Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 46

  • 70 290
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 2 660
Благодаря ви bouquet Знам, че не казват резултати по телефона на регистратурата, но преди никога не е било проблем да коментираме по телефона лично с доктора. Например с д-р Персенска. Все пак едва ли друг човек живо ще се интересува от моята цитонамазка:) Ще измисля как да стигна до клиниката Tired

# 721
  • София
  • Мнения: 3 272
На мен не са ми се обадили още и ми е странно. Първия път преди 2 години беше и не си спомням какво стана, защото деня след пункция та прекарах в интензивното на болницата. Колабирах от едно от лекарствата,  което сваля много кръвното, а моето си е и без това страшно ниско. Та не си спомням какво се случи точно.

# 722
  • Мнения: 1 659
Здравейте, момичета. Някоя от вас ходила ли е при д-р Еленчев за колпоскоп и цитонамазка? Исках да получа коментар по моите резултати по телефона, защото ми е почти невъзможно да отида в момента до клиниката, но от кабинета ми отказаха. Само на място! Искам да разбера това обичайна практика ли е или да започвам да се притеснявам:)
Обичайна практика и др.жена беше споделила същото.

# 723
  • Мнения: 7
Пух благодаря! bouquet bouquet bouquet

# 724
  • Мнения: 1 721
Шакира, аз не съм спирала да пия кафе - нито по време на опити, нито по време на бременност, нито докато кърмех. Намалих го до 1 на ден и го съобразявах с хаповете/кърменето

# 725
  • София
  • Мнения: 3 272
Обадиха ми се от болницата ембриолозите и ми казаха, че от седемте яйцеклетки са се оплодили всички, а пет са се развили добре.
Казаха ми, обаче нещо друго. Че напоследък доктор Стаменов правил трансфер на 3-ти ден, вместо на пети. Не му харесвали много ембриончетата на 5-ти ден. Вие какво мислите?

# 726
  • София
  • Мнения: 23 198
ако ще става човек от някой ембрион ще стане, независимо дали на трети или пети ден е върнат.
аз имам 11 трансфера, 3 от тях са на 5 ден, все неуспешни, успешния ми е от 3 ден.
има успешни двудневни също.
не го мисли.

# 727
  • Мнения: 3 213
Обадиха ми се от болницата ембриолозите и ми казаха, че от седемте яйцеклетки са се оплодили всички, а пет са се развили добре.
Казаха ми, обаче нещо друго. Че напоследък доктор Стаменов правил трансфер на 3-ти ден, вместо на пети. Не му харесвали много ембриончетата на 5-ти ден. Вие какво мислите?

Интересно. Моят първи трансфер на 3-дневни беше неуспешен, а на 5-дневни успешен.

# 728
  • Мнения: 19 715
На мен също Стаменов винаги ми е казвал, че иска 5-дневни по възможност.

# 729
  • Мнения: 1 144
И на мен ми е се струва странно предпочитанието за трансфер на 3ти вместо 5ти ден  newsm78
Казват, че ембрионите се развиват по-добре в естествена среда и може би това е логиката, но пък световна практика доколкото съм чела е отглеждането им до 5ти ден.

# 730
  • Мнения: 3 213
Казват, че ембрионите се развиват по-добре в естествена среда и може би това е логиката

И аз предполагам, че това е логиката.

# 731
  • Мнения: 19 715
Да, но всичко пак е индивидуално. Ако не си направила матрак на трети ден? Или ако си с изместен прозорец? Като че ли няма универсална формула newsm78

# 732
  • София
  • Мнения: 2 660
Момичета, на мен ми върнаха цветенцето на трети ден и сега пищи в другата стая, защото не иска да спи Joy Оставете на лекарите да преценят. От вас се иска само да вярвате силно Heart Eyes Успех!

# 733
  • Мнения: 1 721
Моят успешен трансфер също е на 3 ден (е,и 2 неуспешни имам пак на трети)

# 734
  • Мнения: 19
Здравейте момичета,
след пункция  на яйцеклетка и оплождане ИКСИ се оказа,че моята е била гранулирана и са изчакали делене до бластоцист,като гранулация е имало и в самите бластомери.Трябла ли да се притеснявам от това,че аз съм с показания за ЗЕТ,докато не сваля ТСХ? Sad Sad Sad

Общи условия

Активация на акаунт