По-млада и стегната кожа само за 6 седмици?

  • 43 962
  • 398
  •   1
Отговори
# 375
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 451
Здравейте, дами!
...
densi, Жаки, a.l.e.n.a.,

Усещате ли разлика при нанасянето на козметичния продукт, който използвате, след процедурите с Philips VisaCare?

С пожелания за усмихнат следобед,
Екипът на Philips Bulgaria

Аз смених богатия зимен крем с комбинация с по-лека и лятна текстура - серум и крем. Затова нямам подходяща база за сравнение, но откакто правя процедурите - усещам кожата си по-суха и нуждаеща се от козметичен продукт.

# 376
  • Мнения: 368
JACKLIN*,
Така е Simple Smile При всички положения е добре да започнем с грижите за кожата си възможно най-рано Simple Smile Колкото по-рано, толкова по-добре Simple Smile
Знаете, тук става въпрос и за процедурите, които още от младежка възраст сме длъжни да извършваме, ако искаме да се радваме на добре изглеждаща кожа - почистване, хидратиране, защита... Simple Smile

Иначе Philips VisaCare е подходящ за употреба след 25-годишна възраст.

Поздрави,
Екипът на Philips Bulgaria

# 377
  • Мнения: 31 419
Аз също със започването на процедурите включих и доста по-силна, освен обичайната ми козметика. Засега не виждам нещо различно, но се надявам да има по-дълбоко проникване и по-качествено усвояване на съставките, защото те са най-новото и най-доброто възможно, което се предлага.

Много благодаря за отговора за използването на уреда по шията и деколтето. Още днес ще направя една голяма процедура на всичко. Simple Smile

# 378
  • Мнения: 351
От години се старая по всякакъв начин да имам хубава кожа, но безуспешно. Използвала съм какво ли не, но никога не е била такава, за каквато съм мечтала. Единственият вариант, в който се чувствам комфортно е да използвам всекидневно грим. Ще се радвам, ако имам шанса да изпробвам този уред с надеждата най-накрая да се видя с хубава и здрава кожа.
Успех на всички Simple Smile

# 379
  • Мнения: 31 419
Аз продължавам да си правя процедурите по два пъти в седмицата, но вече включих и шията. Вчера използвах за първи път приставката за нечувствителна кожа. Доволна съм. Не ме щипеше, но веднага нанесох много богат крем смесен със серум.
Като цяло при мен разлика преди и след на снимки никаква не се вижда. Кожата е свежа и като полирана, но за съжаление аз разлика никаква не виждам в назолабиалните, а те са ми много врязани. Тена е доста уеднаквен и ще продължавам да ползвам уреда на Филипс с голяма радост. Надявам се и на леко изсушаване на кожата, за каквото говори Аленка, защото моята е доста мазна и засушаване би ми дошло добре. Още веднъж благодаря! bouquet
Ето снимки
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 02 май 2016, 18:58 от densi

# 380
  • Мнения: 13 627
Снимките на Адри са наистина невероятни  Heart Eyes При мен видима разлика няма, защото нямам бръчки или пигментни петна. Имам само под очите, но там кожата не може да бъде ексфоалирана. Разликата я усещам най-вече на допир. От както правя процедури с Visa Care кожата е по-гладка и нежна като я докосна.
Когато си познаваш собственото лице забелязваш веднага дали мъртвите частички са излющени напълно. Просто лицето сияе.

След процедурите нанасям хидратиращ лосион на Clinique и забелязвам, че попива значително по-бързо. Вече не усещам никакъв сърбеж или сухота.
На следващата сутрин след процедурата кожата е особено красива и отпочинала.  Heart Eyes

Довечера ще изпробвам как ще се отрази едно микродермаобразио на врата. Не се бях сетила, че мога да го правя и там  Flutter

# 381
  • Мнения: 13 078
Денси, аз виждам ефект и то точно в назолабиалната гънка! И като цяло кожата изглежда по- сияйна!
При Адри, резултата е абсолютно очеваден:)
Ще вкарате мъжа ми в разход, усещам:))

# 382
  • Мнения: 31 419
О JACKLIN*, твоите думи са балсам за ушите ми, благодаря ти! Heart Eyes Hug bouquet
 Дразнят ме назолабиалните и се грижа да не вдлъбват още. След този прекрасен уред си казах "това е, само попълване с филъри ще ми ги спаси", но ме е страх, никога нищо не съм си правила и не смятам скоро да започвам с интервенции.


Между другото да ви разкажа аз съм решила да запона да правя процедури в горната част на ръцете си, над дланите високо до китката. Там ползвам от години механични пилинги, кремове, лосиони и разни специални неща за маникюр, но както знаем ръцете на жените издават винаги истинската и възраст и състоянието, та трябва да започна да се грижа още по-сериозно за тях, защото не съм първа младост вече.
Ще правя процедури и там два пъти седмично с приставката за норална кожа и после ще си купя един много хвален крем за ръце с противостареещ ефект и висок фактор. Досега никога не съм защитавала сериозно ръцете с много висок фактор всичките месеци без буква "р" в името си, но вече няма мърдане.

# 383
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 451
Момичета, за изглаждане на бръчки се иска повече време, все пак не инжектираме филър и да има бърз ефект Simple Smile Ако допуснем, че с процедурата се стимулират фибробластите, за да се произвежда колаген, то минават няколко месеца поне, докато има реален ефект Simple Smile Споделям го от личен опит с други процедури ориентирано в тази посока Simple Smile Аз очаквам по-стегната кожа след 3 месеца, сега е рано Simple Smile Дълбоки бръчки колко биха се повлияли не съм сигурна, индивидуално е, но цялостно стягане - би трябвало да има:)

# 384
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 451
О JACKLIN*, твоите думи са балсам за ушите ми, благодаря ти! Heart Eyes Hug bouquet
 Дразнят ме назолабиалните и се грижа да не вдлъбват още. След този прекрасен уред си казах "това е, само попълване с филъри ще ми ги спаси", но ме е страх, никога нищо не съм си правила и не смятам скоро да започвам с интервенции....

Денси Simple Smile не бързай с филърите Simple Smile С основание се въздържаш Simple Smile Дай му време  след 1 година съм сигурна, че ще отчетеш ползи, за които не си предполагала - заради вакуумния масаж  Peace Браздите в назолабиалната област няма да се запълнят, но няма и да се задълбочат  леко ще се изгладят  Peace

Последна редакция: пн, 02 май 2016, 21:06 от a.l.e.n.a

# 385
  • Мнения: 13 627
И аз съм на мнението на Алена. Със сигурност ще има промяна в по-силно изразени бръчки, но ще се види след няколко месеца.

Аз съм много доволна от уреда, защото успя да ме откаже от всичките механични ексфоалиращи средства, които използвах  Heart Eyes Преди изпитвах нон стоп нуждта да си жуля лицето с нещо  Mr. Green Сега си седи по цяла седмица супер почистено и гладко.

Денси, даваш страхотна идея с ръцете  Hug Аз имам ужасния навик да си мия ръцете по 100 пъти на ден, за това едно ексфоалиране и екстра фактор ще им се отрази добре. Преди си правех скраб със захар и лосион за тяло, но с уреда със сигурност ексфоалирането ще е по-щадящо.  

# 386
  • Мнения: 31 419
Ааа Аленка, ще те послушам и ще съм упорита с уреда. Hug Времето е пред мен за филъри, но сега имам свободно време и се старая силно да се грижа за себе си.

Стягане има определено. Heart Eyes Аз имам и килограми да свалям, а винаги свалям първо от бузите, та стягане ще е нужно доста. Не очаквам бръчки да се приберат, това е невъзможно без скалпел да играе,  а и все пак нека остаряваме, а не да се мумифицираме, но съм се втренчила явно в тези бразди и ме дразнят.

Жаки, щом може на лицето, врата и деколтето, може и на ръцете и ще светнат и те. Аз обожавам хубави ръце и съм твърдо решена да се грижа за тях, точно така както и за лицето си. Имам малък белег от абокат, които ме натъжава като го огледна, защото ми напомня за болки и кофти престои в болница, та смятам за го разкарам завинаги от едната си вена отгоре на ръката с пилинги с Visa Care. Heart Eyes

# 387
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 451
И аз съм на мнението на Алена. Със сигурност ще има промяна в по-силно изразени бръчки, но ще се види след няколко месеца.

Аз съм много доволна от уреда, защото успя да ме откаже от всичките механични ексфоалиращи средства, които използвах  Heart Eyes Преди изпитвах нон стоп нуждта да си жуля лицето с нещо  Mr. Green Сега си седи по цяла седмица супер почистено и гладко.

Денси, даваш страхотна идея с ръцете  Hug Аз имам ужасния навик да си мия ръцете по 100 пъти на ден, за това едно ексфоалиране и екстра фактор ще им се отрази добре. Преди си правех скраб със захар и лосион за тяло, но с уреда със сигурност ексфоалирането ще е по-щадящо. 



А аз заради вакуума съм най-доволна Simple Smile Защото ексфолиране може да се постигне по много начини, но вакуум масаж, увеличаване на притока на кръв и т.н. - не Simple Smile Аз от години практикувам такъв масац в други области и се ядосвах, че за лицето нямам пособие  Blush

Имам наченъци на гневни бръчки между веждите и се надявам да ги повлияя сериозно Simple Smile

# 388
  • Мнения: 13 078
Десни, и мен ме мъчат назолабиалните и няколко мимически на челото, около очите изобщо нямам. Към филърите в следващите поне 5 години едва ли ще посегна, малки сме още, и ти недей:)))) Heart Eyes

Много добре, че даваш отзиви и за шията и деколтето, аз все пропускам тази област и ще плаче след време...

Микродермо абразио съм правила само веднъж в козметично студио, кожата ми стана много хубава!
Аз имам няколко пигментни петънца от бремеността и разни други несъвършенства.

Пишете! Безкрайно ми е интересно и полезно при обмислянето на покупката Hug

# 389
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 451
...

Стягане има определено. Heart Eyes Аз имам и килограми да свалям, а винаги свалям първо от бузите, та стягане ще е нужно доста. Не очаквам бръчки да се приберат, това е невъзможно без скалпел да играе,  а и все пак нека остаряваме, а не да се мумифицираме, но съм се втренчила явно в тези бразди и ме дразнят.
...

За стягане след сваляне на килограми е идеално, според мен - защото ще поддържа кожата еластична  Hug За другото ще пиша отделно, да не разводнявам темата  Peace

Общи условия

Активация на акаунт