Кои памперси не пропускат???

  • 5 124
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 645
Либеро Peace
Само те не са ми пропускали до сега Peace

# 31
  • Мнения: 559
Ние сме 8кг и ползваме либеро 7-14кг и съм много доволна

# 32
  • Мнения: 992
 Ние сме на памперс от както се е родила и проблеми няма не са пропускали. Пробваи да ги затваряш ниско долу под пъпчето и по стегнато но не да му убива  Peace

# 33
  • Мнения: 337
Случва се понякога да пропускат но това не означава че не са качествени. Ние ползваме Памперс и сме 7,100 кг. ползваме от 4-9кг.  За да не ти се мокри бебо докато спи, винаги натискай пениса му надолу да сочи, иначе все ще сте си мокри каквито и памперси да му сложиш Peace

# 34
  • Мнения: 2 271
"Pampers"! Аз съм доволна. newsm10
И аз съм доволна от тях.Пропускали са само 2 пъти и то по моя вина-залепила съм лепенката по-нагоре.Когато е залепена ниско,крачето плътно се обхваща и няма да пропусне!!!

# 35
  • Мнения: 8 505
И аз съм фен на Либеро.

# 36
  • Мнения: 1 022
Пак Молфикс, но от 7-18 кг, и Дани е на тях и съм доволна много

# 37
  • Мнения: 607
Аз ползвам Памперс и съм доволна.

# 38
  • Мнения: 2 768
За сън винаги взимам един, че дори и два размера по-големи памперси.

# 39
  • Мнения: 282
Pampers newsm32-много съм доволна.Не ми се е случвало досега да пропуснат. Peace

# 40
  • Мнения: 252
Аз ползвам маммия и досега не са ми пропуснали,много съм доволна от тях. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 2 381
Ползваме Pampers, oбаче има и кофти партиди #Cussing outОт последния пакет бебка се събуди 7 пъти мокра ooooh!Броя ги вече, защото 4 от тези 7 бяха последователни. CloseПолзвали сме Молфикс, Либери, Хъджис и май пак ще ги ползваме Wink

# 42
  • Варна
  • Мнения: 176
Темата ми напомня на един друг въпрос: "Кои пантофи не могат да си събуват бебетата?"
Ами всичките могат да си ги събуят ако имат желание   Joy Joy
За памперсите - аз ползвах предимно Pampers, но и те пропускат от време на време. След като изчетох няколко подобни теми видях, че най-препоръчваните са Libero. Е, пробвах ги и тях - пак пропускат. Звярът пие огромни количества сок и вода, та няма такова нещо дето да му издържи цяла вечер. Обикновено го сменям ако се разбудя по някое време 4-5 часа сутринта, за да можем да си поспим сухи поне до 8:00.
А иначе размерът определено има значение. Ако са малки пропускат по-често.
Успех с избора  Peace

# 43
  • Мнения: 388
Ние ползваме Памперс,от както се е родила и въпреки огромните количества вода,които изпива ежедневно,досега не са ми пропускали.Знам,че има фалшива партида,която е адски некачествена,но досега не съм попадала на нея,купувам памперсите от Метро и няма проблем.

Последна редакция: пн, 10 апр 2006, 13:50 от walentin

# 44
  • Мнения: 64
Ползвам Молфикс и съм доволна от тях.

Общи условия

Активация на акаунт