Кои памперси не пропускат???

  • 5 121
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 549
Памперсите пропускат когато станат малки - килограмите на опаковката са ориентировъчни. Ползваме Памперс - денем №4, нощем №5

# 46
# 47
  • Мнения: 2 885
Мила, ще те посъветвам от Варна да не купуваш памперси с марка Памперс. Поне не и на тоя етап. Аз ползвам за Стефан само тази марка, но живеем в София и явно има разлика в зареждането от Турция.
Сега съм във Варна /от 01.04 до 14.04/ и се убих да търся Памперс, но партида с надпис NEW* над картинката на памперса на пакет Джъмбо 3-ка, 90 броя. Не можах да намеря. Ходих в Пикадили, Бурлекс, Бебемания, Колхозният пазар...Даже продавачките не са й чували, а аз носех найлоновата опаковка да покажа. Присмяха ми се, че не можели на "всяка капризна мама да угодят".  #2gunfire #2gunfire
Памперсите са с бели лепенки със зелени сърчица, картинката е по-малка и НЕ ПРОПУСКАТ. Тези, които се продават във Варна са със зелени лепенки и ПРОПУСКАТ. Имам готина свеки и тя ми донесе от Бургас пакет, който ще ползвам докато съм във Варна. Но не се набутах да си купя от тези, които продават тук. Не съм ползвала друга марка и не мога да коментирам. Чудно ми е защо в София и Бургас има гореспомената партида, а във Варна няма...или поне аз за седмица обикаляне не можах да намеря.
В София в ХИТ има още от старата партиза със зелените лепенки и ги слагат най-отпред, за да свършат по-бързо. Т.е. винаги проверявайте по-навътре на рафта!!!!
Сега погледнах колко кг сте. Ние сме 7500 грама и още сме на 3-ка от гореспомената. Мисля още поне пакет-два да я караме на 3-ката.

Последна редакция: пн, 10 апр 2006, 14:02 от немирница

# 48
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Либеро

# 49
Пробвала съм почти всички,но не съм доволна от никои други освен ПАМПЕРС.Случва се да пропусне някой път,но това е рядкост,а и е напулно нормално.Някой път пишка или ака повече и... Hug

# 50
  • Мнения: 953

 "Либеро " - откато минахме на тях се родих ! newsm10
И аз съм за ЛИБЕРО

# 51
  • Мнения: 765
Ние сме около 7.500 кг и сме с Huggies , но може би не взимаш точният размер , взимай по-големият размер и пробвай как е с него.

# 52
  • Мнения: 870
Аз ползвам маммия и досега не са ми пропуснали,много съм доволна от тях. Simple Smile

И аз така.

# 53
  • Мнения: 144
Такива проблеми и мен ме тресат последните2 седмици. Ми пробвах какво ли не. Тъй като сме вече над 7 кг, ползваме № 4 от Памперс и всички останали от 8 кг до.... Пробвах всичко възможно. Единствено и само "Памперс" не пропускат!!!!! Вярно, най-скъпи са, обаче не я преобличам цялата по 4-5 пъти на ден. Направо кошмарно ми е като се сетя. Голямо бебе да го преобличам по сто пъти. Всеки път като е пишкало, ужас. Само "Памперс"!!!! newsm10

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 846
Либеро!

# 55
  • Мнения: 7 640
Такива проблеми и мен ме тресат последните2 седмици. Ми пробвах какво ли не. Тъй като сме вече над 7 кг, ползваме № 4 от Памперс и всички останали от 8 кг до.... Пробвах всичко възможно. Единствено и само "Памперс" не пропускат!!!!! Вярно, най-скъпи са, обаче не я преобличам цялата по 4-5 пъти на ден. Направо кошмарно ми е като се сетя. Голямо бебе да го преобличам по сто пъти. Всеки път като е пишкало, ужас. Само "Памперс"!!!! newsm10
аз пък си мислех, че на Памперс са от по-евтините newsm78

# 56
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Според мен не си се научила да ги слагаш правилно и затова ти пропускат....Аз ползвам Либеро и досега не са ми пропускали.....всъщност никои не са .......
Като сложиш памперса, трябва да го издърпаш отзад на дупето.....получава се провисване......така е правилно, не трябва да е плътно по него.....

# 57
# 58
# 59
  • Мнения: 2 614
Памперс
при нас пропускаха само когато дадения номер стане малък (тесен за огромното количество, натрупано през нощта!) Laughing
не се води по номерата на опаковките пробвай следващия номер!

Общи условия

Активация на акаунт