Кои памперси не пропускат???

  • 5 120
  • 63
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Мили мами, отдавна исках да ви попитам, но все си мислех, че ще уцелим марката.
Повече от 1 месец вече, всяка сутрин Мартин се намокря и се налага да го събличам голичък, за да го преоблеча. Използваме памперси "Молфикс" 4-9 кг. Преди бяхме на такива "Памперс", ни и те 1-2 пъти пропуснаха.
Пробвах "Хъджис", "Лили бейби" от този размер, сега през нощта слагам "Мамия" 7-? кг. не помага. Не е мокър единствено, ако още не се е изпишал сутрешно. Мокри се отстрани,дори да лежи по гръб, отгоре на всичко сега започна да го прави и през деня. Казват ми, че не стягам достатъчно, но за мисля, че го правя. Какво мислите?
Препоръчайте ми марка и размер МОЛЯ!!!! Около 7 кг сме

# 1
  • Мнения: 120
"Pampers"! Аз съм доволна. newsm10

# 2
  • Мнения: 44
аз бях на памперс но и при мен пропуснаха.после купи 'ълиберо''и засега съм доволна.на 4-та сме.

Последна редакция: сб, 08 апр 2006, 18:08 от Аурелия

# 3
  • Мнения: 9 903
За 7килограмово бебе използвай например Памперс 4. Тези от 4-9 кг може да са ви малки. Може да си уцелила некачествени партиди...случва се с всички марки, както става ясно от многото оплаквания на мами Simple Smile
Много рядко ми се случва да пропусне памперс, гледай лепките отпред да са достатъчно приближени една към друга, а краищата на памперса да не са прегънати....сори, че така го пиша, ама понякога се случва да не догледа човек. Simple Smile

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ползвам Хъджис и съм доволна.Е случвало се е един-два пъти да пропуснат.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 271
Памперсите пропускат, когато са малки. Не се води по написаните размери, а по детето си.
Щом му пропускат, вземи следващия размер. Важно е също ластиците около крачетата да са плътно, но да не му правят червени ивички.
Аз ползвам на Памперс, от както се е родил. Когато започнат да пропускат, тогава вземам по-големия номер и готово.

# 6
  • Мнения: 1 448
Памперс!  Peace

# 7
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Либеро Peace

# 8
  • Мнения: 3 698
сухите  newsm47
П.П. Аз купувам Либеро, доволна съм !

# 9
  • Мнения: 135
либеро.

# 10
  • Мнения: 1 489
"Pampers"! Аз съм доволна. newsm10
И аз.

# 11
  • Мнения: 1 059
Аз бях на памперс до скоро и бях много доволна. Незнам дали и вие сте забелязали или на мен така ми се струва ама май памперса са по малки от другите памперси. Имам впредвид че между Номер 4 на памперс и номер4 на друга марка има разлика. Памперса е по малък. Немога да си спомня с точност но мисля че за тази килограми вече ползвахме номер 5 на памперс

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
И със двете деца ползвах и ползвам само на Памперес ,както са ти казали и другите мами смени размера  и всичко ще е наред,аз опитах и с други марки по нхяколко бройки,но дори ако не пропуснеха то дупето на детето беше мокро,така че не бях доволна и пак си минах на пелените на Памперс.
Мисля че вашия размер при памперс трябва да е 7-18кг сега 4 или 4+

# 13
  • Мнения: 70
Откакто използвам Памперс никога не са пропуснали! Преди бяхме на Молфих и честичко се преобличахме!

Последна редакция: сб, 08 апр 2006, 18:09 от Аурелия

# 14
  • Мнения: 2 237

 "Либеро " - откато минахме на тях се родих ! newsm10

# 15
  • Мнения: 3 042
"Pampers"! Аз съм доволна. newsm10

  Peace Аз също, такива ползвам още от раждането на малкия!

# 16
  • Мнения: 1 041
През деня ползваме "Памперс", а през нощта и за следобедния сън - "Либеро". Има голяма разлика между двете марки - първите са по-изрязани и по-тънки, с по-малко пълнеж.
Ако купуваш "Либеро" обаче, внимавай да не ти пробутат турски! Качеството им е отвратително! Аз предимно ги купувам от "Била".

# 17
  • Мнения: 161
Малкия е с памперс от както се е родил.Не са ми пропускали.
Колко често ги сменяш?

# 18
  • Мнения: 948
От началото на раждането до около месец бяхме на "Памперс", но взеха да пропускат и всяка сутрин малкия се събуждаше мокър.Минахме на "Либеро " и от тогава не сме имали проблеми. Peace

# 19
  • Мнения: 8 917
До преди 2 пакета Mr. Green бухме на Памперс и съм много доволна. Последните 2 пъти взехме Дайпърс и също не са лоши Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 551
И аз ползвам Памперс и до сега не сме имали оплакване.

# 21
# 22
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Само първият месец-Памперс, а досега само Либеро.Това за размера е вярно, трябва да е подходящ.
От скоро (по препоръка на една мама от форума) вземам Мамиа, доволна съм.Ползвала съм и много неизвестни за мен марки, купувани не от БГ, но качеството е коренно различно, за съжаление, а като цена, обърнато в БГ лв е по-евтино и  от най-евтините тук.

# 23
  • Мнения: 8 769
Pampers. Синът ми е около 8.5 кг. Ползваме размер 4. Подмокря се ако пелената не сменена навреме или не е сложена правилно.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Благодаря ви момичета !  Hug
Днес пратих мъжа ми да вземе на бройка - дали му "Либеро", но размер  - 4-9 кг. Тази вечер ще пробвам. Ако и това не стане, връщам се на Памперс - 4-ка.
Иначе незнам какви Либеро продават тук - турски или не. Във Варна няма Била

# 25
  • Мнения: 8 769
Е, има други, не по-малко добре заредени. Wink

# 26
  • Мнения: 1 382
Памперс никога не са ми пропускали,ами просто от самия наклон на бебето излиза от тук-там,нямат ластиче на кръста отзад,но пак тях си ползвам  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 949
Аз също съм пробвала какво ли не и се спрях на Либеро.

# 28
  • Мнения: 1 873
Либеро  Peace

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ние сме с Памперс. Аз си мисля, че е възможно просто памперсите вече да са ви станали малки.  Не знам, поне при нас е така. Уж е със съответните килограми, а когато се приближи към горната граница започват да пропускат и минаваме на по-голям размер.

# 30
  • Мнения: 1 645
Либеро Peace
Само те не са ми пропускали до сега Peace

# 31
  • Мнения: 559
Ние сме 8кг и ползваме либеро 7-14кг и съм много доволна

# 32
  • Мнения: 992
 Ние сме на памперс от както се е родила и проблеми няма не са пропускали. Пробваи да ги затваряш ниско долу под пъпчето и по стегнато но не да му убива  Peace

# 33
  • Мнения: 337
Случва се понякога да пропускат но това не означава че не са качествени. Ние ползваме Памперс и сме 7,100 кг. ползваме от 4-9кг.  За да не ти се мокри бебо докато спи, винаги натискай пениса му надолу да сочи, иначе все ще сте си мокри каквито и памперси да му сложиш Peace

# 34
  • Мнения: 2 271
"Pampers"! Аз съм доволна. newsm10
И аз съм доволна от тях.Пропускали са само 2 пъти и то по моя вина-залепила съм лепенката по-нагоре.Когато е залепена ниско,крачето плътно се обхваща и няма да пропусне!!!

# 35
  • Мнения: 8 505
И аз съм фен на Либеро.

# 36
  • Мнения: 1 022
Пак Молфикс, но от 7-18 кг, и Дани е на тях и съм доволна много

# 37
  • Мнения: 607
Аз ползвам Памперс и съм доволна.

# 38
  • Мнения: 2 768
За сън винаги взимам един, че дори и два размера по-големи памперси.

# 39
  • Мнения: 282
Pampers newsm32-много съм доволна.Не ми се е случвало досега да пропуснат. Peace

# 40
  • Мнения: 252
Аз ползвам маммия и досега не са ми пропуснали,много съм доволна от тях. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 2 381
Ползваме Pampers, oбаче има и кофти партиди #Cussing outОт последния пакет бебка се събуди 7 пъти мокра ooooh!Броя ги вече, защото 4 от тези 7 бяха последователни. CloseПолзвали сме Молфикс, Либери, Хъджис и май пак ще ги ползваме Wink

# 42
  • Варна
  • Мнения: 176
Темата ми напомня на един друг въпрос: "Кои пантофи не могат да си събуват бебетата?"
Ами всичките могат да си ги събуят ако имат желание   Joy Joy
За памперсите - аз ползвах предимно Pampers, но и те пропускат от време на време. След като изчетох няколко подобни теми видях, че най-препоръчваните са Libero. Е, пробвах ги и тях - пак пропускат. Звярът пие огромни количества сок и вода, та няма такова нещо дето да му издържи цяла вечер. Обикновено го сменям ако се разбудя по някое време 4-5 часа сутринта, за да можем да си поспим сухи поне до 8:00.
А иначе размерът определено има значение. Ако са малки пропускат по-често.
Успех с избора  Peace

# 43
  • Мнения: 388
Ние ползваме Памперс,от както се е родила и въпреки огромните количества вода,които изпива ежедневно,досега не са ми пропускали.Знам,че има фалшива партида,която е адски некачествена,но досега не съм попадала на нея,купувам памперсите от Метро и няма проблем.

Последна редакция: пн, 10 апр 2006, 13:50 от walentin

# 44
  • Мнения: 64
Ползвам Молфикс и съм доволна от тях.

# 45
  • Мнения: 549
Памперсите пропускат когато станат малки - килограмите на опаковката са ориентировъчни. Ползваме Памперс - денем №4, нощем №5

# 46
# 47
  • Мнения: 2 885
Мила, ще те посъветвам от Варна да не купуваш памперси с марка Памперс. Поне не и на тоя етап. Аз ползвам за Стефан само тази марка, но живеем в София и явно има разлика в зареждането от Турция.
Сега съм във Варна /от 01.04 до 14.04/ и се убих да търся Памперс, но партида с надпис NEW* над картинката на памперса на пакет Джъмбо 3-ка, 90 броя. Не можах да намеря. Ходих в Пикадили, Бурлекс, Бебемания, Колхозният пазар...Даже продавачките не са й чували, а аз носех найлоновата опаковка да покажа. Присмяха ми се, че не можели на "всяка капризна мама да угодят".  #2gunfire #2gunfire
Памперсите са с бели лепенки със зелени сърчица, картинката е по-малка и НЕ ПРОПУСКАТ. Тези, които се продават във Варна са със зелени лепенки и ПРОПУСКАТ. Имам готина свеки и тя ми донесе от Бургас пакет, който ще ползвам докато съм във Варна. Но не се набутах да си купя от тези, които продават тук. Не съм ползвала друга марка и не мога да коментирам. Чудно ми е защо в София и Бургас има гореспомената партида, а във Варна няма...или поне аз за седмица обикаляне не можах да намеря.
В София в ХИТ има още от старата партиза със зелените лепенки и ги слагат най-отпред, за да свършат по-бързо. Т.е. винаги проверявайте по-навътре на рафта!!!!
Сега погледнах колко кг сте. Ние сме 7500 грама и още сме на 3-ка от гореспомената. Мисля още поне пакет-два да я караме на 3-ката.

Последна редакция: пн, 10 апр 2006, 14:02 от немирница

# 48
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Либеро

# 49
Пробвала съм почти всички,но не съм доволна от никои други освен ПАМПЕРС.Случва се да пропусне някой път,но това е рядкост,а и е напулно нормално.Някой път пишка или ака повече и... Hug

# 50
  • Мнения: 953

 "Либеро " - откато минахме на тях се родих ! newsm10
И аз съм за ЛИБЕРО

# 51
  • Мнения: 765
Ние сме около 7.500 кг и сме с Huggies , но може би не взимаш точният размер , взимай по-големият размер и пробвай как е с него.

# 52
  • Мнения: 870
Аз ползвам маммия и досега не са ми пропуснали,много съм доволна от тях. Simple Smile

И аз така.

# 53
  • Мнения: 144
Такива проблеми и мен ме тресат последните2 седмици. Ми пробвах какво ли не. Тъй като сме вече над 7 кг, ползваме № 4 от Памперс и всички останали от 8 кг до.... Пробвах всичко възможно. Единствено и само "Памперс" не пропускат!!!!! Вярно, най-скъпи са, обаче не я преобличам цялата по 4-5 пъти на ден. Направо кошмарно ми е като се сетя. Голямо бебе да го преобличам по сто пъти. Всеки път като е пишкало, ужас. Само "Памперс"!!!! newsm10

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 846
Либеро!

# 55
  • Мнения: 7 640
Такива проблеми и мен ме тресат последните2 седмици. Ми пробвах какво ли не. Тъй като сме вече над 7 кг, ползваме № 4 от Памперс и всички останали от 8 кг до.... Пробвах всичко възможно. Единствено и само "Памперс" не пропускат!!!!! Вярно, най-скъпи са, обаче не я преобличам цялата по 4-5 пъти на ден. Направо кошмарно ми е като се сетя. Голямо бебе да го преобличам по сто пъти. Всеки път като е пишкало, ужас. Само "Памперс"!!!! newsm10
аз пък си мислех, че на Памперс са от по-евтините newsm78

# 56
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Според мен не си се научила да ги слагаш правилно и затова ти пропускат....Аз ползвам Либеро и досега не са ми пропускали.....всъщност никои не са .......
Като сложиш памперса, трябва да го издърпаш отзад на дупето.....получава се провисване......така е правилно, не трябва да е плътно по него.....

# 57
# 58
# 59
  • Мнения: 2 614
Памперс
при нас пропускаха само когато дадения номер стане малък (тесен за огромното количество, натрупано през нощта!) Laughing
не се води по номерата на опаковките пробвай следващия номер!

# 60
# 61
# 62
# 63
  • Мнения: 11 547
Памперс.Досега не сме имали проблеми.Само 2 пъти пропусна,но тогава бях разрешила на баткото да сложи памперса на Беба и той не беше го стегнал. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт