Играйте и спечелете грижа за съвършена коса с продуктите на KEUNE

  • 16 645
  • 276
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 82
Стремя се единствено към здрава коса. Не съм ползвала продуктите на KEUNE, но с удоволствие бих пробвала серията SO PURE, заради липсата на химически съставки Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 666
Това, което се опитвам да направя с косата си е да я подхраня, така че да спре да пада и да изглежда по-обемна. След кърменето започна значително да ми пада косата, и за това смятам, че за мен е подходящ "Стимулиращ шампоан против косопад Kenue So Pure за по-плътна коса, която се усеща по-дебела и има повече обем".

# 32
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
След раждането косата ми започна доста да капе,бих искала да изглежда и по обемна. Бих пробвала този шампоан http://www.arlen.bg/product/3211/shampoan-za-bogat-obem-i-platno … hampoo-236-ml.html

# 33
  • Мнения: 1 480
Искам да имам хидратирана коса и  да предотвратя цъфтенето на краищата!
Тези продукти мисля, че ще ми свършат работа: Care Line – Лечебни продукти с етерични маслa

# 34
  • София
  • Мнения: 6 259
За моята коса се стремя да запазя  цвета й и самата нея от боядисването, така че смятам Шампоан за боядисана коса с масла от жасмин, сандалово дърво и а … olor Care Shampoo подходящ за постигането на подобни резултати.

# 35
  • Мнения: 683
С грижите за косата се стремя да я направя здрава, гъста и бляскава. Мисля, че серията за суха коса с арган е подходяща. Simple Smile

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Какви са резултатите, към които се стремите в грижата за вашата коса и кой от продуктите на KEUNE смятате, че e подходящ за постигането им? - Старая се да имам жива, лъскава и обемна коса. Мисля, че Care Line ще ми свършат чудесна работа, защото продуктите от тази линия съдържат етерични минерали и имат двойна функция в състава на клетките на скалпа. Етеричните минерали придават на косата блясък, обем и гъвкавост. Имат успокояващ ефект върху кожата и оставят косата в по-добро състояние – защитена, с блясък и по-здрава.

# 37
  • София
  • Мнения: 561
Стремя са да постигна здрава, гладка и с блясък коса. Бих пробвала нещо от натуралната им серия Keune So Pure. Не съм пробвала натурални продукти до момента.

# 38
  • Мнения: 2 755
За моята тънка и лесно заплитаща се коса търся обем, блясък и лесно разресване. Понеже е лесно омазняваща се, от шампоана искам да удължава времето в което косата изглежда добре.

# 39
  • Мнения: 1 429
Стремя се към здрава, не капеща, бляскава и гъста коса. Не съм ползвала продуктите, но бих се радвала да ги пробвам.

# 40
  • Мнения: 2 001
С линията Care Line – Лечебни продукти с етерични маслa искам да постигна блясък и обем.

# 41
  • Мнения: 15 018
Стремя се към здрава коса. Ползвам лосиона за косопад и съм много доволна. Тъй като косата ми е къдрава, мисля, че серията за къдрава коса ще ѝ се отрази добре, в момента ползвам само маската.

# 42
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 214
Мисля, че продуктите от Care Line – Лечебни продукти с етерични маслa са най-подходящи за моята коса.  Искам косата ми да е здрава и жизнена , а с тези продукти съм убедена ,че мога да го постигна.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 689
Като всяка жена и аз се стремя да имам жизнена и гладка като коприна коса. Мисля, че серията So Pure ще е идеална за постигането на тази цел. Heart

# 44
  • Мнения: 243
Започнах да се боядисвам ,защото по наследство косата ми започна да побелява и мисля че Шампоан за боядисана коса с масла от жасмин, сандалово дърво и арган Keune So Pure Color Care Shampoo
 100% чиста растителна органична терапия е идеалният продукт за мен.

Общи условия

Активация на акаунт