Гладна съм

  • 8 769
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 326
А и забравих-тя се роди 2950 гр и 49 см...При 30 качени кг  Joy

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 319
А и забравих-тя се роди 2950 гр и 49 см...При 30 качени кг  Joy

И ти като мен си ги трупала на дупето  newsm62

# 17
  • Мнения: 1 326
А и забравих-тя се роди 2950 гр и 49 см...При 30 качени кг  Joy

И ти като мен си ги трупала на дупето  newsm62


Да,обаче не исках да ги свалям.Само като бременна се чувствах добре,иначе от както се помня все ми се вие свят,лошо ми е,нямам сили...А тогава кипях от енергия.Бях направо като балон  Laughing Обаче бях здрава,а сега пак се почна безсилие,гадене,виене на свят и нередовен цикъл. Аман!За това нямам търпение да мине още 1 година и да почваме опити,че и малката да си има компания  Laughing

# 18
  • Мнения: 8 163
Бандида, провери си нивото на вит. В12.

Последна редакция: ср, 24 фев 2016, 23:18 от Фея Кръстница

# 19
  • Мнения: 1 326
Бандида, провери си нивата на вит. В12.

Аз сигурно имам анемия.Преди 4 години казаха-имаш,преди 3-нямаш...През бременноста отново се появи,обаче с хапчета се оправих.Ще пусна утре една кръвна картина да видим какво се случва  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 8 163
Аз сигурно имам анемия.Преди 4 години казаха-имаш,преди 3-нямаш...През бременноста отново се появи,обаче с хапчета се оправих.Ще пусна утре една кръвна картина да видим какво се случва  Rolling Eyes
Да, и това може да е. Нека го диагностицират и взимай мерки, за да се радваш на живота.

# 21
  • Мнения: 1 326
Аз сигурно имам анемия.Преди 4 години казаха-имаш,преди 3-нямаш...През бременноста отново се появи,обаче с хапчета се оправих.Ще пусна утре една кръвна картина да видим какво се случва  Rolling Eyes
Да, и това може да е. Нека го диагностицират и взимай мерки, за да се радваш на живота.

Да,трябва.Благодаря  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 283

После не се свалят толкова трудно...
Това е строго индивидуално! Някои жени свалят доста трудно кг след раждането! Peace

# 23
  • Мнения: 13 974
Ако ще ядеш ядки, гледай да не е повече от шепа на ден, за предпочитане сурови, след накисване (вместо печени, осолени или със захар).

Защо да се киснат ядките? Аз си хапвам всеки ден - по 2-3 бразилски ореха и малко бадеми и кашу. Проблемът ми е обратен на авторката на темата, не ми се яде особено, защото ми става лошо.

# 24
  • бургас
  • Мнения: 739
аз знам от приятелка,че ако забременееш и корема ти е твърд и няма излишни мазнини като родиш се прибира веднага ама колко е вярно

# 25
  • Мнения: 1 283
аз знам от приятелка,че ако забременееш и корема ти е твърд и няма излишни мазнини като родиш се прибира веднага ама колко е вярно
Ами изобщо не е вярно. Корема изглежда твърд при всички положения. Като родиш обаче те стъписва истинската гледка.   Mr. Green

# 26
  • бургас
  • Мнения: 739
моля те недей  Grinning Grinning че като си го представя и  Grinning Grinning

# 27
# 28
  • Мнения: 13 974
Благодаря Simple Smile Но така не вярвам да са вкусни, май ще рискувам без накисване и без това не ям много  Wink

# 29
  • Мнения: 1 283
Хубава статия! За съжаление доста хора не знаят, че ядките трябва да се киснат, за да са по-полезни!

Общи условия

Активация на акаунт