НВ-ВМХ и палео - тема за здравословното хранене, част 104

  • 85 919
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 12 011
И аз мога да направя новата тема, но не е редно, затова моля Чоколата да се върне Praynig

# 751
  • Мнения: 7 770
И аз мога да направя новата тема, но не е редно, затова моля Чоколата да се върне Praynig

и аз така  Praynig

# 752
# 753
  • Мнения: 2 503
Не знам защо Чоки се е обидила,последният й пост е от 25 март,имало е някакви "кифленски" и аз не знам как да ги квалифицирам,проблеми,да речем.
Чоки,виждам че влизаш във форума и тук,може би-няма място за обиди,напразно си го причиняваш.Липсваш адски много в темата на всички нуждаещи се .Разбира се ,имаш право да вземеш решения за себе си.Просто,ако си обидена-няма смисъл,имаш много приятели  тук,които те ценят много.

# 754
  • Мнения: 2 127
А всъщност някой знае ли действително защо липсва?  Thinking

# 755
  • Мнения: 435
Съществува ли опасност модераторите да заключат темата, ако пишем още тук?
А ако Чоколата не се появи, възможно ли ще бъде да се отвори нова тема, като копираме началната информация от тази?

# 756
  • Пловдив
  • Мнения: 1 743
Да,възможно е,мисля че последните теми и Шоки точно така ги правеше.

# 757
  • Мнения: 128
Шоки и аз се присъединявам към другите. Ти си безценна за тази тема, моля те върни се при нас!

# 758
  • Мнения: 10 918
Добре, някой може ли да отвори нова тема, защото тази мина броя позволени страници.
В крайна сметка Шоки сама решава дали и кога иска да пише тук. Нищо не пречи да пуска следващи теми ако в някакъв бъдещ момент има желание за това.

Че липсва на почти всички е очевидно.  Hug Hug Hug

# 759
  • In transit
  • Мнения: 11 967
Пуснах нова тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=918068;topicrefid=19
Не знам какво се получи, мисля, че стана.
Шоки, чакаме те!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт