Фризьори Бургас: мнения и препоръки 2

  • 72 018
  • 343
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 229
Надеждица наистина подстригва добре, за мен не  е евтино. Връхчета и сешоар около 40 лв. последно преди година и половина съм била при нея.
Но постоянно се опитва да пробута продукти за коса, които да си купиш от нея и на мен не ми е приятно. Една приятелка,  която живее в чужбина и ми беше на гости бях завела, ама на нея не й се струва скъпо и на нея й беше продала продукти.

# 271
  • Мнения: 4 330
В Декалог подстригване и сешоар е 35лв., т.е. около тази цена отново. Явно големия град, наемите имат своята роля.

# 272
  • Пловдив
  • Мнения: 4 542
Декалог, ако не друго - поне изглежда добре като интериор и ниво на хигиена.
На Надеждица последното салонче е на края на Лазур и вечно има неизметени косми по земята, а в мивката на тоалетната почти винаги са накиснати купички , в които е разбърквана боя. Да не говорим, че зимата се пуши в същата тоалетна, а колонната мивка не беше укрепена, местеше се и и водата отива по врата и дрехата. Дано това поне е оправено. Иначе е кадърна, но това не винаги е достатъчно за цялостното изживяване.

# 273
  • Мнения: 1 533
Аз веднъж съм ходила при нея, по препоръки от тук по спомен - не останах доволна. И ако подстригване и сешоар са 40 лв. - не знам на какво отгоре.

# 274
  • Мнения: 1 721
Малко встрани от темата с фризьорите, но кой гримьор бихте препоръчали? И като цени как вървят?

# 275
  • София
  • Мнения: 2 896
Малко встрани от темата с фризьорите, но кой гримьор бихте препоръчали? И като цени как вървят?
Препоръчвам Галина Илчева от Салонът. Тя е маникюрист и гримьор. Ако тя не може, питайте за друг вариант. Ще ви даде. По баловете, когато има много работа, имат на разположение и още гримьори. Не мога да кажа цена, защото отдавна не съм ползвала тази услуга.

# 276
  • Мнения: 4 195
Дами, търся добър фризьор за прическа за повод в Центъра на Бургас или в Лазур. Моля за актуална информация, ако някой скоро си е правил.

# 277
  • Бургас
  • Мнения: 891
Моля за мнение за Ваня Хубекова, салонът е на ул. Хаджи Димитър. Най-вече ме интересува за подстригване, фейсбук страницата й е пълна само с удължаване и балеаж 🤷♀

# 278
  • Мнения: 881
Здравейте, дами!
В голяма дилема съм, защото така и не мога да си намеря свестен фризьор - дори такива, които уж добре подстригват, мен явно нещо не могат да ме нацелят и все не се получава.
Ще ви дам малко предистория, за да стане ясно откъде идва драмата Flushed

Скрит текст:
Моята фризьорка Теодора, която ме правеше чудесно (салонът ѝ беше до Операта) за съжаление спря да работи 2016г. и оттогава започна голямото търсене.
Няколко пъти ме окипазяваха, намирах нови, пак не ме правеха както трябва, докато накрая открих някакво видео в Youtube, където се показва много ясно и хубаво как сам да си оформиш пластовете - направих го и ми хареса много резултата.

Реших, че вече сама ще се подстригвам, до заветната дата в края на Януари 2019г., когато пак се оформих сама, само че този път нещо оплесках и пластовете ми станаха много неравномерни.
Наложи се да търся пак фризьор, уж да ме "оправи", но положението стана още по-трагично - така ме окълца, че хубавите ми дълги пластове станаха на нищо - най-късия беше направо до ушите, а надолу дълго.
Ужасно беше.

Толкова тежко го преживях, че от целия натрупан гняв и безсилие (придружено и от други силно стресови ситуации по това време в живота ми) на всичкото отгоре отпред започна да ми се оголва линията на скалпа.

2 години вече стана чакам да ми се възстанови и порасне, правя всичко каквото мога - маски, подхранващи терапии, ампули, стимулиращи масажи и т.н., и въпреки, че все още не е напълно изравнена, доста ми порасна, та отново дойде времето да търся къде да се подстрижа... И вече разбирате защо ми е така свито сърцето от този факт...

Не искам нищо сложно, просто да ми оформят пластовете така, че да се преливат добре, с ето такава форма, като на снимката:

Момичета, помагайте!
Пак останах без фризьор за следващите месеци - тъкмо бях доволна...
Моля ви, кажете ми кой ще ме подстриже качествено, без да е превзет финтифлюшен салон, който взима над 20-25лв...
Близо до нас има един салон - Кремена Клинкова, някой има ли отзиви за там?

# 279
  • Мнения: 32
Здравейте, някой има ли впечатления от Ангел Трендафилов от Студио А? Интересувам се от подстригването специално, благодаря предварително!

# 280
  • Бургас
  • Мнения: 5 750
Направих си страхотен балеаж с техника air touch в салон Ванис във Възраждане.
Много съм доволна от работата на Ваня. Повече от 5 часа се занимава с мен.

Цитирам се сама, защото се и подстригах пак на същото място. До сега не съм се подстригвала там. Само боя и т.н.
Реве ми се! Не съм очаквала, че това изобщо е възможно. Косата ми е наръфана и с огромна дупка. С унищожена дължина Sad
Скрит текст:

# 281
  • Мнения: 4 330
Scream Това наистина е ужасно. Все едно съм го рязала аз, която нямам никакви умения. Rolling Eyes

# 282
  • Мнения: 881
Направих си страхотен балеаж с техника air touch в салон Ванис във Възраждане.
Много съм доволна от работата на Ваня. Повече от 5 часа се занимава с мен.

Цитирам се сама, защото се и подстригах пак на същото място. До сега не съм се подстригвала там. Само боя и т.н.
Реве ми се! Не съм очаквала, че това изобщо е възможно. Косата ми е наръфана и с огромна дупка. С унищожена дължина Sad
Скрит текст:

Ох, милата! Съчувствам ти, аз 2 години чаках да ми се оправи косата от подобно зверство, твоята пак поне има някаква дължина, при мен най-горния пласт ми го бяха клъцнали до ушите...
Не се стресирай, намери някой проверен професионалист, който да оправи положението - може да е по-къса, но поне ще е добре оформена.
Косата расте, подхранвай я, прави ѝ маски и не го мисли - скоро ще е даже още по-хубава от преди! Hug

# 283
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 257
Аз затова и не експериментирам със салоните , точно заради такива. От години ходя само при приятелки и съм най-добре.

# 284
  • Бургас
  • Мнения: 2 453

Цитирам се сама, защото се и подстригах пак на същото място. До сега не съм се подстригвала там. Само боя и т.н.
Реве ми се! Не съм очаквала, че това изобщо е възможно. Косата ми е наръфана и с огромна дупка. С унищожена дължина Sad
Скрит текст:
Леле! Вярно е коса и расте, ама аз бих ударила един рев, напълно съчувствам Sad Какво обяснение ви дадоха за този ужас?

Общи условия

Активация на акаунт