Съпруги на военнослужещи - 16

  • 47 459
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 402

Добро утро, сладурки! Днес е направо пролет Simple Smile
Малко автотерапия:
"Днес е прекрасен ден,
защото ти си решил да го направиш такъв.
Отвори очи, време е да се забавляваш!
Достатъчно е да се усмихнеш и да повярваш, че усмивката ти е по-силна. Че е всичко, което ти трябва, за да имаш един прекрасен ден...."
При мен е едно и също. Фло, студентът си взема изпитите. Дано и другите да ги мине успешно Praynig. Нещо не ми е добре от вчера, но се надявам да не се разболея сериозно Praynig
vivianka, когато те чета се радвам, че не работя като учител. Много малко хора ценят вече тази професия. Не се тормози излишно. Както е казала Fleure de lune - ще издържиш.
Как са нашите бременелки?
Честито на Димитрова Hug
На всички, които не съм споменала много Hug Hug Hug Hug
Лек и слънчев ден Hug Hug Hug Hug

# 31
  • Мнения: 1 605
Добро утро и от мен,ние днес с малката сме сами,ММ отиде на банкет и ще си дойде утре.Добре че времето е хубаво и ще сме цял ден навън.Хубава събота на всички

# 32
  • Мнения: 1 845
Да се събудиш в събота и да знаеш ,че почивните дни не са два , а девет-много яко (в духа на учениците)...
Освен това слънце и топлина.....

В момента тече реклама на един български филм "11а"-като я пуснат и веднага се сещам за Вивианка и нейните ученици.....

 Весели ваканционни дни на всички ,които са като мен ....

# 33
  • София
  • Мнения: 8 311
Привет военни красавици. newsm51Имаме си празник, нека да валят поздравления!

НИКИ, ДА ВИ Е ЖИВА, ПАЛАВА, ИГРИВА ДЪЩЕРИЧКАТА! ОСИГУРЕТЕ ѝ ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО.

ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, благодаря за уханното кафенце. Пийвам и си правя автотерапията Simple Smile
Денят наистина е прекрасен, защото аз съм решила да го направя такъв-още снощи взехме внучетата... Сутринта още щом отворих очи и забавленията започнаха. Два чифта боси крачета дотичаха в спалнята ни, два чифта ръчички ни прегърнаха и звънна смях...Усмихнах се и аз...Какво по-добро за начало на един ден.

ДИМИТРОВА, значи у вас днес ще е женско царство, забавлявайте се. Simple Smile

ВИВИАНКА, радвам се, че си такава борбена, но и се тревожа за теб, защото виждам колко присърце взимаш проблемите на професията, а това води до безсъние, до изнервяне, до болести... Няма да ти кажа "Зарежи ги", защото и аз съм борец за правда и добро, но ако можеш, събери около себе си съмишленици колеги, на които не им е все едно какво се случва около тях. Тогава може би ще е по-лесна и по-ефективна борбата с калпазаните, а и с колегите, които седят и гледат безучастно и чакат да мине времето до раздялата с 12 клас.

ЛУННО ЦВЕТЕ, как ще прекараш ваканцията? Теб не те мисля, нали живееш в курорт. Всичко си имаш - тишина, спокойствие, сняг, чист въздух. Надморската височина пък те приближава до слънцето sun

Момичета, отивам в КПП-то, че тоя народ трябва да го храня. Всеки даде заявка за  нещо любимо, а баба трябва да се справи. Ще конкурирам менюто на Шератон. Няма да изброявам какво ще правя, заради тричките ни бременелки.

Усмихвайте се милички newsm47

ПП Оооо КАТИВИТА, кой като теб? Наслаждавай се на ваканцията си. За мен няма ваканция-внучета, пациенти, ремонти, сглобяване на мебели, подреждане...Хайде да спра, да не ви изморявам Wink


# 34
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
 Grinning Grinning Grinning
Усмихнахте ме  Hug Hug Hug
 И аз като пуснат рекламата се сещам за мойте хубавци  Laughing Само дето ние сме 11 б. Laughing

Понаспах се и със това хубаво време, сякаш малко се успокоих. Домакинствах, а по-късно ще излезем и на разходка с децата.

Fleure de lune , и аз така си викам. Няма на къде ще издържа. За сметка на това пък като завършат доста ще ми олекне програмата, защото имам много часове с 12 клас.

Дано не съм оплескала много дневника. Каквото и да е в понеделник ще го мисля как да го оправям, защото в петък нервите ми наистина не издържаха.

А сега пожелавам на всички прекрасен слънчев топъл януарски ден на всички.  bouquet bouquet bouquet

Дописвам: Фло, аз съм си такава много стриктна и все държа правия път. От зодията ми е. Когато нещо смятам, че съм объркала дори да не е голяма работа изпадам в луда паника и ужас. Много хора тия неща изобщо няма да си ги сложат на душата. Страхувам се да не съм объркала нещо, притеснявам се да не ме изгонят от работа, да не ме накажат за нещо  Thinking Ей, такива работи. Най-вероято няма де, ама аз съм си такава и все го мисля. Simple Smile

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 6 617
Вивианка, да не си дева? Simple Smile Като те чета - все едно мен описваш hahaha

Ние сме младоженци - вчера едната баба прави самоинициатива, да вземели внучетата за уикенда Whistling...е на такова предложение как да откажеш Joy Натоварихме ги в колата и седнах да разгледам културните мероприятия Simple Smile
Водих мъжО на "11 А" - и на двама ни хареса Simple Smile Наред с бисерите, има и над какво да не накара да се замислиш... Ако това е действителността в училищата...а като се замисля, може и по-зле да е...хора като Вивианка заслужават поклон!!!

И да се оплача...покрай децата, нали са с малка разлика, не ни се беше случвало, да излезем вечер двамата... Не знам, ние ли сме се променили за 5 години, но ми правят ужасно впечатление местните заведения... Вече в няколко, преди години що-годе класни такива, сега е ужас... Мирише на долнопробна кръчма вътре, покривките прогорени от цигари... а уж "заведението е без тютюнев дим"... За персоналът пък изобщо не ми се коментира - все едно си отишъл, не пари да им оставяш, ами с нож да ги заплашваш...
За т.нар. "музика" пък и дума няма да обеля, защото само като се сетя и настръхвам...
Не знам - аз ли бях с прекалено високи очаквания или нещо явно не ми е в ред...

За тази вечер направих предварително проучване на заведенията в квартала, дано пак не остана разочарована, че ще взема да се откажа от излизанията вечер в Тракия Joy

p.s. и още нещо щях да пиша, но шокът ми от снощи взе превес и каквото беше - излетя hahaha

# 36
  • Мнения: 2 170
Добър вечерр..
оо, няколко дни не съм влизала във форума ии докато изчета всичко, което сте споделили.. И нова темичка имаме... веднага се записвам и аз.. приятната компания не бива да се губи.. Simple Smile

Честито за взетите изпити на Димитрова!  Peace
Честит рожден ден малко на патерица и на Албена!  Hug Hug bouquet bouquet
На малкия Тео честити първи стъпчици!  1swing и смело напред.. Simple Smile Simple Smile

Sweet_maniche  сподели от кои заведения си останала разочарована, ако искаш... че и ние скоро не сме излизали, а мисля следващата седмица да измисля нещо.. но се чудех за място Simple Smile

Ох от толкова четене, май забравям за всеки какво съм прочела.. извинявам се :*
 Hug Hug за всички..

А аз да доложа - като казах  доложа и се сетих, че днес разпитвах ММ като е в строй как искат разрешение да доложат Grinning Grinning Иначе при мен няма много нови неща.. работа, вкъщи, знаете как е.. нали беше доста студено и все гледах да се прибирам бързо на топличко.. тези дни е много хубаво времето, днес бях малко на разходка, утре пак мисля малко на покупки да изляза..
Другата седмица ни стават 3 години заедно с моето момче.. и трябва да мисля някакъв малък, но символичен подарък.. ако нещо ви идва на ум, приемам предложения Simple Smile
Доста неща сме си изподарили вече, ама не може без нищо, поне нещо мъничко искам да измисля.. Simple Smile

Та така.. аз съм готова с вечерята и с яденето за утрешния почивен ден.. сега вече е време да помързелувам в събота вечер Simple Smile
Приятна вечер от мен за сега  Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: нд, 31 яну 2016, 00:21 от I miss you

# 37
  • Мнения: 2 402

Добро утро!
Нямам какво да пиша, при мен е едно и също. Починете си и се радвайте на хубавото време Hug Hug Hug

# 38
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
Вивианка, да не си дева? Simple Smile Като те чета - все едно мен описваш hahaha


хахахаха Дева ами.... Crazy

Добро утро! bouquet
Тая вечер сънищата бяха други. Laughing Объркала съм програмата за втория срок и не съм отишла на време за часовете Laughing Laughing Laughing
Иначе вчера много хубаво се разходихме, по тъмно се прибрахме, даже малко намръзнахме. Понаспахме се. Сега още има мъгла, но като гледам май по-късно ще напече, та ще видим на къде ще хващаме.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 6 617
Добро утро Hug

Вивианка, знаех си Joy

Ние след малко отиваме да си вземем зверчетата - уж само ни ядосват, но без тях е много пусто вкъщи Cry
Разбрахме се с майка ми след обедния им сън да ги вземем, но не издържам повече - отиваме да си ги прибираме Heart Eyes

И да питам и вас, понеже много се колебаем...
Сериозно се замисляме да вземем на баткото, www.myki.watch, защото става все по самостоятелен.
Чудим се с баща му - сигурността, която дава часовника в днешното време е огромен плюс, но така неограничаваме ли свободата му?!?
Събирам всякакви мнения - "за" или "против", за да може да вземем информирано решение...
Благодаря на всички, които ще изкажат мнение!

Отивам да се обличам и изчезвам, после по някое време, ако остане такова, ще намина, да ви видя пак Simple Smile

# 40
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
sweet_maniche , каква е тая джаджа? На пръв поглед ми хареса, защото едно има модерен дизайн, детето гледа и часа. Не е нужно да знае, че ограничавате свободата му. Кажете че просто ако се чувства в опасност натиска копчето, вие получавате сигнал и веднага ще му се притечете на помощ.  Иначе си е само часовник, а това че ще го следите маршрута му и т.н. си го запазете за вас. аз определено бих взела такова и ще прочета повече.

# 41
  • Мнения: 1 605
Добър ден и от мен,и аз ги гледах тези часовници и се замислям след една година като тръгне на училище дребната да й взема

# 42
  • София
  • Мнения: 8 311
Добро утро мацки, хайде ставайте, че кафето ще изстине. Какво съм се развикала, като някоя свекърва. Я по-тихо. Wink ЛУННО ЦВЕТЕ и ВИВИАНКА са във ваканция. ДИМИТРОВА си взе изпитите. Бременелките да си поспят, а също така и майките на мъничетата. Ставайте работещи момичета Simple Smile


Започва нов месец, нова седмица.

После ще пиша повече, отивам да правя закуска на Ники. Снощи сина и снахата дойдоха да си приберат чаветата, но той предпочете да остане при нас. Бабино гардже е той.

Хубав, спорен ден, милички! Hug

# 43
  • Мнения: 1 605
Добро утро аз съм станала отдавна,изпратих домашните кой на работа кой на градина и сега пак ще си полегна докато напече навън

# 44
  • Мнения: 874
Добро утро! Ех, че е хубаво да сме във ваканция. Но моите тинейджъри станаха рано - единият е на работа, а дамата на ски. И аз сега съм сама, по-късно имам среща с приятелки. Пълен релакс.
ФЛО, иска ми се да пътувам до столицата, но съм обслужващ персонал в къщи и не знам как да съчетая всичко.
Започнала съм и един гоблен, дано тази година да го довърша. Обичам да бродирам, но този лаптоп ми отнема от времето. Joy
Пожелавам ви слънчев и успешен ден!

Общи условия

Активация на акаунт