Дневникът 70 - Да отслабнем всички заедно!

  • 75 894
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 141
Добро утро на всички  bouquet

И аз съм към лонуващите, вчера преди часът ядох зелена салата и кисело мляко.

Скрит текст:
Днес за добро утро трябваше да заведа едната щерка на градина а другата на комисия, само че това нямаше как да стане понеже се подхлъзнах в банята и в първите минути не успях да се изправя, сега съм с натъртено коляно и показалец на лявата ръка, май леко сътресение и леко накуцваща  Close

Вяра - Н Какво е Зоната? Успех на всички лонуващи  Hug

# 61
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 805
ЗОНАТА е вид режим.Чичо ГУгъл знае всичко.

# 62
  • Мнения: 3 743
Знаех си аз, че сме страхотен екип  Hug

Аз днес пак непредвидимо бях събудена в 6.30ч, но понеже си легнах в 21,30ч, не ми беше криво сутринта Flutter

Сиска, днешните показания на кантара показват, че има отслабване при мен, но аз ще го приема за траен резултат ако видя същата цифра и след тегленето следващия петък. Аз го отдавам на факта, че както бях споделила, подозирам, че имам много бавен метаболизъм и имам нужда от голяма почивка, за да усвоя добре храната. Затова яденето на обяд не ми влияе добре. Друго нещо в тази връзка, което четох е, че понякога когато тялото се опитва да се чисти от токсини, т.е. да преработва храната в крайната й фаза, ние погрешно приемаме това като сигнал за глад, и ядем, като по този начин спираме отделителния процес преди да е завършил напълно. Оттам може да се стигне и до запек и т.н.  Peace

з.2012 и аз съм така с шоколада и сладоледа, но установих, че сега като спя повече отколкото си мисля, че имам нужда ми намалява и гладът за сладко Crazy, а това е почти чудо за мен, защото ПМС е в пълна сила Whistling А още от дете ми викаха Шоколадения Джо Mr. Green

Менюто за вчера

Скрит текст:
Мляко с нес кафе, ментов чай, шепа тиквени семки и шепа червени боровинки, голяма салата със зеле, краставица, жълта ряпа, червена чушка, авокадо и кюфтенца от леща, киноа, ориз, броколи, карфиол, дом сос, кайма и едно яйце

# 63
  • Мнения: 3 841
Йеееей,Галче колко разнообразно меню- браво! Как ги комбинираш нещата и колко пъти ядеш на ден?

# 64
  • Мнения: 3 743
О, да, съжалявам, забравих да напиша часовете Blush, но си остават както и преди. Сутрин към 8.30ч е чашата мляко с нес кафе, като я свърша, пия я на малки глътки, започвам ментовия чай около 1л до 17ч. За мен е важно е горещ, за това го пия от термо чаша и изпивам 2 такива на ден, докато съм в офиса. Като се върна у дома изпивам около половин чаша гореща вода и после докато приготвям вечерята изяждам около шепа една по една голи печени тиквени семки, които миксирам със сушени червени боровинки. После вечерям като започна със салатата т.е. в отделна чиния. После е яденето, за вчера кюфтенца от изброените продукти, като карфиолът и броколито бяха от замразени и леко задушени, зърнените бяха предварително сварени и ги смесих с говежда кайма и едно яйце. После на около 200 градуса Ц на горен реотан върху пекарска хартия ги изсипвам с лъжица и оформям като кюфтенца. Като започне да се отлепя от пекарската хартия е готово.

# 65
  • Мнения: X
Piper Halliwell, наистина подробна и добре систематизирана информация за зоната има на този сайт. http://www.vzonata.com/ Не е изключително ограничаващ режимът, което е добре, но трябва да си теглиш храната.
Галче, днес съм решила да пробвам предизвикателството. Не цялото, разбира се. Grinning И аз съм получавала МТ от йога и то на корема. Там получавам изключително рядко и един от пътите, в които съм имала е било след йога.

# 66
  • Мнения: 141
Piper Halliwell, наистина подробна и добре систематизирана информация за зоната има на този сайт. http://www.vzonata.com/ Не е изключително ограничаващ режимът, което е добре, но трябва да си теглиш храната.
Галче, днес съм решила да пробвам предизвикателството. Не цялото, разбира се. Grinning И аз съм получавала МТ от йога и то на корема. Там получавам изключително рядко и един от пътите, в които съм имала е било след йога.

Благодаря ти  Hug, непременно ще изчета инфото по въпроса.

# 67
  • Мнения: 3 841
О, да, съжалявам, забравих да напиша часовете Blush, но си остават както и преди. Сутрин към 8.30ч е чашата мляко с нес кафе, като я свърша, пия я на малки глътки, започвам ментовия чай около 1л до 17ч. За мен е важно е горещ, за това го пия от термо чаша и изпивам 2 такива на ден, докато съм в офиса. Като се върна у дома изпивам около половин чаша гореща вода и после докато приготвям вечерята изяждам около шепа една по една голи печени тиквени семки, които миксирам със сушени червени боровинки. После вечерям като започна със салатата т.е. в отделна чиния. После е яденето, за вчера кюфтенца от изброените продукти, като карфиолът и броколито бяха от замразени и леко задушени, зърнените бяха предварително сварени и ги смесих с говежда кайма и едно яйце. После на около 200 градуса Ц на горен реотан върху пекарска хартия ги изсипвам с лъжица и оформям като кюфтенца. Като започне да се отлепя от пекарската хартия е готово.
Благодаря! Hug
А защо пиеш толкова ментов чай?Въпросът ми е дали подпомага отслабването по някакъв начин?
И това определен режим ли е? Blush
Ох ,извинете за въпросите,но се опитвам да си разясня нещата и събирам инфо.Трябва  да действам вече сериозно,защото тези дни се разколебавам за моя режим ипрегреших:(

# 68
  • Мнения: 3 743
Eleaa, за мен е удоволствие да ти отговоря, дано да ти помогна. Макар че всичко е индивидуално, надявам се да съм ти от полза.

Защо ментов чай, защото само този чай ми е приятен за пиене чист и дълго време и освен това има ефекта на паста за зъби, поне при мен Crazy с други думи, когато го пия, не огладнявам Peace

Мисля, че има подобен режим, но според мен си е вид фаст или с други думи гладуване, т.е. даваш почивка на организма си да смели храната и да я оползотвори вместо да я трупа като запас евентуално. Но това не означава, че е подходящ за всеки. ММ например има много бърз метаболизъм и е абсурд да изкара повече от 4 часа без храна Wink

Накратко е това, но ако мога да помогна с още нещо, питай Hug

# 69
  • Мнения: 49
Здравейте на всички! Чета ви от дълго време и се радвам много на резултатите и стремежа ви  Hug Накратко за мен, лятото на 2015та бях стигнала 56кг., на които се чувствам най-добре. Висока съм 166см.  Simple Smile След това обаче до края на Януари 2016та станах 58кг. с които пак се възприемах, но понеже имам по широки бедра и ханш те се лепнаха точно там и започнах да не се харесвам много... Март месец бях на почивка в България за 10 дни,(понеже от 2 години живея в Германия ) и ето вече съм 61кг. още 3 кг. отгоре, общо взето явно качвам доста бързо, а трудно свалям ...  ooooh! И така се сдобих с едни 5 кг. които искам да сваля поне до месец Юни, понеже нали малкото килограми се свалят по трудно от многото... Затова се записвам във вашата темичка, от Четвъртък въведох някакъв режим почти без хляб, с малко сладко, понеже много го обичам  Embarassed , без газирано, без мазно, без пържено, което така или иначе не ям. Правя и по 30мин гимнастика на ден, гледам да имам поне по 1-2 часа движение, когато мога, мотивирана съм и се надявам до Юни да постигна целта си от 56кг.  Praynig Пожелавам успех на вас и на себе си  Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 141
Cheryl91 добре дошла мила  Hug, успех в свалянето, ще ти стискам палци, не са много кг.  bouquet

# 71
  • Мнения: 5 508
Cheryl91, добре дошла сред нас Hug Ако не се откажеш и следваш целта си няма как да не свалиш 5кг. до юни Peace

Аз съм на -700гр. някъде след тотално проваленото ми лунуване ... Пуста лакомия за въглехидрати по време на ПМС - посред нощ ме налази и се поддадох Laughing Днес ще направя само едно хранене, а през другото време съм на вода с лимон.
Ако не друго, то поне с водата наваксах стабилно - над 3л. + към 2л. други течности и днес сутринта още се чувствам като балон Laughing

# 72
  • Мнения: X
Cheryl, добре дошла!  Hug Пожелавам ти успех, търпение и постоянство!
Зизу, браво на теб!  Hug

Аз се чувствам много добре като не съм на диета. Днес се притеглих и съм -500 от понеделник.



# 73
  • Мнения: 5 508
Мери, нормално е Peace Аз за това не одобрявам диетите (освен по здравословни причини по предписание на лекар) ... Когато човек тръгва с нагласата, че е на диета и че трябва да се ограничава от това и онова мозъка се затормозява и нещата стават трудни и страшни. Според мен, разбира се.
Много по-лесно е човек просто да си каже, че ще намали (а не изключи) някои храни и ще добави други заради самия себе си, а не защото е на диета и гони бързи минуси.
Ей ме мен - най-несериозния човек в тая тема ама още към 800гр. и ще закова -10кг. от септември до сега като не съм се лишила от нищо. Пия си и биричка, и количка, и хляб си ям, и сладко най-редовно, че и няколко банички имам зад гърба си Mr. Green, спортувам по малко и съвсем не редовно ама резултат пак има. Да, бавно е и ако бях по-сериозна със спорта, с движението и ако бях спряла вредните неща резултата щеше да е доста по-голям, но за това съм си виновна сама и все пак 10кг. по-малко за около 6м. са не малко количество Peace

# 74
  • Мнения: 3 743
Привет от мен Hug

Набързо менюто за вчера, че трябва да освобождавам компютъра Mr. Green

Скрит текст:
Мляко с нес кафе и билков чай, на обяд парче пай с круши и шоколад, защото правихме изпращане на една колежка, 17ч, сушени боровинки и тикв. семки по 1 шепа, голяма салата от зеле, жълта ряпа, домати и черв. чушка, сардини с нахутени фалафели

Мери, честито за резултатите. При мен такъв ефект има седмичното тегляне. Почна ли да се тегля всеки ден и започвам да не свалям. Явно е на психологична основа Crazy. Аз днес мисля да свърша предизвикателството остават ми още 2 урока

Общи условия

Активация на акаунт