Интересни предложения за електроуреди от Англия има срещу Викиват,на ъгъла. Сравнително ново магазинче,любезни са.

# 698
  • Мнения: X
Куфари сме купували от Метро.

# 699
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
От къде в Пловдив мога да купа микровълнова втора употреба или с транспортен дефект? Предпочитам магазини,а не обяви от физически лица.
Дано да не ти е късно,наскоро попаднах в такъв магазин на входа на Покрития мост откъм Новотела от дясната страна-преди беше магазин за хранителни стоки мисля.Пълно е с всякакви неща  Peace

За този магазин съм чела, че са на някакъв пастор и вътре се продават неща от дарения на запад. Имало е оплаквания по отношение на електроуредите - реално няма как да ги изпълнят гаранцията за тях. Та аз лично не бих рискувала.

# 700
  • Мнения: X
Момичета, знаете ли дали утре ще работи базар "Илиенци"?

# 701
  • Мнения: 1 230
Момичета, знаете ли дали утре ще работи базар "Илиенци"?
Ами те си работят всеки ден от години. Имам спомен само на 1 януари да са почивали  Peace

# 702
  • Мнения: X
Момичета, знаете ли дали утре ще работи базар "Илиенци"?
Ами те си работят всеки ден от години. Имам спомен само на 1 януари да са почивали  Peace
Благодаря

# 703
  • Мнения: 2 011
Някой знае ли, дали стената за катерене в Галерията работи?

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Някой знае ли, дали стената за катерене в Галерията работи?
На 99% работи. Не помня да са почивали, особено в празнични дни.

Общи условия

Активация на акаунт