Съпруги на военнослужещи - 16

  • 49 033
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 408
Хаха, Дунди, аз редовно съм angry bird  hahaha  hahaha hahaha А когато първото нещо, което направя като ставам в тъмни зори, е да настъпя котката, ставам направо mad bird  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out И тя затова милата вече не смее сутрин да идва при мен, като вляза в хола, а си натиска парцалите на безопасно разстояние  Joy

# 76
  • Мнения: 724
dundi73, sad_woman разсмяхте ме с вашите думи Simple Smile.
За ваденето на сливицата -  докторът ми определи дата 09.02, мисля че при нас все още не грипаво време. Моля стискайте палци за детенцето ми, всичко да мине добре и безпроблемно.

# 77
  • Мнения: 3 060
Стана въпрос за котки и аз веднага се появявам. sad_woman ще ни покажеш ли твоето коте?  Blush
ММ иска да подаряваме едно от нашите котенца, моето любимче, дето през цялата бременност ми спа на корема  Heart Eyes Хем ми е мъчно и не ми се дава, хем виждам как аз нямам време да ги погледна и все още стоят само в една стая, че не сме ги срещали още с бебко. За мое щастие още няма желаещ.
Ние сме добре, топлите дни излизахме в квартала, мен ми беше скучно, защото още никой не познавам и сама обикалям. Сядам на някоя пейка и си чета от телефона. И ми се разхождаше, ама не съм си измислила маршрут, гледам и да се минава лесно с количката - да няма високи бордюри, ама още не съм измислила накъде да е този маршрут. Иначе ми е много готина количката, заглеждат ме  hahaha Мен ли, количката ли, не знам.  Crazy Аз се глася, гримирам се по половин час и така излизам, нищо, че навън си слагам слънчевите очила  hahaha Сестра ми каза, че съм наопаки на другите майки - че повечето са изнервени, недоспали, нямащи време за нищо, камоли пък да се гримират  Thinking
С  passifier вече имаме някакъв режим, сутрин спим до 12  Mr. Green като изключим ставането за хранене, ама вече има и една пауза от 6 часа. Та с две думи - добре сме. Искам да ходим да му купим някои играчки, че вече се заглежда, ама с тези болести как да отидем, страх ме е. И голяма чуденка имам - дали да му купим шезлонг/люлка или активна гимнастика. Искам да го слагам и да си се занимава с играчките докато е буден. Аз се чудя кое от двете ще е по-добре, а една дружка ми вика, че и двете неща ще ми трябват  newsm78 Ще мисля, че сега събота-неделя да купим все пак едно от двете.
Много болни из нашите редици  Tired Скорошно оздравяване!
Онази джаджа, дето sweet maniche я показа, за пръв път я видях. Вече какво ли не измислят.
albena30, ще стискаме палци, как иначе Peace Тук в София знам, че един ден се стои в болницата за тази манипулация. При вас така ли е?
Ей, трябва да изчезвам, че бебко се събуди.
Хубав ден!

# 78
  • Мнения: 1 408
Сети, специално за теб последната снимка на Принцесата, правена вчера:

 Не знам дали се справих. Ще погледна като публикувам и ако не съм успяла, ще пробвам пак. Много хубаво правиш, че се гласиш като излизате. Това, че вече си мама, не те прави по-малко жена, нали така? Пък и това красиво бебе заслужава красива мама, нали така! Сигурна съм, че скоро ще си намериш компания за разходките. Само да се затопли по-трайно времето и да плъзнат майките с колички, ще се надушите  Simple Smile Много готин режим има твоят юнак, браво! Оставя на мама достатъчно време за сън, а това е много, много важно. За люлката или активната гимнастика-ние имахме активна гимнастика и на моя син му беше забавно. В шезлонга вероятно също ще се чувства добре, защото ще го полюлява. Така че което и да изберете, ще му е приятно.
Албенка, стискам палци всичко да е наред с твоето слънчице!
И аз рязко се присъединих към отбора на кихащите и сополивите Cry С такава скорост ме тресна, че докато кихна и вече се чувствах като парцал. Е, вече вземам мерки и се надявам бързо да мине, да не заразя човечето.
Дафиново листче, ти оправяш ли се?
Джули, вече боли по-малко, нали?
Вивианка, ти май нищо не разбра от ваканцията....
Данити, мани ги тези измитите скандинавци, я какви мъже си имаме тук! нашите мъже са си най-красиви, нали така?
Не знам защо, винаги когато имам най-много работа, изведнъж ми се приисква да поседя повечко време тук с вас  Laughing Спирам и скачам в тръстиката.

# 79
  • Мнения: 1 867
Албена, не се притеснявай за операцията ,всичко ще е наред. Ние сме правили на баткото преди близо 13 г.и то през юни когато е доста топло ,ама то това отдавна отпадна при операциите май. Стояхме 5часа в болницата ,самата операция беше 20 минути ,с пълна упойка.  Дадоха ми 5 дни болничен , аз тогава си мислех, че едва ли не 1 месец ще се възстановяваме ,а то 2-3 дни течна храна, без физически натоварвания и за 1 седмица се върна към нормалния ритъм на живот. Ефектът от операцията беше около 1 - 1.5 година и после пак боледуваше до към 3-4клас и тогава вече поразредихме.

 Ваканцията почти свърши и май аз съм по - тъжна от децата. ...

# 80
  • Мнения: 724
Благодаря ви момичета за куража! Ние, ако отидем, защото май и в Плевен ще обявяват грипна епидемия, ще сме там от понеделник до сряда (ако всичко е наред). Понеделник следобед - изследвания, вторник сутрин - манипулацията и сряда - изписване. В частна клиника е и се заплащат допълнително 200 лв. и затова ще стоим толкова време, иначе май е за по-кратко. Моето момиченце не боледува често, проблемът му е, че от уголемената сливица хърка, докато спи, диша шумно и в носа му все има секрети, които не излизат навън, сутрин кашля като пушач, а може и да оглушее. Полагат ми се две седмици болничен, така каза докторът и операцията е с пълна упойка и безкръвна (незнам какво означава).
СетиБети браво на теб и бебчо - да сте живи и здрави и да имате хубав режим, ще излизате повечко. Хората и по теб, и по количката се заглеждат - че сте мн хубави, а и Себастиян, сигурно е сладур голям.
sad_woman скорошно оздравяване!!!
kativita не съжалявай за ваканцията, ще дойде пролетната, е поне за децата Simple Smile.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 383
Здравейте и от мен момичета.Не мога да го разбера това време вчера 18* а днес 2* луда работа,но както и да е.Албенка ще стискаме палци за вторник,но доколкото знам това са рутинни операции и въпреки всичко като майка няма как да си спокойна.Сети Бети най вероятно и двете заглеждат.Относно другите неща-активна гимнастика с баткото нямах,сега имах но не я ползвах и я дадох на друга мама,а шезлонг с баткото го ползвах малко понеже той не седеше никъде,а сега с малката много често го ползвам.Моя е от обикновените,но съм чувала че тези вибриращите били много по удобни.Лека вечер от мен и приятни почивни дни ви пожелавам,че не знам дали ще се добера до компютър. Hug

# 82
  • Мнения: 1 867
Албена, ние даже не хъркахме и спеше със затворена уста ,но доц . Тодоров каза, че е огромна и беше категоричен ,че трябва да се оперира. Тогава (все пак преди  13 г. ) се правеха и с местна упойка ,но в ИСУЛ  , където ние правихме беше с пълна упойка, което е за предпочитане за толкова малко дете. Нашата операция беше с лазер ,доста иновативно за времето си и щадящо за детето. Наистина е кратко като манипулация като имаш предвид 20 минути от вземането от стаята до връщането-това е подготовка , упойка, премахване и ти го връщат полузашеметен. Нямам как да не го мислиш ,но всичко ще мине. Ние ще подкрепяме от форума.

 Къде ти пролетна ваканция, аз чакам  4 почивни дни за националния празник...  Laughing

 Обещават по - топли и слънчеви почивни дни...

# 83
  • Мнения: 1 605
Здравейте и от мен,Албена спокойно всичко ще мине по вода.
Аз денс напук на лошото време пак бях по пътищата-сутринта на консултация,изследвания,после ходих на гости на мама и тати,че са по-близо до поликлиниката и чак сега се прибираме.Ние с дребната пак сме женско царство,ММ ще ни пази и сега по желанието на малкото човече правим пица и гледаме детски.Толкова от мен,хубава вечер на всички

# 84
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
sad_woman,съвсем нищо не разбрах. Laughing
Два дена останаха, чудя се кое по напред да направя.

# 85
  • Мнения: 1 605
Добро утроо,днес малко се поулежахме,ноо събота е-позволено ни е.Пожелавам ви слънчев и топъл уикенд

# 86
  • София
  • Мнения: 8 433
Привет красавици. Обещах и изпълнявам.
В четвъртък заминахме за Костенец. Една баба от КГБ ни беше поканила. Сприятелихме се в темата. Децата си допаднаха още от първа среща. Водим ги заедно на театър, на архитектурно студио, на рождени дни. И мъжете си допаднаха. Абе получи се една добре стикована компания. Отидохме преди обяд,  а там едно слънчице, красота... Колкото и да се противяха домакините, ние си бяхме резервирали хотел, но изкарвахме заедно по цял ден. При тях на обяд и вечеря, те при нас на басейн и джакузи. Ники спа у тях, че не искаха да се разделят с другото момченце. Горката Рада, страдаше, когато не ѝ обръщаха внимание и беше много щастлива, когато я включваха в игрите. Още от четвъртък вечерта започна да вали сняг, ама на такива едри парцали, че хем красиво, хем не ми се мислеше как ще се катерим по стръмните костенски улици. В петък колкото и да беше намусено и студено се поразходихме, проветрихме си дробовете, а децата се отъркаляха здраво в снега. После в басейна с топла минерална вода. Вечерта натоварих децата и другата баба и ги закарах във вилата, да вечеряме, а дядовците останаха в хотела да ме чакат и да ги взема и тях с колата на втори тур. Да ама не. Стигнах до вилата, стоварих " пасажерите" и когато да тръгна за дядовците, колата така забоксува, че на никъде. На вън тъмно като в рог, студено, а на около няма жива душа. Подлагах съчки, пръчки, поотдалечих се от едно дере, на където беше тръгнала колата, но до там. Дойдоха дядовците пеша, побутнаха ме, свалих колата до централното шосе, а там вече беше почистено. Опънаха ми се само някакви си 200 метра. Емоции и шофьорски неволи Simple SmileДнес още от сутринта така здраво печеше, че от снощната ми пързалка не беше останала и следа. След обяд се прибрахме отпочинали, ободрени, доволни, както ми пожела ДЖУЛИ.
В блока гледам оживление цари. Браво момичета, поддържали сте огъня!
И аз така ще кажа: Болничките да оздравяват. Поставям срок. До понеделник Wink
Във вторник мислено ще сме с Албенка и нейното мъниче. Както казват руснаците, ни пуха, ни пера, к чорту...
СЕТИ_БЕТИ, само така. На кои години съм, но дори до магазина да отивам, пак се гримирам. Гримирам се и съботнонеделно, за гаджето, за внучетата. Нали на всеки му е приятно да има по-добра гледка срещу себе си. Гласете се момичета, сега ви е времето, а после, също се гласете...Simple Smile От вибриращият шезлонг дъщеря ми беше много доволна. Имахме и активната гимнастика и там добре се забавляваха. Какви ли не чудесии има сега. А бънджи гащите? Все пак купувайте с мярка. Simple Smile
САД_УОМАН, скачаш в тръстиката, а? Разсмиваш ме. Simple Smile
Момичета, ДУНДИ приятно ме изненада като ме запозна с дъщеричката си. Дзверът, както тя я нарича е хем умница, хем хубавица. Чудесно дете! Много съм впечатлена от приказките и държанието ѝ. Да ти е жива и здрава, Дунди!
КАТИВИТА, недей да плачеш за отлитащата ваканция, ей го де е 3. март. Момичета и на тази наша дружка момчетата са много хубави. Красиви, умни и добри деца има в блок ни. От сърце им се радвам Hug
ДИМИТРОВА, избрали ли сте име на вашата рожбичка?
ВИВИАНКА, как да не те споменавам? Имаш нужда от морална подкрепа. Усещам колко ти е трудно, но някак си ми се струва, че ще издържиш на напрежението от 320 V. И аз ще кажа: Не отстъпвай, миличка!
ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, ще изпълниш ли поръката на шефа? В понеделник на работа hahaha Joy
Момичета, още много бих си говорила с вас, но гаджето и внучетата отдавна спят, та и аз ще скачам в леглото. Утре ще имам бригада по сглобяване на мебелите в детската стая, та ще трябва да готвя за помагачите-снахата, сина и техен приятел. Изненадвам се сама на себе си, как издържах толкова време у дома всичко да е на вили и могили. Все едно, че живеем в склад. Едва се промъквам до леглото си. Един съсед в предишният ни военен блок казваше: Това, което ти направят собствените ти деца, не може да ти го направи и най-големият ти враг. Прав е бил полк. Дечев Simple Smile
Гушкам ви една по една. Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Лека нощ!

# 87
  • Мнения: 2 419

Добро утро!
Фло, разбира се, че съм на работа Wink. Аз съм изпълнителна. Нищо, че пия антибиотик все още. Така увлекателно разказваш за вашите приключения. Усмихна ми деня Hug
Бени, не се притеснявай. Всичко ще е наред Praynig.
Лек и усмихнат ден на всички Hug Hug Hug Hug

# 88
  • Мнения: 1 605
Добро утро,Фло така хубаво си го разказала,че благородно ви завидях за почивката.Измислихме две имена и още се чудим,аз искам едното ,а тати и кака другото и май ще се наложи да отстъпя-те са мнозинство

# 89
  • София
  • Мнения: 8 433
Добър ден, сладурани.
ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, макар и полу здрава пак си се погрижила за кафенцето. Hug Не бъди толкова изпълнителна и не отивай на работа, преди да си оздравяла. Аз така командвам: Свободно! Wink
ДИМИТРОВА, ти ще се пънеш да изведеш на бял свят малечка, твое ще е решението за името.
Гушкам ви, че колко работа ме чака... После пак Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт