Кои памперси не пропускат???

  • 5 125
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 042
"Pampers"! Аз съм доволна. newsm10

  Peace Аз също, такива ползвам още от раждането на малкия!

# 16
  • Мнения: 1 041
През деня ползваме "Памперс", а през нощта и за следобедния сън - "Либеро". Има голяма разлика между двете марки - първите са по-изрязани и по-тънки, с по-малко пълнеж.
Ако купуваш "Либеро" обаче, внимавай да не ти пробутат турски! Качеството им е отвратително! Аз предимно ги купувам от "Била".

# 17
  • Мнения: 161
Малкия е с памперс от както се е родил.Не са ми пропускали.
Колко често ги сменяш?

# 18
  • Мнения: 948
От началото на раждането до около месец бяхме на "Памперс", но взеха да пропускат и всяка сутрин малкия се събуждаше мокър.Минахме на "Либеро " и от тогава не сме имали проблеми. Peace

# 19
  • Мнения: 8 917
До преди 2 пакета Mr. Green бухме на Памперс и съм много доволна. Последните 2 пъти взехме Дайпърс и също не са лоши Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 551
И аз ползвам Памперс и до сега не сме имали оплакване.

# 21
# 22
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Само първият месец-Памперс, а досега само Либеро.Това за размера е вярно, трябва да е подходящ.
От скоро (по препоръка на една мама от форума) вземам Мамиа, доволна съм.Ползвала съм и много неизвестни за мен марки, купувани не от БГ, но качеството е коренно различно, за съжаление, а като цена, обърнато в БГ лв е по-евтино и  от най-евтините тук.

# 23
  • Мнения: 8 769
Pampers. Синът ми е около 8.5 кг. Ползваме размер 4. Подмокря се ако пелената не сменена навреме или не е сложена правилно.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Благодаря ви момичета !  Hug
Днес пратих мъжа ми да вземе на бройка - дали му "Либеро", но размер  - 4-9 кг. Тази вечер ще пробвам. Ако и това не стане, връщам се на Памперс - 4-ка.
Иначе незнам какви Либеро продават тук - турски или не. Във Варна няма Била

# 25
  • Мнения: 8 769
Е, има други, не по-малко добре заредени. Wink

# 26
  • Мнения: 1 382
Памперс никога не са ми пропускали,ами просто от самия наклон на бебето излиза от тук-там,нямат ластиче на кръста отзад,но пак тях си ползвам  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 949
Аз също съм пробвала какво ли не и се спрях на Либеро.

# 28
  • Мнения: 1 873
Либеро  Peace

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ние сме с Памперс. Аз си мисля, че е възможно просто памперсите вече да са ви станали малки.  Не знам, поне при нас е така. Уж е със съответните килограми, а когато се приближи към горната граница започват да пропускат и минаваме на по-голям размер.

Общи условия

Активация на акаунт