Кухня от ИКЕА - 2 тема

  • 124 278
  • 817
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 6 272
gingerina, много сладка кухня!

Икеа имаха едни приспособления, като летви, които се слагат точно когато не може шкафовете да уплатнят мястото до стените. Мисля, че могат да се сложат и над шкафовете до тавана.

# 76
  • Мнения: 3 819
Пуснали са нова серия свободностояща кухня.
Много ми харесва  Heart Eyes
Скрит текст:
И в бяло
Скрит текст:

# 77
  • In the shadows of my mind
  • Мнения: 962
Не мога да повярвам, че съм я изпуснала тази тема!  Crazy
Следващата сряда ще поръчаме нашата малка кухничка от ИКЕА (ще се възползвам от промоцията за безплатен транспорт в сряда) и дано всичко се нареди както трябва, ще дойдат да я монтират в края на Август (малко се озадачих, тъй като миналата седмица заявих монтаж и срок от повече от 20 дни беше неочаквано  Shocked явно са доста натоварени).
Адри, кухнята ти е просто невероятна, очите ми останаха в нея  Heart Eyes
Аз в момента имам чуденка за плота. Пъроначално щяхме да вземем KARLBY, обаче в последствие сменихме плочките, които избрахме за гръб, и сега не мисля, че е удачен  Sad Плочките са тези.
Подът ни е тъмен, но не тъмно кафяв, а по-скоро в кафяво-червеникавата гама, доста специфичен цвят. Но пък столовете, които съм избрала вече, са с със светли крака и се притеснявам да не станат прекалено много и шарени дървените елементи...  #Crazy

# 78
  • на североизток
  • Мнения: 460
А какви ще са вратичките?
Според мен най-добре бял плот на тези шарени плочки.

# 79
  • София
  • Мнения: 6 219
Дървен плот за тези плочки си е съвсем ОК, но зависи от нюанса на дървото, разбира се.

# 80
  • ГО
  • Мнения: 3 955
gingerina, страхотна кухня! Да ти е честита!

Аз продължавам да съм много доволна от моята. Единствено, при едно обилно мокрене на плота се е стекла вода по едната вратичка и от вътрешната страна малко се наду, ама то аз съм си виновна.

# 81
  • Мнения: 4 239
gingerina, страхотна кухня! Да ти е честита!

Аз продължавам да съм много доволна от моята. Единствено, при едно обилно мокрене на плота се е стекла вода по едната вратичка и от вътрешната страна малко се наду, ама то аз съм си виновна.

              Гаранцията на кухнята не е ли 25 години? Раздуване от едно мокрене не е нормално, може би не е качествено обкантването и е проникнала влага.

# 82
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Не знам, важи ли гаранцията при щета нанесена от мен.
Трябва да проверя.

Благодаря!

# 83
  • Мнения: 4 239
             Ама Камъче, ти не си накиснала вратичката във ваната, а се е стекла вода от плота по нея! Не би трябвало да се раздуе!

# 84
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Права си!
Ще се свържа с Икеа и ще ги питам.

# 85
  • София
  • Мнения: 2 806
Днес обикалях в Икеа и си харесах толкова много неща.  Heart Eyes Засега няма да поръчвам кунхя, докато не са готови стените и пода, но си харесах вече де.  Hug

# 86
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
И тук да попитам, може ли да се монтира друга миялна машина вместо икейска?
 Питам, защото не искам тяхна миялна, но една служителка ми каза, че не пасвали другите миялни, не можели да се монтират на вратичките, нещо такова. Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 1 495
Ние нямаме нито един уред от Икеа в нашата икейска кухня, някакви части ни изписаха за да се напаснат.
Докато поръчахме минахме през трима служители и да си кажа честно не сме доволни.
Първата направи тотално грешни проекти. Вторият мълчеше и не обясняваше, третия пък беше много нервен, та малко се скарахме и след това се стегна.

# 88
  • Мнения: 1 597
Диана, разбира се, че може . Нали не допускаш, че прекрасните икейски кухни са заложници на икейските уреди? За миялнята конкретно си спомням, че има някаква специална икейска приставка за да се монтира вратата на неикейска миялня. Смело си поръчвай кухнята и не забравяй да попиташ за тази приставка.

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 30
Въпросната "приставка" я няма налична от много време. Когато ние си правихме кухнята този Януари единственият вариант да имаме вратичка беше да вземем приставка, която е за полувградена миялна и челото да не е едно цяло, а четири по 20см едно върху друго. В началото не ми хареса как стана, но вече свикнах. Препоръчвам ви да си спестите главоболията и да си вземете миялна от ИКЕА.

Общи условия

Активация на акаунт