~Чакаме тук новината голяма - коя ще е първата МАЙска мама?~Тема 9

  • 43 379
  • 743
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 13 939
Със здраве да си я ползвате и бебчо да я одобри също  Hug
Тук ги дават в кашони  Grinning И сестра ми ми е дала нейната разпарчетосана  Laughing Само кошниците за кола са сглобени.

# 331
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Здравейте, момичета Simple Smile

Две в едно, Честито за количката? Каква е?

Аз вчера поръчах сгъваемата ваничка на Карибу, но още не са ми се обадили от магазина да кажат дали е налична, че никъде я нямаше. В Хиполенд беше налична , но само в розово.
Имам още неща да взимам, но само се ослушвам и все си викам, че има време.
Момичета, кажете някой хубав аспиратор за нос... С баткото бях взела един, който се дърпа с уста, но не бях доволна, сега искам да взема нещо по-добро. Чудя се за този за прахосмукачката, но ми се струва голяма хамалогия  Thinking Гледах и този електрическия, но дали ще върши работа  newsm78 http://www.pakostnik.com/bg/elektricheski-aspirator-za-nos-barbabebe , някой ако е ползвал подобен, нека сподели ...
Също искам да взема и хубав термометър за ухо примерно. С баткото много се чудех дали да взимам и така и не взех, но все си мисля, че ще ми е доста по-удобно.

Аз иначе си взех пижама за болницата, но май само това  Simple Smile Трябва да си купя от тези еднократните бикини и лигнин, дамски превръзки, крем за зърна...Абе, има още какво да пазаря Simple Smile.

Сега се моля да ми се е качил хемоглобина, че доктора каза, ако не се е или е паднал още , ще се наложи да ми преливат кръв  Sad , а хич не ми се иска..

# 332
  • Мнения: 1 109

Аз ходих на различни училища за бъдещи родители и съм най-доволна от "Чакам бебе" в CCS.

Наталкус,
Сега отворих да видя какви са им лекциите и виждам, че утре имат лекция на тема "Бебе на борда". Имаш ли идея какво е съдържанието? Да не би да е за бременността? Че тя почти свърши и ако е за това няма да ходя Grinning Но ако се има предвид след раждането на бебето бих посетила.

# 333
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Ивка количката е на една шведска марка не е популярна в БГ
  това е коша за новородено
и това е седалката за след 6 месеца. Цветът и на двете части е като на седалката. Имам чанта, дъждобран, и зимно чувалче.  Надявам се да останем доволни  Simple Smile .

За помопа за нос имам няколко, но не знам коя ще ни върши работа, едно време имах най обикновена. 

# 334
  • София
  • Мнения: 530
Айде и тук да се отчета.Много съм доволна, стоях около час. Взе ми влагалищен секрет и ми пусна Васерман, кръвна захар,албумин, белтъци и не знам още какво. Утре ще ми точат кръвчицата. Аз съм 34г.с. а бебка 36г.с. с главата надолу, но никакъв шанс за нормално раждане,имам някакъв проблем с таза, но само с ренген може да се разбере, а няма смисъл, понеже така или иначе ще съм секцио. По ехограф бебка е 3100, а доктора каза че реално е около 2800, води и плацента ок, аз все още съм с 5кг само отгоре. Запознах се с доктора, който ще ме изражда, в петък съм при него във Втора градска за тонове и да ме види а техния ехограф, вторник ще взема направление за алерголог и между празниците ще съм за един ден в болницата за изследвания, живот и здраве средата на май ще ми е датата за секцио и прогнозират голяма госпожица- около 4кг. Най- много да са й малки дрехите Simple Smile документите за болницата около 9май ще взема и май е това, стана бая дълго, но съм много доволна и някак по-спокойна вече

# 335
  • Мнения: 1 109
Леле, момичета, не знам как е възможно да сте качили само по 5 кила. Респект. Моите са 13 - 37-ма седмица. И хем уж гледам да се движда, правя по двучасови разходки всеки ден последния месец и нещо, и пак... Браво на вас!

# 336
  • Мнения: 741
Две в едно честита да ви е количката,жалко,че нещо немога да я видя...незнам проблема дали е нещо само при мен. newsm78

Пъпешче радвам се за хубавите новини,нека все така добре си наддава момата,а за дрешките поне няколко пъти ще ги облечете. Mr. Green

ivka ♥ 007 спрямо ел.аспиратор и аз се чудя,че бях загледала един,но никакви отзиви не съм чувала и незнам какво са хубави и удобни реално,но ще продължавам да търся инфо.А за термометрите за ухо и аз се замислям за такъв,макар че ми казаха,че ми бяха споменали,че не били и те много верни,та тотално се обърках вече. newsm78

whoowhoo,споко...не си сама.И аз съм вече +15кг,а уж не се спирам...постоянно съм в движение и по цял,въпреки че и краката ми се подуват много не се спирам. Whistling

# 337
  • Мнения: 10 705
Две в едно честита да ви е количката,жалко,че нещо немога да я видя...незнам проблема дали е нещо само при мен. newsm78

Проблемът не е в теб, а е в конфликта между нашия форум и сайта imgur.com, където са качени снимките. Каченото там не се вижда в БГ мама от известно време  Rolling Eyes
Можеш да видиш снимките, ако дадеш "цитат" на мението на Две в едно и копираш адреса на изображението.

Честита количка, Две в едно,  много ми хареса!  Hug

# 338
  • Мнения: 741
Happy Mijjj ツ,много ти благодаря за помоща! bouquet

Две в едно количката ви верно е много хубава,дано с нея си правите най-хубавите и дълги разходки. Hug
Аз моята всеки ден си я гледам и нямам търпение вече да я пуснем в употреба,само да минава всичко безпроблемно! Praynig

# 339
  • София
  • Мнения: 109
едвам ви изчетох..... Отдавна не съм влизала тук.
Сега съм 34 г.с. и се разболях много Sad Sad Sad направо не знам какво да правя...Кашлица, хрема, и температура вдигнах 37,5 Моя ЛЛ е против всякакви лекарства по време на бременност, праща ме при хомеопат, аз пак в хомеопатия съвсем нямам вяра. Та мноооого ми е зле...... И не искам  да навредя на бебка и не знам какво да правя. То за свалянето на температура май се чака да се качи поне на 38?! newsm78 и после парацетомол?

# 340
  • Мнения: 25
Има ли мама, с термин около 16-ти, която е избрала клиника Щерев  Heart Eyes

# 341
  • Мнения: 13 939
И тук да кажа, днес в 12.55 с планово секцио се родиха нашите дечица Цвета 2600 гр 47 см и Антон 2300 гр 44 см.
Успех на всички и скоро чакаме хубави новини и от вас

# 342
  • Мнения: 1 109
Amini, Честитоооо! Това е прекрасно! Да са ви живи и здрави мъничетата! Ех, развълнувах се!
Надявам се, че и ти си добре и очакваме да се включиш с разказ, когато отпочинеш!
Щастливи идни дни ти желая Simple Smile

# 343
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Не знаех за този проблем с качването  Embarassed . Хепи добре, че си ти да ни осветлиш  bouquet !

Амини много много се радвам и честито  bouquet bouquet bouquet bouquet !

Кристия аз бях болна около месец мина ми от само себе си, неприятно е да, но след като не е висока темп. няма страшно. Парацетамол можеш да пиеш  Simple Smile !

Термометър сме харесали за ухо на Браун.

# 344
  • Мнения: 50
Аминиииии,
честита ви двойна радост!  bouquet
Да са ви живи и здрави бебчетата, страхотни имена  Hug
Когато имаш повече време чакаме да разкажеш малко повече.
Много съм щастлива, Честито още веднъж  Crazy.

Общи условия

Активация на акаунт