Бурята приключи,започват Междузвездни войни-Уилям Леви,Химена Наварете-тема45

  • 46 368
  • 516
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 069
Здравейте!

Ако е успокоително за протокола аз специално  не съм имала време нито за турски нито за латино сериали Тони ,почти за нищо ,най-малко пък за мустакати субекти  hahaha как ти идват на акъла въобще hahaha ,но така се завъртяха нещата че краят му се не видя дори в тук България,но след снощи вече съм онлайн

Би ми се искало с нещо положително да се включа,но уви ..няма да стане Mr. Green Mr. Green

Ели си е публикувала снимка от ниагарските водопади...канада зимните празници около изпращането на 2014 посрещането на 2015,тогава само снимки на децата от Торонто излизаха и накрая поотделно от вашингтон сащ...защо ли  Mr. Green Mr. Green

"Всяко момиче(забележете момиче hahaha тя явно още е момиче hahaha) заслужава някой който я кара да се смее" Замръзналите Ниагараски водопади 2014


а точно малко преди това беше ...нали не върви някак Mr. Green Mr. Green освен ако не е мюсюлмнин които могат да имат до четири жени едновременно Mr. Green Mr. Green..а тя химе  милататук  така се е зарадвала че са на една снимка Crossing Arms


Аз разбирам от сега снимки да си пускат но това,господин леви във съвсем отвратителна светлина блясва,а уж не можеше повече Mr. Green Mr. Green

Много ми се ще да си мисля,че химе е била наясно със ситуацията  Mr. Green Mr. Green и не го е разбрала две години по-късно Mr. Green Mr. Green случаи всякакви разбира се,но това си е повече от жестока гавра,това не е като да забършеш някоя мацка в бара,да не кажеш че обвързан и да не се обадиш повече hahaha

обаче имайки предвид как от голямата любов отведнъж го отсвири Mr. Green Mr. Green възможно е и така да го е разбрала уви...ама неее много е гадно Mr. Green Mr. Green как е нямало някой по съвестен от тези да го светне това момиче да какво е попаднала ooooh! обаче така пристигането на зетя е по-обяснимо,та това е голяма травма,всяка на нейно мяст още предпочете някой доста по грозен,за сигурност Mr. Green Mr. Green

Да кажеш че уилям сега се чувства зле и нарочно се показва така с елизабет,добре но в края на поминалата година  Mr. Green Mr. Green не е имал такъв повод, като че ли Mr. Green Mr. Green...такъв добър човек ,такава добра душа е той Mr. Green Mr. Green ,че да ти стане едно мило,направо да хванеш и да го риташ от сутрин до вечер всеки ден и пак ще е малко Crossing Arms но съм цивилизован човек,не му го пожелавам hahaha все пак ако му се случи няма да е за лошо,може би ако се забърка с мафията ,в тези съмнителни компании нищо чудно Mr. Green Mr. Green къде беше капитан фабре едно време... Whistling Whistling hahaha

ако стигнем до това защо въобще се публикува това от елизабет,няма смисъл от коментар май .... hahaha hahaha

иначе химе снощи май пак е била на любовна вълна,слава богу без да показва този път Stop Grinning
Ximena Navarrete ‏@ximenaNR 14h14 hours ago

Buenas noches !!!!! 😍😘😜💓😬😝

# 31
  • Мнения: 8 533
пак да побутнем мексиканското hahaha



и сега кой е отишъл в маями  hahaha hahaha химе много се ентусиазира като я водят в маями ,що ли hahaha hahaha видеото на снапчат може да се види тук само скрийншотове мога да слагам
тия хора от стадиона в кръчмите от кръчмите на плажа от плажа на ските...от ските на сватба...   newsm12 ей не е е лошо..дай боже всекиму,какво да кажеш hahaha


Емс ти още на това ли остана hahahaами сравни им снимките..едното е забавление с колеги и колежки другото с жената,колко пъти човека си каза че са само колеги,какво ли не шикалкавене и така  а и кака и даваше подсказки постоянно hahaha...значи бавноразвиваща да си..за толкова време все ще се усетиш че ти мажат филиите и те пускат да си играеш в пясъка hahaha hahaha това трябва за да го е разбрала последна да е или неизмерно глупава или уилям да е някакъв зъл гений на мисълта от филмите  hahaha то момчето какво е виновно..чиято нива са му позволявали да обработва ,там е обработвал,а нали в селскостопанската сфера се знае колкото повече ниви имаш да обработваш,толкова по-голяма и ще ти е реколтата hahaha hahaha а както се казва като ти дават взимай,като ти искат бягай hahaha

знаела е със сигурност че е втора цигулка или трябва да кажа мексиканската цигулка  hahaha на нещо се е надявала да се промени, ама видяла че няма да го бъде и дотам вече при зетко hahaha ...уилямко може да е заспал и да не си знае интересите,но чак толкова едва ли  hahaha

тази снимка не е нищо ново всъщност hahaha само още един пирон в ковчега на химе Mr. Green Mr. Green но  и кака е куражлийка hahaha

пък и какви ли не трагедии има по света всеки ден умират хора,остават без домове ,тая интерсчийка с нейния милиардер ли да се съжалява,света и да свърши тези още ще са пред камината гушнати в компанията на свекъра и свекървата hahaha спокойно,съжалявайте по-нуждаещите се,несериозно е hahaha

# 32
  • Мнения: 8 533
ей дайте знак на живот някакав,плаша се Mr. Green Mr. Green чак пък толкова ли нямате време

но аз отново ще проявя добродушие и ще  наваксам с новините поне

още сме в маями Mr. Green хубав град Mr. Green и много любов

















много сърцата Mr. Green



вече трета седмица в това маями,страшни ваканции newsm12 що ли пък и да работим hahaha правилно


# 33
  • Мнения: 5 069
хайде и аз да се разпиша,никакъв ентусиазъм няма, но е и разбираемо няма как човек да се ентусиазира с такива гледки Grinning Grinning но каквото такова сега Mr. Green Mr. Green надявам се отсъствията тук да са по хубави поводи,а не по лоши поне Wink

и така...купидон се е развихрил...уилям напредва,вече самичък даже качва снимките със благоверната рожденничка и прекрасна майка на децата Grinning Grinning






тук не е по-розово Grinning Grinning

химе добре


обаче това със жълтите шорти ,то е сексапил за чудо и приказ Mr. Green Mr. Green да не се проявявам като расист,но много прилича на шимпанзе,но химе държи да се изфука  с него и да ни го навира,а и щом аз съм го видяла Mr. Green не трябва да съм единствената hahaha Naughty Naughty

# 34
  • Мнения: 2 690
Здравейте, Peace
толкова отдавна не съм влизала и си мислех, че няма да мога да ви изчета, а то уви вие също не сте в кондиция за писане.... Mr. Green
е все пак да споделя, за причината при мен е, че пътувах малко и всичко е наред Peace
а по нашата тема интересни и изненадващи ситуации не се очертават, за които си струва да се коментира....според мен и двамата збъркаха с избора си на партньори с които да продължат живота си, защото станаха предвидими, тревиални и безинтересни....поне за мен Naughty
иначе при вас ако има нещо интересно споделете и дано се засечем, ще ми е приятно да ви чета...откровенно казано, ми липсвате...като единственото приятно място във виртуалното пространство....съжалявам, но пак пиша в малките часове...по навик hahaha

# 35
  • Мнения: 8 533
пак посред нощите но нямам избор

Ее хубаво е да е знаем че всички са добре поне,как ви се и пътува, аз съм станал  голям параноик,напоследък с тези атаки избягвам всякакви пътувания ,даже и за тези по работа си намирам заместници,но нали казват че жените са с по-желязна психика ,няма лошо,нека hahaha

Като ви се разпише аз съм на линия но в по-късните часове,че иначе е пълна лудница въобще не стигам до интернет Mr. Green ,децата колкото повече растат,толкова повече не слушат и докато не ги приспим ,мир и покой няма Mr. Green

сега пак малко да наваксаме,че се трупа,ей ама такава любов никъде няма...и химе сигурно си мисли че е много убедителна...то за смях ли е,за плач ли,може да се поспори,хайде уилям сглупил навремето с кака,вързал е синджира покрай децата и няма мърдане,но химе е напълно свободна да избере нещо подходящо за нея..психиката на такива мадами е друга ..няма да излязат с мъж с подобна визия без пари ако ще турско да стане Naughty имам предвид ,ако той е с нормални доходи и му се налага да работи за да живее добре,даже не казвам беден,какво остава за такава голяяяма любов,неубедителна ми е, и този че след уилям hahaha...парата прави играта  hahaha hahaha

Ако този поглед го вкарва и в спалнята,не знам,химе...няма как да не търси помощ  hahaha hahaha
и не го закопча пък това последно копче ей,за сексапил сигурно hahaha


иначе тя както винаги изглежда топ,както е модерно сега да се казва,евъргрийн




това не ми се щеше да го слагам,че е от победата на реал над барса Mr. Green Mr. Green но ако се опитам да съм безпристрастен....и как се хили мазно във въшливите си парцаливи фланелки...да изключително съм безпристрастен,но толкова си мога иначе можеше и повече Mr. Green Mr. Green ами така де вкус за мъже няма,вкус за футбол няма,ай сиктир както казват във вашите любими турски сериали  hahaha но нали имаме лукс  вила на брега на маями,реал форевър hahaha


иначе снима реклама пак,нещо за образованието много е примерна,нищо любовно,никакви мъже,само образование,само така бейби Grinning Naughty







а уилям  в кметството с шапката,маниери десет точки,личи си че не е по тези институции hahaha hahaha а и е заслабнал,кака може да го държи гладен,ако го е хванала в грях пак,което ме подсеща че преди няколко дни мернах едно клипче от колежката ми и моя пряка конкуренция hahaha Мони гледачката hahaha..та тя предсказа,че през октомври месец,на кака пак ще и се появят бели коси заради друга жена hahaha но как изчисли че ще е октомври,идея нямам Mr. Green Mr. Green





# 36
  • Мнения: 2 690
Здравейте, Peace
хубаво е,че се появявате и то с актоална информация...за което, Тони ти благодаря. Peace..
и да ви споделя, пътуването ми беше по нашите зимни курорти на състезания с малката...големи емоции имаше hahaha....децата, особенно малките са много надъхани и много забавни...слава Богу минахме без контузии и травми, а утре е закриването на ски сезона на Витоша....
така че и аз не съм ентусиазирана да пътувам сега на далечни дестинации, но у нас може Peace...
и сега по темата...съгласна съм че ако не беше богаташки син,едва ли Химена би демонстрирала тези любовни излияния Mr. Green...но поне сега не я оплюват...или иска да покаже как трябва да бъде в една връзка hahaha....но мен не ме впечатлява, защото не харесвам партньора и Naughty....
а Уилям се опитва да изглежда стабилен и сериозен, но няка не му отива...не е за него....няма осанка на сериозен политик или бизнесмен....а и след многобройните си любовни авантюри, някак си ми е смешно като го гледам hahaha...не знам
е пак късно се включвам, но разбрах че нямате против...и при мен е по спокойно сега

# 37
  • Мнения: 5 069
виж ти поразбудило се тук hahaha знаех си че надеждата умира последна, при мен е малко напечено,но за тука незнайно как намирам време попринцип

но първоначално да вляза ме подтикна тази идилия,любопитно ми беше дали сте я видели,но вие на други неща сте обърнали внимание,но не е ли голям майтап hahaha hahaha

о аз на това много се смях...значи каквото правят химена и хуанито,уилям копи и пейст,ако първите вземат да се оженят,това дали ще значи че и уилям ще мине под венчило hahaha hahaha

как пък всички изведнъж станаха от прикрити и тактични тоолкова  романтични hahaha hahahaне разбрах



иначе химе все по старо му...тя изглежда доволна от това що е с нея,щом се задоволява само с толкова,нейна работа,а и изглежда добре,но определено не знае как да се възползва от начина по който изглежда Naughty не всичко е пари...а по майката Земя има такива деликатеси  hahaha а тя се спряла на най обикновен салам Mr. Green Mr. Green и наистина сравнението е хранително Naughty никакви други глупости не си мисля Naughty Mr. Green Тони към теб предпреждението е по сериозно hahaha просто такова сравнение ми дойде...а после се усетих как може да се възприеме,но за друго не се сетих и няма да го трия Mr. Green Mr. Green




# 38
  • Мнения: 8 533
като има хранителни теми,много бързо се заинтересувам,всеки обича деликатеси,къде мъжки ,къде женски,но не всеки има даните да си го позволи,химе решила да го кара на подавки..ето нищо неприлично не казвам Stop послушен съм Mr. Green Mr. Green  100% цивилизован Mr. Green

Много се набива на очи...постоянно,никой нормален човек,най-малко известен, не си разпростира така личните преживявания пред хората..случи се 3-4  пъти,или по някакъвпо сериозен повод,ама това е постоянно,само където не са се снимали от най-горещата точка на дома, не е хубаво толкова,за да не ви урочасат лоши очи,пък и излиза все едно има да доказва нещо,ако трябва да се изразявам и по одухотворено Mr. Green Mr. Green,когато има чувства,хората си ги изжививят по-скромно и дискретно,не се опитват да се наврат в очите на всички Crossing Arms Crossing Arms вкамених се да чакам да започне да снима Crossing Arms така и няка да го дочакаме...само с тоя пульо...

ето нещо от самостоятелните редки


иначе филма на уилям с винс вон излиза скоро...но за българските кина не знам
аи доколкото разбрах сега ще снима нов филм в куба,той с филмите е напред

уилко как се е прежалил hahaha hahaha и той да става за мезе,той имаше малко акъл за дискретност и той се хвана на любовното хоро накрая hahaha,иначе кака само това чака да го награби пред камерите

Много вече стават приликите с мама,кубинската карма няма да подмине май,това ботокса е плашещо нещо, с какъв акъл са озаконили тези манипулации не знам Mr. Green Mr. Green девата от къде беше забравих да дава сили на уилям и да му замъглява погледа hahaha

# 39
  • Мнения: 2 690
Здравейте, Peace
Еми това което качи с Уилям и за мене е гротескно hahaha....но ми направи впечатление, че си е хванал ръцете, а не жената която го е прегърнала Thinking....а и ми се струва (от предишните снимки),че доволно е почерпен hahaha...
колкото до Химена, хареса ми сравнението с деликатесите hahaha...и тука не е и обикновен салам, а" кучешка радост"....сега се замислям, колко е била отчаяна и разочарована за да се примири с подобен тип Mr. Green....при такава визия и до такава жена и парите не са убедителен фактор...поне аз така мисля

# 40
  • Мнения: 5 069
Тони първо съм ти изключително благодарна че запази благоприличие,малко се притесних накъде може да тръгне хранително вкусовата тема,но слава богу.. ти си се цивилизовал през това време hahaha

Жули ,хуанчо в никакъв случей не е толкова зле..за  за далеч по-малки финансови възможности...с какви ли не стари мераклии се хващат токова мадами,приемлив вариант е,но за нейната визия, знам ли...аз щях да правя турове из Бразилия,Швейцария и България разбира се hahaha hahaha ее в преносен смисъл,но и реално погледнато не толкова далече от прекия hahaha hahaha отплеснах се малко,но жалко е за нея само,инаме можеше да е някой дядо паралия нали...представете си с такъв такива снимки любовни Mr. Green Mr. Green

инаме уилям интересно си е стиснал ръцете...не ги е плъзнал палаво надолу,те две ръце няма да му стигнат да го обхване този обект...то е необхватно hahaha hahaha но при латинотата нали това е модерно..и техните мъже това харесват

# 41
  • Мнения: 8 533
че аз изключително ерудиран човек,защо си се изплашила Емс hahaha hahaha нееее,само не съм загрял още hahaha но пък и това ако трябва да го продължим щеше да стане много хард,а няма да ни отива...ако бяхте мъже можеше,но така  Mr. Green имам си граници някакви все пак hahaha

и попринцип щях да ти направя забележка,за тези така разхайтени твои желания..но като спомена и България и омекнах,затова само така давай бейби hahaha hahaha

да бе само това остана с някой дядо паралия и уилям се жени за трансесксуалната майка на децата си... и перфектния завършек на "ураган в бурята" hahaha

eто ви,красота


ако не е с онзи..ще е с някого...как да го кажа...противоположно ориентиран Mr. Green Mr. Green


Жули тя хич не изглежда отчаяна...явно наистина токова и трябва,но пък и много показно фалшивее...раздвоен съм кое е вече,все пак аз съм и с ниско IQ

# 42
  • Мнения: 5 069
ee аз не съм казала,че тръгвам на светско...не ми отива на статуса,няма как Mr. Green Mr. Green но с нейния статус на свободна още,с финансови възможности без заетост и външен вид,стой и гледай Whistling Whistling hahaha иначе точно сега съм далече вече...за съжаление hahaha но тя си погубва потенциала

имаме си и снимки за лека нощ,чудно добре че не ми влияят hahaha hahaha

за да не е всичко отрицателно..ще ви пуснааа малко от гоподин  швейцария...той сега е в египет,още нещо общо между нас и аз  винаги съм искала да отида точно в  египет hahaha hahaha има специална връзка между нас ,усещам я Thinking Thinking

Скрит текст:



сега лека нощ,че не знам кой как е,но аз след 5 часа трябва да ставам Mr. Green

# 43
  • Мнения: 8 533
то и между мен и химена има много специална връзка hahaha hahaha ама само аз ще да я усещам май hahaha hahaha като гледам с какъв лумпен изневерява на нашата специална връзка... smile3516 не ме оценява Mr. Green Mr. Greenобаче ще съжалява,ще рони крокодилски сълзи накрая като я напусна Naughty....но такъв е живота..все драми..драми...много мъкаа по тоя свят

лека да е..аа аз съм от по късничко слава богу,предимството на шефа hahaha

# 44
  • Мнения: 2 690
Еми, не те съветвам сега за Египед....аз съм ходила там преди време и освен оазисчетата около скъпарските хотели, останалото е мизерия до шия....сега не знам, може и да се е променило.....но не бих отишла там отново...
и за Химена, я по добре да не говоря,че се изнервям Mr. Green Mr. Green....Тони, откажи се конкуренцията ти е под нивото ти....приятелски съвет hahaha hahaha
Лека!

Общи условия

Активация на акаунт