Летни бебета

  • 17 459
  • 75
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 151
За новородено използвали ли сте от многократните пелени ? Доста ги гледам напоследък и се чудя дали да не си вземем 1-2 броя от тях  Flutter

# 46
  • Мнения: 30 802
За новородено отиват по 20 на ден понякога, не си играй с многократни.

# 47
  • София
  • Мнения: 860
Аз и двамата ги гледам с многократни откакто се прибрахме вкъщи след раждането. Само нощем, като почнаха да спят по повече от 3 ч, слагам памперс. И нямам проблеми, доволна съм, пера веднъж на 2-3 дена, вече като бебето е на 10 м - веднъж на 4 дена. 20 пелени на ден не съм сменяла, 8-9 - да.

Има цяла тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=838176.msg32751998#new

# 48
  • Мнения: 151
Аз и двамата ги гледам с многократни откакто се прибрахме вкъщи след раждането. Само нощем, като почнаха да спят по повече от 3 ч, слагам памперс. И нямам проблеми, доволна съм, пера веднъж на 2-3 дена, вече като бебето е на 10 м - веднъж на 4 дена. 20 пелени на ден не съм сменяла, 8-9 - да.

Има цяла тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=838176.msg32751998#new
Благодаря  Wink Сега ще изчета и в темата Peace

# 49
  • Мнения: 1 026
Зависи и дали момче или момиче чакате. За момченцата- повечко бодита. Пишкат във всички посоки, памперсите по-често не удържат положението.
Интересен пост - не се бях замисляла.. може би защото съм момиче  hahaha

# 50
  • Мнения: 30 802
Да бе, на момченцата пишлето бяга във всички посоки и се случва да пишка към страничните лепки на памперса, където въобще не удържа. С момичетата нямам инциденти, с момчето- почти всеки ден беше...

# 51
  • Мнения: 1 298
И аз не се бях замисляла, защото имам момиче, но сега чакам момче и ще трябва да помисля по въпроса  Laughing

# 52
  • Мнения: 1 792
Не е толкова страшно, ако не слушате бабините глупости, че пишката трябвала да се слага да сочи нагоре в памперса  ooooh!

# 53
  • Мнения: 5 060
А как трябва да е?  Crazy

# 54
  • Мнения: 30 802
Трябва да е надолу, разбира се, иначе веднага ще протече. Обаче там е работата, че момченцата "вдигат флагчето", като им се пишка и развалят подредбата:)

# 55
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Аз имам 2 момчета, никога не съм позиционирала на горе( а и то после си пада на където си иска), обаче е факт, че имаше аварии доста. Мокро беше отпред на корема, а на дупето-сухо. Имаше инциденти и с пропускане на кръста, обаче големия се роди едър и проблемът беше в памперсите.Хубаво, че бях взела малко бройки от тях за проба.
Ох, това с флагчето го потвърждавам

# 56
  • Мнения: 10 690
Трябва да е надолу, разбира се, иначе веднага ще протече. Обаче там е работата, че момченцата "вдигат флагчето", като им се пишка и развалят подредбата:)

Ами ще го вдигат, разбира се  Laughing То флагчето е за това  Laughing

# 57
  • София
  • Мнения: 39 764
Моя син беше свободен за движение под памперса. Много често обаче беше опикан на корема и 1-2 пъти на гърба (но мисля, че беше от памперса).

# 58
  • Мнения: 1 026
Това с флагчето ми хареса  Joy

# 59
  • Мнения: 550
Да попитам по-опитните. Ако бебето е родено началото на Май месец с какво да го завивам? Купила съм едни тънички памучни одеала, но не знам дали няма да му е студено. Варианта е да купя от тези тънките поларените, как мислите вие?

Общи условия

Активация на акаунт