Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 82

  • 70 601
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 345
И аз успях да я сваля на лаптопа на мъжа ми.
Правя от време на време бульон, ама нещо ме мързи да съм редовна и ще си взема днес добавка.
Отчитам тренировка във фитнеса - един час  ходене на пътека и малко упражнения със свободни тежести.
Моята дружка, с която ходехме на фитнес, отслабна 15 килограма с драстично гладуване и се отказа от тренировките. Та малко ми е тъпо да съм сама, но не искам да губя навици.

# 31
  • Мнения: 377
Аманда, да не съм лош пророк, но твоята приятелка едва ли ще задържи постигнатото с драстичното гладуване. Още повече, че е спряла и тренировките. Очаквам след известно време пак да си имаш дружка във фитнеса.
Аз ви чета редовно, но не пиша, защото следвам БР (и аз в унисон с момичетата от темата  Wink) и отчитането ще звучи много еднообразно. Накрая на първия месец съм, но определено има видима разлика. Аз явно чистя отгоре надолу и на гърба ми вече се виждат мускулчета  Grinning.

# 32
  • Пазарджик
  • Мнения: 131
Привет момичета!

Днес мога да се похваля с финален ден на 21Day Fix, доволна съм и може би след време ще  я повторя! Минусите са 2кг., като през повечето време храната ми не беше ок!

Мери мерси за новата тема  bouquet.
 
А сега мисля да се отдам на заслужена почивка поне два дни, все пак 21 дена без почивка си е сериозно, а и в отпуска излизам  Laughing  newsm44!

Хубав ден  и приятен уикенд!

# 33
  • Мнения: 4 770
Набързо вместо запис за вчера отчитам баир-кардио 40 мин ,пържоли и яйца  Peace

# 34
  • Мнения: 5 405
баир-кардио,  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 35
  • Мнения: 8 933
Аз никога не ходя с компания на фитнес - не обичам, дразня се. Само няколко пъти съм ходила с човек, който отива да тренира, а не да си прави седянка.

Имам познати, които се натискат да идват с мен - директно им казвам, че нямам против, но да не разчитат, че като сме в една зала по едно и също време, ще си говорим  Peace

# 36
  • Мнения: 463
И аз така фитнеса не място в което да си лафиш или клюкарстваш има достатъчно други места за тази цел.
Яна Joy онова клипче направо разби  Grinning.Но не мисля че в даден момент съм се държала надменно в темата с някой Peace
Давам храната за вчера както обещах ще пиша в скрит текст

Скрит текст:
Еленско месо на хапки в гювеч със зеленчуци,няколко фурми
2 Полвин пакет оризовки с намазано фастъчено масло
3 Пълнозърнеста пица 2 парчета
4 4 конски кюфтета със разллични видове пюрета
5 2 купички шоко сладолед с ягодки

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 5 929

Яна Joy онова клипче направо разби  Grinning.Но не мисля че в даден момент съм се държала надменно в темата с някой Peace
и аз не мисля, че си се държала надменно  Peace, просто някаква асоциация ми изскочи  Laughing стори ми се забавно и наистина не съм искала да те засегна  Simple Smile

# 38
  • Мнения: 4 406
Аз даже се дразня, когато във фитнеса идват дружки, то не е клюкарстване, не са разкази ... И всички сме принудени да ги слушаме. Никога не съм ходила с някого на фитнес.

Днес онази самоубийствена тренировка - кростренажор, за почивка корем половин час, стълбите не работеха и 20 минути пак кростренажор и 20 минути вело Mr. Green
Утре ми се пада почивка, все пак един ден трябва да почивам де. И баща ми ще идва плюс това.

И аз в неделя баир-кардио, Ноу фрейм  Hug А ще има и крака - слизане Mr. Green

# 39
  • Мнения: 1 345
Момичета, аз не толкова да си лафя /за говорене винаги се намират хора/, колкото самата мотивация да станеш в ранни зори и да тръгнеш към фитнеса ми е съвсем различна като съм сама и когато ме чака друг човек. Живея в краен квартал, в който няма фитнес и залата ми е на 10 минути път с градския транспорт /не съм шофьор/. Когато ходя сама, по-често си намирам оправдания да не го правя. Казвам си, че ще отида, ако се събудя, но ставам в шест, вместо в пет и половина, не навивам аларма. А ако не отида в ранни зори, няма кога.  Ако ме чака приятел, съм стриктна. Не че после не компенсирам с домашни тренировки, но пък ми е по-лесно в зала, защото няма коментари, че ще ставам Шварценегер или подобни Laughing

# 40
  • Мнения: 1 161
За днес отчитам тренировка със собствено тегло. Упражненията комбинирах по двойки, 40 минути.

И аз не обичам да тренирам с компания. Това си е време само за мен.  Twisted Evil Mr. Green

Аманда, не им обръщай внимание на коментарите на домашните.Ако се бях впрягала, отдавна " трябваше да съм си сложила въжето на шията".  Mr. Green

# 41
  • Бостън
  • Мнения: 13 602
Скоро пак писах ферман колко мразя да ходя на "фитнес" с някой (най-вече с друга жена/жени!) Мъж има шанс да се запилее да гледа задници и да се прави, че прави мускули, но "приятелка" във фитнеса е най-досадното нещо на света. И вярно е, както казва Аманда, че първите 2 пъти се чустваш отговорен да си вдигнеш задника и да идеш, защото имаш уговорка, но като ми вържат 2-3 тенекии избеснявам Simple Smile Затова винаги сакчето на рамо и към залата/пързалката/етц. пък приятелките ако/когато искат да идват...

Снощи бях на театър, гледах постановка, която пародираше риалити шоутата и най-вече формата "the real housewives of некъф град" и установих 2 неща:
1. Нищо не разбирам от риалити шоута;
2. Жените страшно ме дразнят Simple Smile)))))))))))))

Отчет след малко, че боря махмурлук, глад от махмурлук и гняв от цифрите във фитнеспала!
МаммоМил, не съм забравила какво ме попита, но нека придобия още малко впечатления от ъпгрейда, че съм само на седмица!

Кажете за апликациите, който ползвате, плс!  Grinning

Ааааа, да, Диди, 21 фикс ще ти е твърде лесен, опитай 21 фикс естрийм!









Последна редакция: пт, 01 апр 2016, 16:05 от Agent Provocateur

# 42
  • Мнения: 545
Аз този месец реших да разнообразя фитнеса ( който по принцип също ходя сама за да не се разсейвам ) и днес ми е първия клас по пилатес. Правила съм пилатес  от клипчета най-вече на Каси от Bloggalaties  но мисля че ще ми е приятно да видя как се провежда нормален истински клас. Съчетано с бягане в парка мисля че ще ми се получи добре.

# 43
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема!  bouquet

За писане и четене няма много време, но си тренирам с 90 дневното предизвикателство и спазвам режим вече почти месец. Ефектът е голям и за лятото ще съм бомба  Grinning Мисля и в Дупеманията да се включа, но ще я правя чак след като приключа това.

# 44
  • Мнения: 6 604
Agent-благодаря.   bouquet
Аз мислех, че са една и съща програма.   Blush
Сега потеглям към фитнеса,но после ще потърся да я сваля.   Peace

Общи условия

Активация на акаунт