Мисед

  • 7 642
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 16
Зсравейте,да Ви разкажа и аз моята драма:)Слава Богу,имам си едно момиченце,което е вече на 6 годинки.И така 2013  година решаваме,да правим опити за второ дете.След 6-7 месеца опити,забременявам,но стана спонтанен аборт в 5г.с.След около 5 месеца,трета бременност,всичко наред,редовно ходене на лекар,сърдечна дейност и за един ден всичко свърши,установен мисед в 12 г.с,последва кюретаж и забрана от лекарите за забременяване най-малко.Последваха опити над 6 месеца и накрая около 15 .02.16 видях заветните 2 черти.Отивам на лекар,без много бързане,има бременност,но на докторката нещо не й хареса,последва втори преглед слеф няколко дни и категорична диагноза-втори мисед.За части от свкундата ми бяха подготвени документите за болницата и за чистене.Тъй като на работа имахме малко проблеми със служителите,не можах да отида на кюретаж,изчаках няколко дни и отидох на друг лекар със страхотен видеозон,гледа ме на 3D,на 4D и миседа беше потвърден.Така се получи,че оставих кюретажа за след още една седмица и вчера 11.03.2016 г си събрах багажа и отидох в АГ то да ме чистят.Легнах да ме прегледат и доктора казва,е хубаво де,ама аз виждам ембрион!Замълча още малко,на мен краката ми се разтеепериха,обърна се към мен и каза:Честито!Имаме ембрион със сърдечна дейност!Ако бях права щях да падна,сълзите ми текнаха-показа ми как му тупти сърцето.още съм потеесена от случилото се вчера!!!Явно е имало по-късно забременяване,ами ако бях отишла миналата седмица,щяха да ме изчистят!!!

# 16
  • русе
  • Мнения: 90
и аз ходих на второ мнение ама уви Cry просто незнам дали ще мога да се съвзема и от тук натака ще е по кофти винаги ще имам някакъв страх.....

Общи условия

Активация на акаунт